Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | St 25.9.2013 19:07:27

marmyš >> tak je´d brzo,a´t chytneš fleka:-)já jedu taky a do neděle vo mě nikdo neuslyší,ani o alešovi.-))

    Nmarmyš - Profil | St 25.9.2013 16:54:40

    frost862 >> Zítre se jde na ně,nasypali nám kapry:-)

      Nlesák - Profil | Čt 19.9.2013 22:41:29

      marmyš >> Jo,klidně tě tam vezmu,domluvíme to někdy u vody.

        Nfrost862 - Profil | Čt 19.9.2013 19:23:22

        DEBUSTROL >> chtěl sem se domluvit,a´t se na to vys.re a táhne až ráno,ale nebyla s nim řeč.-)

          NDEBUSTROL - Profil | Čt 19.9.2013 19:03:30

          frost862 - měl bys vrátit noty protože jsi chytal nonstop :)))))))

            Nfrost862 - Profil | Čt 19.9.2013 18:57:56

            LolMen >> to jo místo mezi pauzy sme se vozili po jezeru:-)zážitek k nezapomenutí.-))

              NLolMen - Profil | St 18.9.2013 21:20:33

              frost862 >> paradni zazitek v noci :))

                Nfrost862 - Profil | St 18.9.2013 21:15:42

                LolMen >> j tak ten (ne)záběr,to byla haluz:-)povozil nás teda kvalitně:-)

                  NLolMen - Profil | St 18.9.2013 21:10:53

                  frost862 >> nema nastenku kecali sme s tim panem s jednim kamosem tak 15 minut a pak prisla rec tady o sumcich na dyji a ja mu rikal ze sem slysel ze v nahone vythli 220cm sumca tak sem se ptal jestli je to mozny a on ze nic neni nemozny ale bylo by to divny a pak ukazal z nejaky knizky vasi fotku a rika tady ten mel 220 umis si predstavit ze by byl v nahone?a ja rikam aa frost s alesem:)) a pak rikal ze ste byli na sumikach ale ze si to mel na trhacku a ze uz si to chtel pred pul noci stahovat a dvakrat si skub aby si to utrh a ze raaana jak prase a ze ste ho 3,5 hodiny tahali takze to byla trosku haluz ze na to skocil za pet dvanact :)))

                    Nfrost862 - Profil | St 18.9.2013 21:04:40

                    marmyš >> a sakra....je to venku:-))))))

                      Nmarmyš - Profil | St 18.9.2013 21:00:40

                      lesák >> Asi mě tam budeš muset někdy vzít,abych si ten lov vychutnal--benzín hradím.

                        Nmarmyš - Profil | St 18.9.2013 20:58:58

                        frost862 >> Já slyšel,že jste ho koupili v Rybářství Pohořelice:-)

                          Nfrost862 - Profil | St 18.9.2013 20:38:42

                          LolMen >> á tak už maj nástěnku,žádná haluz,cílenej fousolov to byl,kdo ti řikal,že haluz??díky

                            NLolMen - Profil | St 18.9.2013 20:37:10

                            frost862 >> presne taak:)))) jinak sem videl v rybarstvi u eiky(dole v oblekach) tvoji fotku a alesem a se sumikem slysel sem ze jste meli poradnou haluz ale tak to ma byt:)) opozdene gratuluju

                              Nfrost862 - Profil | St 18.9.2013 20:14:49

                              LolMen >> a smrdijou:-))

                                Nlesák - Profil | St 18.9.2013 20:05:19

                                marmyš >> No vidíš.A já tam čas od času aspoň o víkendu zajedu.A stojí to vždycky za to.Dyje pod splavama a Želetavka,to je sto a jedna!
                                Bohužel,doby kdy jsem v okolí dělal jsou už asi v nenávratnu,takže se musím spokojit jen s občasnýma návštěvama(letos jsem tam ještě nebyl-není čas).

                                  NLolMen - Profil | St 18.9.2013 19:53:43

                                  frost862 >> fsak jen potocaci se zerou duhaci sou hnusni:)))

                                    Nfrost862 - Profil | St 18.9.2013 19:18:47

                                    marmyš >> doufám,že ti pstruzi sou fšeci potočáci:-))

                                      Nmarmyš - Profil | Út 17.9.2013 21:55:06

                                      lesák >> je to trochu z ruky,tady pod splavy je to taky pěkné. bych se za měsíc nedoplatil na benzínu--zkus si to spočítat.

                                        Nlesák - Profil | Út 17.9.2013 21:41:28

                                        marmyš >> Tak to děláš velkou chybu!!! A zrovna ty,takovej rybář!