Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 20:12:05

marmyš >> musíš u toho hulákat na půl přehrady když už ju zatneš:-)))

    Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 20:09:28

    DEBUSTROL >> nebo na lučního koníka:-)

      NLolMen - Profil | Čt 17.10.2013 20:07:38

      marmyš >> proc bych o ne mel prijit ?

        Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 17:32:50

        frost862 >> Jsem odhalil Kubovu fintu,dnes se mi jedna vysmekla:-)

          Nmarmyš - Profil | Čt 17.10.2013 17:31:36

          LolMen >> asi tě mrzí papíry,tak o ně u čerpačky brzy příjdeš a nebudeš první:-)

            NDEBUSTROL - Profil | Čt 17.10.2013 16:05:45

            frost862 - on je chytá na hlávku salátu :D

              Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 15:33:09

              marmyš >> Ahoj tak jak dou arapaimy na vranclu?

                Nfrost862 - Profil | Čt 17.10.2013 15:32:50

                Aleš10 >> Marmyš je tam běžně lape,ale nechce prácknout na co:-))))

                  NLolMen - Profil | Út 15.10.2013 18:29:48

                  jbhfvgc

                    NAleš10 - Profil | Po 14.10.2013 21:10:51

                    týýý vole na vranclu jsou už arapaimi? globální oteplování je sfiňa :-))))

                      NLolMen - Profil | Po 14.10.2013 19:14:04

                      tady to nejak zije:))co ve znojme u reky?ja byl o vikendu na vranclu ve ctvrtek u cerpacky par okounu okolo dvacitky a v nedeli ani zaber tedka chvilu v sedlesovicich a par okounu a sticka co vy?

                        Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 19:09:28

                        frost862 >> červenej váleček??není to odrané přirození?? :-))

                          Nfrost862 - Profil | Po 14.10.2013 19:04:58

                          marmyš >> to nevim bo arapaimy nechytám.-)))není to takovej malej červenej váleček s fouskem?:-)))

                            Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 18:55:16

                            frost862 >> že to mám v názvu,tak to neznamená,že se z marmyšky poseru--stejně na to nic nebere,když tak čudly. nejlepčí je ruská třpytka:-)

                              Nfrost862 - Profil | Po 14.10.2013 18:53:21

                              marmyš >> co propaluju??arapaimy berou na marmyšku bo je to jinak?

                                Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 18:50:01

                                frost862 >> woe!!!!co to tu propaluješ!!!

                                  Nfrost862 - Profil | Po 14.10.2013 18:43:20

                                  marmyš >> máš recht:-))))na co ju budeš skoušet marmyška?:-)))

                                    Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 18:32:10

                                    frost862 >> jen jestli nekecáš,rybáři jsou nejulhanější národ. ráno jedu na Vranov,cílová ryba arapaina:-))

                                      Nfrost862 - Profil | Po 14.10.2013 17:56:22

                                      marmyš >> ahoj,něco se pochytalo,dohromady 3 kousky kolem 9ti kilo a plno menších do 60ti cm,zachytali sme slušně,jídla a pitího bylo co hrdlo ráčí,nálada výborná,takže spokojenost:-)))

                                        Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 15:52:13

                                        frost862 >> ráno se jede na Vranov,tak se dej do kopy.