Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Po 14.10.2013 15:51:42

Aleš10 >> nějak jste potichu,není se čím chlubit?

    NAleš10 - Profil | Čt 10.10.2013 15:57:37

    marmyš >> strécu tak tě naložím a pojedem :-)))

      Nmarmyš - Profil | Čt 10.10.2013 15:56:15

      Aleš10 >> v sobotu jedu,ale jen s tebou:-)

        NAleš10 - Profil | Čt 10.10.2013 15:44:45

        kdyby chtěl někdo pomoct http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=657433

          Nmarmyš - Profil | Čt 10.10.2013 13:48:36

          LolMen >> a na co ho chceš?? snad ne na rybky?

            Nmarmyš - Profil | St 9.10.2013 21:38:04

            Dolfmeister >> škoda,že mi neskočila ne hák,když jsem lovil okouny,mohl být srandy kopec:-)

              NDolfmeister - Profil | St 9.10.2013 21:35:11

              marmyš >> rozhodně, metrová štika v takové řece nadělá dost paseku :-)

                Nfrost862 - Profil | St 9.10.2013 17:23:51

                marmyš >> je tak.-))

                  Nmarmyš - Profil | St 9.10.2013 17:21:13

                  frost862 >> neboj,další rostou. to je koloběh života,tobě je líto metrovek,mě zase těch pstruhů a lipanů,co stihnou sežrat.

                    Nfrost862 - Profil | St 9.10.2013 17:18:14

                    marmyš >> škoda,už dvě metrovky snědený......

                      Nfrost862 - Profil | St 9.10.2013 17:17:36

                      Zdarec ve spolek,dneska sem byl na čumendu v dunajovicích,rybáři tam zrovna dolovovali,viděl jsem pár tolstojů kolem metru..našel sem zepár rezavejch krmítek,gumu(né šprcku) a zebral sem nějakej ten kořen k jezírku,je to k.o. totál

                        Nalfonz42 - Profil | St 9.10.2013 12:07:44

                        marmyš >> :-))) to mi bylo hned jasné... :-))

                          Nmarmyš - Profil | St 9.10.2013 12:02:52

                          alfonz42 >> to teda těžko,ta už je sežraná.

                            Nalfonz42 - Profil | St 9.10.2013 11:50:25

                            marmyš >> takže si ji mohu zkusit příště taky chytnout, to už bude o kousek větší . :-)))

                              Nmarmyš - Profil | St 9.10.2013 11:42:56

                              alfonz42 >> předevčírem tam poblíž ten kolega lapl štiku 98 cm,měla 7,5 kg.

                                Nmarmyš - Profil | St 9.10.2013 11:41:16

                                alfonz42 >> dopoledne jsem seděl na pravém břehu a kolega naproti

                                  Nalfonz42 - Profil | St 9.10.2013 9:59:25

                                  marmyš >> nojo, neřekls, tak někdy příště. U mostu jsem viděl sedět dva.

                                    Nmarmyš - Profil | Út 8.10.2013 22:24:51

                                    alfonz42 >> ses mohl stavit,seděl jsem nad mostem:-)

                                      Nalfonz42 - Profil | Út 8.10.2013 21:43:42

                                      Dolfmeister >> To já dopadl ve ZN mizerně, ledový vichr, podcenil jsem oblečení, takže jsem ani nevytáhl z auta proutek. Jen jsem se prošel okolo vody a stačilo.

                                        NDolfmeister - Profil | Út 8.10.2013 13:07:28

                                        alfonz42 >> já byl shodou okolností minulou sobotu v Brně a nad splavem v Obřanech asi nasypali duháky, pár opravdu pěkných kousků jsem tam na woblera přemluvil