Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 19:59:36

frost862 >> dnes byl Vranov,zítra fídr--pořád dokola.

    Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 19:58:01

    marmyš >> ahoj,doufám,že eště nečekáš před barákem.....jak dou rybky?

      Nmarmyš - Profil | Út 22.10.2013 19:12:02

      DEBUSTROL >> taky nejdu,byl jsem naposled v Břežanech,už je to možná 10 let a tam jsem se vyléčil--strašné podrazy.

        NDEBUSTROL - Profil | Út 22.10.2013 18:51:39

        marmyš - to není nic pro mě je tam moc lidí a já mám rád na rybách klid :)

          Nmarmyš - Profil | Út 22.10.2013 18:45:12

          DEBUSTROL >> 27.10.2013 jsou závody v Hevlíně.

            NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 20:13:59

            frost862 - nežerou svine :d

              NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 20:13:27

              marmyš - asi tak nějak

                Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 20:01:18

                frost862 >> plavou a čekají na tebe,mám už jít před barák?

                  Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 20:00:42

                  DEBUSTROL >> taky se většinou jen chodím bavit,já bych je i jedl,ale nerad je kuchám:-(

                    Nfrost862 - Profil | Po 21.10.2013 19:52:51

                    marmyš >> co okyši už sou ko??jinak byly výborní!

                      Nfrost862 - Profil | Po 21.10.2013 19:51:57

                      DEBUSTROL >> u vás nežerou,není možná?:-)

                        NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:51:42

                        marmyš - ja ryby moc nežeru jen tak 3 za rok ted si dám až na vánoce už mi plave od září v kádi na zahradě

                          Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:48:53

                          DEBUSTROL >> tady v městě se dá lapnout kapr,ale už mě to nebaví. udil jsem před týdnem.

                            NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:43:19

                            marmyš - ja byl v nedeli na 7 a hovno a u nás to taky nejde

                              NLolMen - Profil | Po 21.10.2013 19:40:44

                              marmyš >> to je taky pravda

                                Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:39:32

                                DEBUSTROL >> já byl tento týden 3x na Vranově--okouni už začínají žrát.

                                  NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:38:39

                                  marmyš - zítra to pojedu omrknout u nás

                                    NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:37:05

                                    marmyš - v pohodě 10let nic neznamená :))

                                      Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:35:22

                                      DEBUSTROL >> takže málo vody jen nahoře,dole pod rybníkem je kalisko.

                                        Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:34:38

                                        DEBUSTROL >> sorry,spletl jsem se jen o 10 let:-))