Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPike - Profil | Čt 27.3.2014 12:48:12

Royale with Cheese 3 >> To sem se ptal já :-)

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:45:59

    Petr64 >> "Na samotě u lesa" copyright.

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:45:07

      Benda 24,72 >> zásadně nevertikutám !!! Mám v trávníku spoustu nádhernýho mechu, krásně se po něm chodí. Taky sedmikrásky. Nehodlám si ho zničit.

      EDIT: jo, abych nezapomněl - dneska budu přesazovat divizny, co rostou sousedovu na mezi. Ty mi chybí.

        NPetr64 - Profil | Čt 27.3.2014 12:43:07

        Royale with Cheese 3 >> Na jaře prodá kravku??
        Já bych tu svou prodal hned,ale nechce mi podepsat rozvodový papíry.:o(

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:40:33

          Petr64 >> .... na jaře prodá kravku, a už nezaseje.

            NPetr64 - Profil | Čt 27.3.2014 12:39:22

            Royale with Cheese 3 >> Letos plánuje poslední sekání a pak založí trávník novej.:o)

              NBenda 24,72 - Profil | Čt 27.3.2014 12:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Royale with Cheese 3 >> ne ne, zakládal jsem v 2009 na jaře. Tohle je loni po vertikuti.

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:37:26

                Benda 24,72 >> sorry, nekdo se tady ptal na zakládání trávníku. Já mylsel žes to byl Ty.

                  NBenda 24,72 - Profil | Čt 27.3.2014 12:36:37

                  filip111 >> diky, mrknu.

                    NBenda 24,72 - Profil | Čt 27.3.2014 12:36:16

                    Royale with Cheese 3 >> a co tedy už 5 let sekám? Zelenej beton? :-)

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 27.3.2014 12:30:16

                      Benda 24,72 >> co blbneš? Vždyť ještě nemáš trávník.

                        Nfilip111 - Profil | Čt 27.3.2014 12:19:06

                        Benda 24,72 >> tady je jedna levnější varianta:
                        http://www.werco.cz/hecht-548-sw-5-in-1-benzinova-s​ekacka-s-pojezdem/
                        mám jí a jsem spokojenej. Vyšla i velmi dobře v časopise D-test

                          NBenda 24,72 - Profil | Čt 27.3.2014 11:17:33

                          Pánové, prosím, neměl byste někdo tip na sekačku? Potřebuji benzínovou s mulčováním, plocha cca 600 m2. Vybral jsem AL-KO, ale nejsem si jistej. Díky moc.
                          http://100.al-ko.com/cz/produkty/seceni-a-pece-o-tr​avnik/benzinove-sekacky/benzinova-sekacka-al-ko-hig​hline-473-sp.html

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.3.2014 6:46:13

                            strejka >> uvažuj o splnění 4. zásady. Barák v Tolminu plně splňuje požadavky na pěstování kvalitních rajčat.

                              Nsplavek - Profil | Út 25.3.2014 19:23:03

                              strejka >> Ty brambory poblíž jen zvyšují infekční tlak,ale spóry se vzdušným prouděním dostanou všude.

                                Nstrejka - Profil | Út 25.3.2014 15:03:32

                                Royale with Cheese 3 >> první tři zásady splňuju, přesto se ty spory zajebaný stejně dostanou až do pátého patra...

                                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 25.3.2014 12:31:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  strejka >>
                                  1.zásada - nemít poblíž brambory

                                  2. zásada - rajčata nezalévat na list

                                  3. zásada - stanoviště: nenechat na rajčata pršet, mít je na slunném teplém místě kde ale profukuje, aby po případném dešti osychala

                                  4.zásada, ta nejdůležitejší- pokud chceš pěstovat dobrá a pěkná rajčata ( + lyžovat, chytat velké ryby, nechytat na chcáčích a další a další důvody) tak nežít v Čechách.

                                    Nbrčál - Profil | Po 24.3.2014 17:50:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ...Kalina....

                                      Nkubah - Profil | Po 24.3.2014 17:30:36

                                      splavek >> já také ne.

                                        Nsplavek - Profil | Po 24.3.2014 17:19:19

                                        kubah >> Já rajčata z obchodu nejím,mě nechutnají,ony se sklidí zelené a nechají se dojít v umělé atmosféře,je to logické protože když zčervenají na keři tak jsou měké a nepřežijí manipulaci k zákazníkovi.Ale ty co dozrají poctivě na keři,to je nebe a dudy.