Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 19:57:14

marmyš >>samozrejme ze asi uplne u ni jsme nebyli..byli nic moc nejvetsi cca 25

    NDEBUSTROL - Profil | Pá 18.10.2013 19:42:19

    frost862 DOBRÁ PRÁCE

      Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 19:00:38

      frost862 >> už abys tu udírnu měl.

        Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 19:00:07

        frost862 >> pěkný předpažák:-)))

          Nfrost862 - Profil | Pá 18.10.2013 18:44:07

          na velký okyše musíte k jonnovi:-)))

            Nfrost862 - Profil | Pá 18.10.2013 18:40:06

            zdar kucí tu víkendové přerostlé ryby domácí

              Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 18:35:20

              LolMen >> kolik měl největší okyš?

                Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 18:34:34

                LolMen >> tak to musíš vidět ty bojky,za které se nesmí

                  NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 17:47:47

                  marmyš >> a chytali jsme ne primo od cerpacky prvne naproti ni na takove skale mys dobre neadeje tom urikaji domorodci:)) a potom pod ni tak 200 m

                    NLolMen - Profil | Pá 18.10.2013 17:47:05

                    marmyš >> na lodce

                      Nmarmyš - Profil | Pá 18.10.2013 4:11:31

                      LolMen >> jak jsi se k té čerpačce dostal? po břehu,nebo vodě?

                        NLolMen - Profil | Čt 17.10.2013 21:53:19

                        marmyš >> nechapu vas..tam je zakaz bo co?

                          Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 21:20:41

                          frost862 >> doufám že máš na mysli letos.

                            Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 21:05:17

                            marmyš >> doufám že taky v listopadu

                              Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 20:52:47

                              frost862 >> tak kdy tam jedeš se mnou?

                                Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 20:40:02

                                marmyš >> nečekaně:-)))

                                  Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 20:28:46

                                  frost862 >> dybys viděl ten boj,tak hulákáš taky:-) taky jedu začátkem listopadu k vodě

                                    Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 20:27:29

                                    LolMen >> to je tobě

                                      Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 20:27:11

                                      je tam vodárenské pásmo

                                        Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 20:18:07

                                        Aleš10 >> nevim jak ty,ale já jedu na začátku listopadu na ryby:-))))