Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nkosvi - Profil | So 12.4.2014 18:11:34

Srdcovky

    Nkosvi - Profil | So 12.4.2014 18:11:07

    Jabloň

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 11.4.2014 16:43:38

      Máte někdo nashi ?

        Nkosvi - Profil | So 5.4.2014 16:40:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zlatý déšť

          Nkosvi - Profil | So 5.4.2014 16:39:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Švestka

            Nkosvi - Profil | So 5.4.2014 16:39:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Třešeň

              Nkosvi - Profil | So 5.4.2014 16:38:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Meruňka

                Nkosvi - Profil | So 5.4.2014 16:37:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Na zahrádce

                  NPetr64 - Profil | Pá 4.4.2014 7:26:46

                  Kolegové ve zbrani.
                  Měl bych dotázek.Má někdo zkušenost s pěstováním řapíkatýho celeru??Manželka se rozhodla,že na něm bude ulítávat,zakoupila sémě a já abych prej pěstoval.:o(

                    NPetr64 - Profil | Čt 3.4.2014 12:32:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ´Doufám,že mi to na balkoně nechcípne.:o(

                      NPetr64 - Profil | Čt 3.4.2014 12:29:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak pro dnešek hotovo a můžu vypadnout k vodě.:o)

                        Nkubah - Profil | Ne 30.3.2014 17:17:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Něco ze skalky...

                          NStanďour - Profil | Ne 30.3.2014 14:41:07

                          Zdar, měl bych dotaz. Přemýšlím o pořízení foliáku a k dispozici jsou též výrobky se zelenou transparentní fólií. Má to nějaké jasné výhody oproti klasice? Nebrání to slunci? Dík.

                            NBenda 24,72 - Profil | So 29.3.2014 14:05:39

                            Ještě jednou diky. Nakonec jsem vzal toto, i na doporučení mého servismana. Myslím, že mi bude slušet. :-)
                            http://www.werco.cz/hecht-549-sb-benzinova-sekacka-​s-pojezdem/

                              NBenda 24,72 - Profil | Čt 27.3.2014 16:43:17

                              Royale with Cheese 3 >> :-)

                              dodlinka: díky

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:55:40

                                Dodlinka >> zpitoměli pod vlivem lifestylovejch časopisů.

                                EDIT: včera jsem jel do IKEMU. Přes odbočku na Vestec. Když jsem tam cestou viděl ty baráky kolem silnice , kde kolem projede 1000 aut za hodinu tak potom nechápu, proč někomu vadí mech v trávníku.

                                  NDodlinka - Profil | Čt 27.3.2014 12:54:41

                                  Royale with Cheese 3 >> Taky se mi líbí chodit po trávníku s mechem. Když jsi bosý je to příjemnější než holá tráva. Proč ten mech v trávníku lidem tak vadí?

                                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:50:52

                                    Pike >> to mě ani nenapadalo. Mám v hlavě mem, že ty potřebuješ asfaltový hřiště na nohejbal a na zbytek zámkovku a pytel Roundapu.

                                      NDodlinka - Profil | Čt 27.3.2014 12:48:34

                                      Benda 24,72 >> Mám tuhle kvůli nožové spojce a hliníkovému rámu. Všeobecně asi s Alkem chybu neuděláš. Zatím mám jedinou výhradu. Z předních koleček odpadaly ty ozdobné kryty. http://100.al-ko.com/cz/produkty/seceni-a-pece-o-tr​avnik/benzinove-sekacky/benzinova-sekacka-al-ko-pow​erline-5300-brvc.html

                                        NPetr64 - Profil | Čt 27.3.2014 12:48:15

                                        Royale with Cheese 3 >> Já vím.:o)