- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro
Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
292x v oblíbených a 22x v ignorovaných.
NStopař - Profil | St 27.2.2013 9:59:50
Písek >> No to je nápad.Pískovo ručně kované muškařské háčky.Panečku s tím uděláš díru do světa. :-) Pak se pochlub jak dopadlo barvení a následné měkčení.
NPísek - Profil | St 27.2.2013 9:13:43
Stopař >> teď jsem našel dost popisný postup barvení za studena a následné měkčení obarvené kůže.Jen tak na zkoušku si udělám pár zonkerů a snad je později i rozhýbu.Jasně že je jednodušší ty pásky koupit,ale je to taková má úchylka....snad nezačnu ještě kovat vlastní háčky :-))))
tohle není velkosklad zeleninou,ale část "sušárny"
Ohni prut !!!
Písek
tohle není velkosklad zeleninou,ale část "sušárny"
Ohni prut !!!
Písek
NStopař - Profil | St 27.2.2013 8:55:14
Písek >> Rád bych ti nějak poradil ale opravdu nevím,s barvením nemám skoro žádnou skušenost.
NDodlinka - Profil | St 27.2.2013 8:42:15
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 26.2.2013 11:15:57 >> Teď dobrý. V létě ale občas není žádný. Chci tu na jaře udělat vrt abych to mohl dotovat studenou vodou. Garantují mi odběr minimálně půl litru za vteřinu, což je 40m3 za den. Teoreticky by to mohlo stačit. Kdyby ne, tak ještě přikoupím aerátor.
NPísek - Profil | St 27.2.2013 8:15:51
Stopař >> nevíš ,jak nabarvit vyčiněnou kůži z králika,aby později byla vláčná ?
mě vždy ztuhne a není ten zonkerpásek hemživý,i když ho barvím při nízké teplotě.Viděl jsem kdysi video,kde se touto tématikou barvíři zabývali,ale nemůžu nic podobného najít.Mám dost vhodných kůží,ale barevný (jarní) přeliv by jim slušel.Večer snad dám na FB fotky toho obarveného peří,karneval v Riu je
pouhá provinční akce :-))))
mě vždy ztuhne a není ten zonkerpásek hemživý,i když ho barvím při nízké teplotě.Viděl jsem kdysi video,kde se touto tématikou barvíři zabývali,ale nemůžu nic podobného najít.Mám dost vhodných kůží,ale barevný (jarní) přeliv by jim slušel.Večer snad dám na FB fotky toho obarveného peří,karneval v Riu je
pouhá provinční akce :-))))
NStopař - Profil | St 27.2.2013 7:20:01
Písek >> Příroda to má jednoduché páč má pár let před náma náskok. :-)))
NPísek - Profil | Út 26.2.2013 11:41:28
KUBA >> + Stopař,
sám se divím,co se dá z červené,žluté a modré barvy namíchat za odstíny
prostě ta příroda s barvením kvítek to má jednoduché. :-)))
sám se divím,co se dá z červené,žluté a modré barvy namíchat za odstíny
prostě ta příroda s barvením kvítek to má jednoduché. :-)))
NStopař - Profil | Út 26.2.2013 11:18:54
Písek >> Panečku Ty jsi divoch,jedeš ve velkém.Smekám před tebou. :-))
NDodlinka - Profil | Út 26.2.2013 11:07:52
Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 26.2.2013 8:54:42 >> Uvidíme. Na konci března přivezou 500 ročků a 100 dvouročků duháků. Když přežijí léto tak ještě na podzim dosadím.
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.2.2013 8:54:42
Dodlinka >> tak to už povolenku fakt nepotřebuješ. A skoro 4 metry, to už by snad zkousl i potočák. Siven rozhodně.
Njambo - Profil | Po 18.2.2013 19:20:25
Písek >> jó už jsme nějaký rok ve 3 fázi :-)) počkej na jaře je to nejhezčí ,tak pak to sem dám. Co se té vody týká,tak mám přítok ze všech střech,rod.dům,garáge,zahradní domek, když dlouho neprší a je velký odpar tak dopustím,mám i studnu. Hloubka nej od 150 cm do 50cm. Celkem vody 30 kubíků ,měřeno přes vodomě při prvním napouštění . Oskeruše nemám jenom durancie a trnky(švestky) - perfektní dip :-))) na všecko :-)))
NPísek - Profil | Po 18.2.2013 19:04:59
jambo >> netuším,jak máš tuhle zahrádku starou,ale železné pravidlo je, že 1. rok se sází a osazuje (plocha či skalka je taková "hladová".....2.rok se rostliny rozrostou a plocha se začne pokrývat....3. rok je potřeba začít pořádně protrhávat, vyrývat,likvidovat.
to vytrhané ale většinou rádi zlikvidují začínající skalničkáři ,,,je to takový kruh,
a také opatruj oskeruše !!!
:-.))))
to vytrhané ale většinou rádi zlikvidují začínající skalničkáři ,,,je to takový kruh,
a také opatruj oskeruše !!!
:-.))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NSranda bez nadsázky 🤘10850
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36016
NZoologický koutek MRKu.33417
NKutilské jádro MRKu5344
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144779
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412585
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...

















