Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NLolMen - Profil | Út 29.10.2013 10:06:49

marmyš >> takova masna :D

    Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:47:50

    DEBUSTROL >> to vidím i na sobě,dám si tři prcky a motám se:-(

      NDEBUSTROL - Profil | Čt 24.10.2013 20:42:49

      marmyš - to taky a už jich nevypijí tolik jak za mlada :)

        Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:38:59

        DEBUSTROL >> ono to pivo taky trochu podražilo:-)

          NDEBUSTROL - Profil | Čt 24.10.2013 20:23:25

          marmyš - to už není pravda hodně pijáku už je po smrti

            Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:22:51

            marmyš >> ale moc se stim nechlubijou:-)))

              Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:22:27

              frost862 >> asi tak 45....

                Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:22:10

                DEBUSTROL >> se říká,že ta vaše ves vypije nejvíc piva na hlavu a obyvatele,je to tak?

                  Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:22:04

                  marmyš >> j na to se těšim jak malej,ale eště mě čeká pár let nucenejch prací:-()

                    Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:21:09

                    frost862 >> už abys byl v důchodě,pak budem jezdit:-))

                      NDEBUSTROL - Profil | Čt 24.10.2013 20:19:52

                      marmyš - v neděli v 5:30 se vyspává opice :))))

                        Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:19:01

                        marmyš >> no rád bych ale plán je vrkoč a výlov s přítelkou.....

                          Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:15:52

                          frost862 >> v neděli v 5.30 jedem a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:12:00

                            marmyš >> no letos se snad eště zadaří,že bysme vyrazili,na přesrok nevim co bude....jestli přežijem zimu(má bejt stoletá prej,někde sehnali nějakýho 120ti letýho co to vykecal.-)))tak vyrazíme

                              Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:06:43

                              frost862 >> letos už s tebou u vody ani nepočítám,ale co příští rok?

                                Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:02:48

                                marmyš >> jak kdo:-)))

                                  Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:02:30

                                  frost862 >> v týdnu,to beru,ale ted jsou 3 dny volna

                                    Nfrost862 - Profil | Čt 24.10.2013 20:01:01

                                    marmyš >> to já taky pořád dokola:-))fčera práce,dneska zase práce,zítra....práce,budu přešlechtěnej:-))

                                      Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2013 20:00:33

                                      frost862 >> jedem zítra na Vranov?