Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Dolfmeister - Profil | Po 21.10.2013 13:53:47

marmyš >> našel někde hejno pěkných kaprů a nemůže od vody :-D

    marmyš - Profil | Po 21.10.2013 11:58:11

    DEBUSTROL >> asi lesáka z těch ryb trefilo:-))

      DEBUSTROL - Profil | Ne 20.10.2013 22:11:54

      lesák - nás to zajímá ale nevíme co :d

        marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 21:58:55

        frost862 >> mám je v kýblu,čekají na tebe:-)

          marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 21:57:55

          lesák >> co by nás mělo zajímat:-(

            LolMen - Profil | Ne 20.10.2013 21:27:42

            lesák >> piste :D

              lesák - Profil | Ne 20.10.2013 21:27:17

              Zdarec.Tohleto by vás mohlo zajímat

                marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 18:52:35

                Aleš10 >> mám je od léta a krmím je jetelem:-) měl ses předzásobit koni a ne koulemi

                  Aleš10 - Profil | Ne 20.10.2013 17:11:06

                  marmyš >> tak poraď kde teď v říjnu nazbírám koníky? :-))

                    frost862 - Profil | Ne 20.10.2013 16:39:21

                    marmyš >> to ide,co s něma, bude véča?

                      marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 16:32:34

                      frost862 >> dovezl jsem 6 okounů,ty menší jsem pouštěl.pěkné počasí,větším přes 30 se ještě moc nechce.

                        frost862 - Profil | Ne 20.10.2013 16:20:07

                        marmyš >> je mi to jasný.-))ráno sem byl eště přiožralej,jak to šlo?

                          marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 14:59:09

                          Aleš10 >> na luční koníky,ale pssssttttt!!!!

                            marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 14:18:03

                            frost862 >> to platilo na dnešní ráno:-)

                              marmyš - Profil | Ne 20.10.2013 12:59:56

                              frost862 >> už sem doma

                                frost862 - Profil | Ne 20.10.2013 11:06:39

                                marmyš >> a příjezd?

                                  Aleš10 - Profil | Ne 20.10.2013 7:18:15

                                  marmyš >> hele strejdo práskni na co tam ty arapaimi chytáš? :-))

                                    Aleš10 - Profil | Ne 20.10.2013 7:16:16

                                    frost862 >> ježiš nemusí to vědět celej mrk :-DDDDD

                                      marmyš - Profil | So 19.10.2013 18:21:19

                                      frost862 >> ráno v 6.15 odjezd na Vranov!!!

                                        frost862 - Profil | So 19.10.2013 16:14:55

                                        Aleš10 >> hola milenko:-))