Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | So 29.6.2013 10:47:54

lesák >> Co ti klesá??

    Nlesák - Profil | So 29.6.2013 7:59:40

    Klesá!!!

      Nmarmyš - Profil | Čt 27.6.2013 22:08:57

      Dolfmeister >> jde o to,kolik toho poteče

        NDolfmeister - Profil | Čt 27.6.2013 21:59:39

        marmyš >> výrovice jsou na kolo daleko a nebudu mít auto o víkendu, takže asi dám Dyji :-)

          Nmarmyš - Profil | Čt 27.6.2013 20:33:33

          Dolfmeister >> Proč by nemělo? Třeba na těch Výrovicích je ten candát tak na 80%,jen je potřeba se snažit.

            NDolfmeister - Profil | Čt 27.6.2013 20:17:27

            marmyš >> tak co, jak to jde? Zobou ještě, má cenu o víkendu někam vyrazit? :-D

              NAleš10 - Profil | St 26.6.2013 19:47:42

              lesák >> :-)))

                Nlesák - Profil | St 26.6.2013 18:50:13

                Aleš10 >> Cha,chá,zaroste to tam lakušníkem,přímo pod splavem u bunkru bude jediný místo,kde se budou asi prodávat místenky!o)))! Takže se budeš moct takakorát pokochat,jak ten lakušník krásně bíle kvete!!! Servus.

                  Nmarmyš - Profil | St 26.6.2013 12:20:14

                  pavlik906 >> Jeden tlouštík a asi 10 plotic,šlo to hned po ránu,asi v 10 .00 jsem složil bolo a vzal fídr,přišly ještě 3 plotice. věřím,že tam bude i nějaký kapr,ale já se chtěl ráno bavit se splávkem.

                    Npavlik906 - Profil | St 26.6.2013 12:15:39

                    marmyš >> Bylo něco dole ?

                      Nmarmyš - Profil | St 26.6.2013 5:34:50

                      Dolfmeister >> Nějak rozmlsanej:-)

                        NDolfmeister - Profil | Út 25.6.2013 22:48:40

                        marmyš >> zase tolik jsem toho letos nepustil :-D ale když ono jde o to, že taky každý druh nejím, no :-D

                          Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 22:30:11

                          Dolfmeister >> Nemáš to pouštět!!

                            NDolfmeister - Profil | Út 25.6.2013 22:27:42

                            marmyš >> to snad ne, já ještě nic nenachytal, co budu v zimě jíst? :-D

                              Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 21:40:32

                              frost862 >> dny se začínají krátit,podzim je za rohem

                                Nfrost862 - Profil | Út 25.6.2013 21:36:32

                                marmyš >> nebyl......

                                  Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 21:30:23

                                  frost862 >> budu se snažit i za tebe,byl jsi vůbec v neděli někde u vody?

                                    Nfrost862 - Profil | Út 25.6.2013 21:18:40

                                    marmyš >> j vela štěstí!

                                      Nfrost862 - Profil | Út 25.6.2013 21:18:24

                                      marmyš >> no nejspíš nemám šanci po ránu....

                                        Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 21:12:45

                                        frost862 >> pod Oblekem,chci to zkusit v tom veletoku:-)