Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 20:25:01

hnes jsem kontroloval lilky.Na každé rostline je krásný baculatý plod.Mám radost,je to premiera

    NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:14:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    LSD >> Vybral sem největší exemplář od každýho a česnek vede.:o)

      NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:13:07

      LSD >> Za to cibula stojí za prd.Brambory sou na tom ještě hůř.:o((

        NLSD - Profil | Ne 20.7.2014 20:10:32

        Petr64 >>
        Nádhernej česnek

          NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:09:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          KUBA >> Tady máš návod.:o))

            NKUBA - Profil | Ne 20.7.2014 20:08:17

            Petr64 >> už mě s tím česnekem neser :-) počkej příští rok...

              NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 19:53:49

              KUBA - >> Můžu ti sem dát jednu rybářskou??:o))

                NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 19:37:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Všechno to došlo naráz,takže sou cibuloviny pod zámkem a já můžu klidně na dovču.:o))

                  NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 19:26:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak a je pro letošek vymalováno.Už jen hrách a můžu rejt,protože brambory po dvou měsících lehly,tudíž z nich bude prd.:o(((

                    NPike - Profil | Ne 20.7.2014 12:50:44

                    Díky moc za info.

                      Nkubah - Profil | Ne 20.7.2014 12:49:10

                      Pike >> jako medvěd... Sekačku máme asi 5 let, jediný co - benzín + olej po sezoně.

                      Bez jediný údržby.

                        Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 12:45:02

                        Pike >> na aukru je plno věcí od Gardeny

                          Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 12:43:51

                          Pike >> od gardejy jsou dobré.Taky je mám

                            Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 12:43:12

                            Pike >> ano.Leju tam jen benzín.Po sezově vysaju olej a dám druhý

                              NPike - Profil | Ne 20.7.2014 12:40:37

                              medvěd >> a v pohodě, nejsou problémy? Drží?
                              Já si koupil dnes ten naviják na hadici od Gardeny, jen škoda, že to neprodávají s 30m hadicí, muael jsem nastavovat.

                                Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 8:39:06

                                Pike >> tyhle věci nakupuju v Mounfieldu.Líbí se mi,že na prodejně mají servis a věci tam opravují

                                  NPike - Profil | So 19.7.2014 21:26:19

                                  Benda 24,72 >> díky.

                                    NBenda 24,72 - Profil | So 19.7.2014 19:55:19

                                    Pike >> mám Hecht za cca 8000 a zatím super. Model bych ti našel zitra, když budeš mít zájem.

                                      NPike - Profil | So 19.7.2014 12:42:56

                                      Někdo prosím tip na spolehlivou benzinovou sekačku na rovinku cca 700 m2, v ceně 5-6 tisíc? Nízkoudržbovou, spolehlivou, solidní, vyukoušenou. Díky

                                        NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 21:50:00

                                        PYTLAKS >> :o)))