Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:43:50

Aleš10 >> nazdár

    NAleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 21:42:18

    frost862 - 30.6.2013 19:37:31 >> se nám poved pane mistr :-)))))

      NDolfmeister - Profil | Ne 30.6.2013 21:26:09

      frost862 >> kua chlapi, vy jste už jiná liga...

        Nfrost862 - Profil | Ne 30.6.2013 20:27:15

        marmyš >> Díky,j akorát Aleš ju poplival pro štěstí:-))))

          Nmarmyš - Profil | Ne 30.6.2013 19:52:50

          frost862 - 30.6.2013 19:37:31 >> Nádherný kousek,budeš mi muset ukázat,kdes ho pustil:-) Opravdu zabral na luční kobylku? :-(

            Nfrost862 - Profil | Ne 30.6.2013 19:32:16

            Tu je talan.-))220 a 70

              NDolfmeister - Profil | Ne 30.6.2013 19:06:38

              Pavouk‌ >> moc pěkná záležitost, musel být krásný souboj plný adrenalinu :-)

                NPavouk‌ - Profil | Ne 30.6.2013 18:28:31

                chycena na 0,10 mm :)

                  Nmarmyš - Profil | Ne 30.6.2013 15:52:07

                  Starc55 >> Nedělej si ze mě srandu a přečti debatu kousek dozadu!!Máš kliku,že se budu možná tam k vám stěhovat a to budem sousedé--balí mě jedna baba z Třebíče:-)

                    NStarc55 - Profil | Ne 30.6.2013 14:16:39

                    Dolfmeister >> O,8 je výplet do rakety, skoro. Myslíš 0,08 mm, ne?

                      NStarc55 - Profil | Ne 30.6.2013 14:15:35

                      marmyš >> Luxusní masíčko. Ty si vyžíráš....

                        Nmarmyš - Profil | Ne 30.6.2013 14:00:05

                        Dolfmeister >> s tou osmičkou tak akorát na nástražky,ale na štiky bych si netrouf--to víš,důchodec:-)

                          NDolfmeister - Profil | Ne 30.6.2013 12:43:18

                          marmyš >> tak já musím ještě doladit skill a pak budu chytat takový ryby na 0.8 :-D

                            Nmarmyš - Profil | Ne 30.6.2013 12:00:33

                            Dolfmeister >> Zbytečně silný vlasec,před týdnem byla ta 68 na 0.10 a taky to šlo:-) Na oběd mám pstruha+2 okouny-si nacpu volátko. :-)

                              NDolfmeister - Profil | Ne 30.6.2013 9:13:22

                              marmyš >> já to samé, jen jsem měl ještě o něco silnější silon 0.16, ale i tak dostat z vody štiku 60cm byl docela problém :-) Ostatní se na mě dívali, proč se s tím tak seru a pomale se mi smáli, když mi vždycky pod nohama vzala kramle, než jsem stačil máchnout podběrákem :-D

                                Nmarmyš - Profil | Ne 30.6.2013 5:55:40

                                Dolfmeister >> Já včera taky štiku,ale 48 cm.Lovil jsem okouny ,tak to bylo na 0.12

                                  NDolfmeister - Profil | So 29.6.2013 21:40:34

                                  marmyš >> chci foto! jinak já dal dneska docela slušnou štiku, tak šla hned večer na gril :-)

                                    Nlesák - Profil | So 29.6.2013 21:19:08

                                    marmyš >> Já ještě s tímto nemám problém.Rozhodně mi neklesá.Jinak chycenej velkej kapr veterán,dozvíš se!

                                      Nmarmyš - Profil | So 29.6.2013 14:29:35

                                      Dolfmeister >> frost lap rybu jak prase.

                                        NDolfmeister - Profil | So 29.6.2013 13:21:21

                                        marmyš >> ááále přehnal to s cyalis, tak je rád, že hůlka klesá :-D