Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:32:08

marmyš - mislím že vroce 1980 se hranice nerušili

    Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:29:05

    DEBUSTROL >> to byly tobě dva roky:-))

      NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:23:08

      marmyš - už to není co to bejvalo zlatý časy když otevřeli hranice

        NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:20:12

        marmyš - prej 4.11 ale jistě to nevím

          Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:20:03

          DEBUSTROL >> v létě se tam občas něco chytne,ale nyní už je to na nic.

            Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:19:06

            DEBUSTROL >> Je to možné,ale jen po Jaroslavice je malý průtok,protože se vypouští rybník . výlov je asi až příští týden.

              NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 19:15:32

              marmyš -říkal mi to kámoš z jaroslavic dělá u nás pingla v hospodě

                Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 19:12:54

                DEBUSTROL >> napiš mi o tom víc,odkud je ta informace?

                  NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 18:58:23

                  marmyš - v jaroslavicích

                    Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 18:42:34

                    LolMen >> se trochu zamysli!!! já tady napíši,kde to hejno je a zítra už tam může někdo sedět. tady nejsme jen my,ale daleko větší počet lidí se tu potuluje,čte a ani o tom nevíme. parmu občas v létě chytnu pod nějakým splavem,ale jedná se o menší kousky,tak 30 cm. asi je to z nějakého nasazování.

                      NLolMen - Profil | Po 21.10.2013 18:30:43

                      marmyš >> ja parmu chytil poprve...kde je chytate?

                        Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 18:16:43

                        DEBUSTROL >> který náhon je vypuštěný?

                          Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 18:16:11

                          LolMen >> psal jsem--málo. taky občas chytnu.

                            NLolMen - Profil | Po 21.10.2013 17:56:42

                            marmyš >> takze myslite ze to byla spis haluz ze se mi povedla?

                              NDEBUSTROL - Profil | Po 21.10.2013 16:01:42

                              lesák -náhon je vypuštěnej

                                Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 15:32:58

                                lesák >> kam? vem mně s sebou:-)

                                  Nlesák - Profil | Po 21.10.2013 15:31:01

                                  marmyš >> Z ryb ňa netrefilo,jdu na ně!

                                    Nlesák - Profil | Po 21.10.2013 15:29:56

                                    DEBUSTROL >> Sory,ale nezdařil se přenos dat. Zkusím to příště.Bylo to na téma Jaroslavického náhonu.

                                      Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 14:14:19

                                      LolMen >> myslím,že je jich tu málo.

                                        NLolMen - Profil | Po 21.10.2013 13:59:27

                                        myslite ze parem je tu na dyji aji vice ?