Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Út 17.9.2013 10:13:41

lesák >> já tam nebyl a ani nikdy nebudu. kdysi jsem přemýšlel jet tam na úhoře,ale nějak mě to přešlo.

    Nlesák - Profil | Út 17.9.2013 8:30:11

    marmyš >> Jo teče,vždyť je to samej mlejn,tudíž samej splav.Proto tam voda je.Ale upozorňuju,že je to voda jen pro nadšence.Na nějaký kaprolovy zapomeň!Přesto to rozhodně doporučuji!

      Nmarmyš - Profil | Po 16.9.2013 22:40:37

      1sedyvlk >> byl jsem dnes dopoledne v Švícarské zátoce s marmyškou na okouny,lapl jsem jich asi 25,ale žádný přes 30--ještě ti větší nejdou. V té bítovské zátoce jsou pěkní kapři a cejni.

        N1sedyvlk - Profil | Po 16.9.2013 6:02:33

        marmyš >> ano,Bitovska zátoka.

          Nmarmyš - Profil | Ne 15.9.2013 22:41:53

          1sedyvlk >> já myslel v kterých místech,někde u Bítovské zátoky?

            N1sedyvlk - Profil | Ne 15.9.2013 20:58:49

            marmyš >> jj,kousek od přehrady cca 200m. Na net se taky dostanu.

              Nmarmyš - Profil | Ne 15.9.2013 20:42:02

              1sedyvlk >> kde tam budeš ubytovaný? přímo u vody? jak už jsem psal--tam toho v okolí moc není,budeš mít možnost psát sem?

                N1sedyvlk - Profil | Ne 15.9.2013 20:18:47

                lesák >> díky moc, tak tu Želetavku a ten rybník v Polici určitě vyzkouším. Ty Jemnice asi taky.

                  N1sedyvlk - Profil | Ne 15.9.2013 20:05:12

                  marmyš >> klidně 20-30km,na Bitově jsem již jednou na dovči byl a věnoval jsem se právě jen přehradě a teď bych chtěl poznat i jinou vodu.

                    Nmarmyš - Profil | Ne 15.9.2013 18:20:25

                    lesák >> a v té Želetavce teče nějaká voda?

                      Nlesák - Profil | Ne 15.9.2013 18:00:20

                      1sedyvlk >> Želetavka 1 je za téměř za rohem(moc krásná voda).dál Želetavka 1A-rybník Doubrava v Polici-cca 10 km,pak Želetavka 2 nebo Želetavka 2A-rybníky v Jemnici v parku.

                        Nmarmyš - Profil | Ne 15.9.2013 16:42:33

                        1sedyvlk >> tak to sis teda vzpoměl pěkně brzy. Pokud budeš na Bítově,tak těch možností kromě přehrady moc nemáš. Já být tebou,tak se zaměřím na přehradu,na nějaké pískovny nebo mrtvé ramena můžeš chodit i jindy a jinde. Tam kolem Bítova je u vody pěkně a ryby tam jsou taky. Napiš v jakém okruhu by jsi na nějakou tu vodu chtěl jet.

                          N1sedyvlk - Profil | Ne 15.9.2013 10:41:39

                          Zdravím všechny ze Znojemského jádra. Mám na vás takovou prosbu-jedu od zítřka na 14 dní na Vranov (Bítov). Našel by se zde někdo,kdo mi poradí nějaké menší revíry (rybníky,pískovny,slepá ramena), ale klidně taky říčky a řeky právě v okolí Vranovské přehrady.. Jde mě o lov především na feeder,plavanou a přívlač.Samozřejmě si půjdu zachytat i na Vranovskou přehradu,ale nemusím moc tyhle velké vody.Děkuji moc za každou radu (klidně i přes SZ). Petrův zdar

                            Nmarmyš - Profil | Pá 13.9.2013 17:52:48

                            frost862 >> zas ze mně nedělej nějakého masaře!! když už,tak vybíravého. štiky nechávám do zimy poporůst,pstruhů mám zamrazeno dost,okouni mi plavou v bedně pod kyslíkem a na vánočního kapra je čas.

                              Nmarmyš - Profil | Pá 13.9.2013 17:50:26

                              alfonz42 >> prase nemám a ty tři slípky to už nechcou. dostavila se nějaká krize,ještě zítra spočnu a potom vyrazím.

                                Nfrost862 - Profil | Pá 13.9.2013 15:47:20

                                marmyš >> tak začni chodit na huby do lesa:-)))no jo pro zábavu je to nic moc,když sešzvyklej lovit promaso.-)

                                  Nalfonz42 - Profil | Pá 13.9.2013 15:25:31

                                  marmyš >> Prasata i slepice je taky mají v oblibě, nebo s nimi můžeš hnojit. :-))) Hlavně nechytat pro zábavu, to bys tomu dal!

                                    Nmarmyš - Profil | Pá 13.9.2013 14:33:14

                                    frost862 >> já už na ně přestal chodit,nevím co s němi a lovit jen tak pro zábavu neumím.

                                      Nfrost862 - Profil | Pá 13.9.2013 13:05:19

                                      marmyš >> neutopil,poflakuju se v práci a někdy aj na těch rybkách.-)jak tobě to žere?

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 22:07:07

                                        frost862 >> kde jsi??neutopil tě vousáč??