Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

jambo - Profil | Po 18.2.2013 18:49:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ještě jedna "zimní třes"...

    jambo - Profil | Po 18.2.2013 18:47:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    zimní nálada ...

      jambo - Profil | Po 18.2.2013 18:39:07

      Písek >> No vodu jsem také musel udělat ,všechno je folie a nechávám to tak na přírodno moc nezasahuji,jen to moc odkvetlé,přerostlé a odrostlé... s radostí to jde samo ....

        Písek - Profil | Po 18.2.2013 18:29:10

        jambo >> s údržbou okrasné zahrady mám vlastní zkušenosti,jen ty vodný plochy a vodoteče mě nějak minuly, na pozemku jsem měl pouze studnu se stále klesající hladinou vody a městskou vodou.Žádný přírodní přítok jsem ve městě neměl.

        "chce to trošku údržby"...je to dost optimistické shrnutí :-)))))))

          jambo - Profil | Po 18.2.2013 16:48:23

          Písek >> no chce to trochu udržby,ale v pohodě seřezat uschlá tráva,nějaké to listí a jehličí,sem tam protrhat vše přerostlé, plevel ,protrhat lekníny. Hodně ale kladu na zálivku v letních suchých dnech. Na fotkách to není ono,naživo je to nesrovnatelné.

            Písek - Profil | Po 18.2.2013 14:27:15

            jambo >> také smekám klobouček...máš to fakt pěkné.

            dovedu si představit jaká to byla práce,ale na to se brzy zapomene a výsledek zůstává.Jenže udržet tu
            plochu bude náročné ,hlavně časově.Občas sem dej motivující fotky.Díky

              jambo - Profil | Ne 17.2.2013 20:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ještě jeden pohled... ale část je letos v plánu ,už se těším na malej potůček :-))

                jambo - Profil | Ne 17.2.2013 20:32:19

                KUBA >> část by byla hotová ...

                  kubah - Profil | Ne 17.2.2013 20:15:36

                  Pes skalní na jeho oblíbeném místě..

                    jambo - Profil | Ne 17.2.2013 20:12:22

                    KUBA >> díky,pravda ty šutry něco váží , když je to růčo tak ruce a záda to poznaj. Ale stojí to zato ,až jest dílo dokonáno.

                      KUBA - Profil | Ne 17.2.2013 20:08:47

                      Bono 27,15 >> materiálů, fotek a odkauů k tomu mám tunu... každopádně délku i převýšení plánuješ slušnou

                        KUBA - Profil | Ne 17.2.2013 20:06:00

                        jambo >> máš to krásný... ale musela to bejt pěkná fuška :-)

                          Bono 27,15 - Profil | Ne 17.2.2013 13:34:13

                          Benda 24,72 >> precerpavat. Uzavreny okruh. Zatim o tom nic nevim, jen sonduju.

                            KFT Koudy - Profil | Ne 17.2.2013 11:51:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zdravíčko pánové, tak co už Vám taky doma rostou budoucí osadníci zahrady? :-)

                              jambo - Profil | Ne 17.2.2013 11:23:08

                              Bono 27,15 >> tůně mám 2 ,ale bez potoka,ale jak se naštvu tak si udělám i ten :-))

                                Benda 24,72 - Profil | Ne 17.2.2013 11:22:53

                                Bono 27,15 >> a vodu máš? Budeš čerpat?

                                  Bono 27,15 - Profil | Ne 17.2.2013 11:02:01

                                  Chystam si udelat umely potok, prevyseni cca 20m, delka cca 120m, zakoncene jezirkem. Behem toku cca 2 tunky. Tak kdyby jste se s tim uz nekdo setkal, sem s tim :-)

                                    jambo - Profil | Ne 17.2.2013 10:20:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Písek >> zelená oáza...

                                      jambo - Profil | Ne 17.2.2013 10:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Písek >> voda po kameni ...

                                        jambo - Profil | Ne 17.2.2013 10:18:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Písek >> však to znáš ,kámen ke kameni ...