Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nlesák - Profil | So 5.10.2013 7:41:33

alfonz42 >> A ryby si klidně vem,teda pokud nějakýho mírovýho dravce(hl.štiku) chytneš.

    Nlesák - Profil | Pá 4.10.2013 15:25:13

    alfonz42 >> na Dyji.

      NLolMen - Profil | Čt 3.10.2013 18:56:19

      alfonz42 >> na dyji:)))

        Nalfonz42 - Profil | Čt 3.10.2013 16:14:35

        V sobotu jedu do ZN a budu mít dopoledne čas zajít na ryby. Poradí mi někdo, kam zajít na vláčku přímo ve ZN? Ryby vám vrátím zpět, nic neberu.

          Nalfonz42 - Profil | Út 1.10.2013 18:44:56

          marmyš >> Děkuji, prošvihl jsem, ale našel jsem to v archívu - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122427178-udal​osti-v-regionech-brno/ - odkaz pro ostatní kteří taky neviděli.

            Nmarmyš - Profil | Út 1.10.2013 13:14:09

            frost862 >> Kde jsi??kafčo je na stole:-)

              Nfrost862 - Profil | Po 30.9.2013 17:47:58

              marmyš >> Ahoj,ale jo něco sme pochytali,neumrzli sme,aj flákotu sme ugrilovali k obědu.-)dobře bylo!

                Nmarmyš - Profil | Po 30.9.2013 12:50:14

                frost862 >> tak jak to šlo,bylo co?

                  Nmarmyš - Profil | Po 30.9.2013 12:49:18

                  v 18.00 je na čt1 reportáž o nádrži v Dunajovicích.

                    Nmarmyš - Profil | Ne 29.9.2013 13:38:38

                    alfonz42 >> Je to fše jasné, pokud jde o ten nízký stav vody a nahromadění,tak to by se rybáři špatně dokazovalo. Od kdy je nízký stav vody? Jak rybář ví,že se nahromadily? A od kolika kusů na metr čtvereční je nahromadění? Je to jen hra se slovíčky,před třemi dny netekla tady ve Znojmě přes Sedlešovický splav ani kapka,takže kdybych lovil pod ním,zebral by mi někdo papíry? Ještě by mi musel dokázat,že jsou tam ty nahromaděné ryby:-)

                      NDolfmeister - Profil | Ne 29.9.2013 12:51:28

                      alfonz42 >> pěkné fotky :-) Několik woblerů jsem v tom pařezovém poli nechal, teď už vím proč :-D

                        Nalfonz42 - Profil | Ne 29.9.2013 11:35:38

                        marmyš >> Měl jsem na mysli toto - V. Při lovu v rybářském revíru se zakazuje: l) lov v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody.........

                          Nalfonz42 - Profil | Ne 29.9.2013 11:16:27

                            Nalfonz42 - Profil | Ne 29.9.2013 11:01:42

                            marmyš >> Jsi dobře informovaný, to, že jsou povolený 2 kapři, jsem zjistil až teď dva dny zpět. Ale ani mne to nemrzí, kdo by to pucoval. :-))

                              Nmarmyš - Profil | Ne 29.9.2013 10:55:31

                              alfonz42 >> tak to nevím,já tam nebyl a ani nebudu. myslím ale,že tam je nějaká výjimka,když se berou dva kapři. nebyl by problém tam vrazit ceduli zákaz lovu.

                                Nalfonz42 - Profil | Ne 29.9.2013 10:50:49

                                marmyš >> Pořád, tam sedí u kaluže zoufalci, kteří doufají, že si zaplní mražák. Mám pocit, že za tohoto stavu je podle BP už rybolov zakázaný.

                                  Nmarmyš - Profil | Ne 29.9.2013 10:48:11

                                  alfonz42 >> Pěkné,pořád tam ještě loví?

                                    Nalfonz42 - Profil | Ne 29.9.2013 10:42:10

                                    Pro ty, kteří jezdili do H. Dunajovic na Kréty. Tak nám ji vypustili...

                                      Nlesák - Profil | St 25.9.2013 20:42:21

                                      marmyš >> U Sedlešovic musíš prve nafasovat "startovní číslo", pak najít flek a potom teprve chytat!
                                      Jinak o víkendu jsem rozhodnutej,že zajedu na Želetavku.No,uvidíme jestli to vyjde.

                                        Nmarmyš - Profil | St 25.9.2013 20:11:18

                                        frost862 >> jdu tam raději už ted večer:-)