Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 16:14:30

marmyš >> tak to potom jo

    Nmarmyš - Profil | So 19.10.2013 13:44:31

    frost862 >> musím chodit na ryby,nemám čas udit

      Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 13:39:18

      marmyš >> snad ti nepřestali chutnat??

        Nmarmyš - Profil | So 19.10.2013 13:33:26

        frost862 >> 4 kapři--zpět do vody+ 4 cejni do baráku.

          Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 13:26:23

          marmyš >> taký dobrý,jak to šlo dnes?

            Nmarmyš - Profil | So 19.10.2013 13:22:22

            marmyš >> přijed večer,budou rybí karbanátky

              Nmarmyš - Profil | So 19.10.2013 13:21:57

              frost862 >> já si ted dávám s chutí uzené s fazolí:-)

                Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 13:20:42

                marmyš >> až ten hlad bude,tak si dám s chutí.-)te´d tak na chuť sem tam:-))

                  Nmarmyš - Profil | So 19.10.2013 13:04:45

                  frost862 >> hladu na tě,budeš jest i ryby!!!

                    Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 9:08:49

                    marmyš >> tak udírnu mám,ale na vepřový zatim:-))

                      Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 9:08:07

                      DEBUSTROL >> dík Imro:-)

                        Nfrost862 - Profil | So 19.10.2013 8:54:49

                        marmyš >> přesně sem si tipnul co pisneš:-)))

                          NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 22:58:35

                          marmyš >> sticka aji canods vsak me to takle zprijemnila v lete pri lovu okonu bez lanka na 6 hacek 86cm skoro 7 kilo :D to byla teprv sranda :D

                            Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 22:56:57

                            LolMen >> a taky občas nějaká štička,ta tomu taky dodá.-)

                              NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 22:42:18

                              marmyš >> prave ale pak kdyz je tlak a ostatni okolnosti dobre tak je to nadherne chytani okounu :) a to je to krasne ze nidky nevite jak to vlastne bude a dopadne

                                Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 22:34:17

                                LolMen >> má to na ně vliv,na řece ani ne,ale na přehradě jo.

                                  NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 22:21:33

                                  marmyš >> jj prej hodne klesl v nedelu

                                    Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 21:51:27

                                    LolMen >> možná se měnil tlak,ale první dvě hodiny po rozednění jsou nejlepší. jedu zase v neděli,jsem už domluvený.

                                      NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 20:46:22

                                      marmyš >> aj myslim ze by jsme jich dostali aji vic ale rano se nam nechtelo takze sme vyrazeli az v devet,zacli chytat tak 9:30 a to uz byla nejaka velka aktivita ta tam taktze sem byl aspon za ty ctyri prumerny rad:) plus chalpi mel kazdej jednoho nebo dva,druhej den sem sel od 7 protoze driv nepujdu protoze je tma jeste a tu nedeli sem o zaber ani nezavadil :D:D

                                        Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 20:43:36

                                        LolMen >> taky jsem se dostal těsně k 30 cm