Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 21:11:55

frost862 >> kdybys jel zítra kolem,stav se na cigo

    Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 21:11:20

    LolMen >> už ti to tu píší druzí

      Nfrost862 - Profil | Út 25.6.2013 21:09:23

      LolMen >> ryb je porád dost:-)

        NLolMen - Profil | Út 25.6.2013 20:55:56

        marmyš >> bude asi dost ryb ze?

          NAleš10 - Profil | Út 25.6.2013 20:18:08

          marmyš >> jjj pod oblekovičákem to bude jak v sádkách před vánocema :-DDD

            Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 20:10:11

            Aleš10 >> Ze spodku doplavou z Mušova,z vrchu přepadnou z přehrad...zítra jdu kupovat velký mrazák.

              NAleš10 - Profil | Út 25.6.2013 20:04:20

              marmyš >> ten mezi 32. a 38. zářím :-))))

                Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 11:29:10

                frost862 >> Nádherně jsem si zachytal,škoda že nebylo něco k snědku. Asi 8 jelců a 5 plotic.Skoro vše u té kanalizace 200 metrů pod Oblekem.

                  Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 6:09:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  V září má být jeden týden teplo,nevíte někdo který?

                    Nmarmyš - Profil | Út 25.6.2013 3:50:49

                    To vypadá,že bude pršet až do konce roku:-(

                      Nfrost862 - Profil | Po 24.6.2013 21:12:08

                      Aleš10 >> vo tom nepochybuju,že mile ráda popovídá:-)))))u kávy,potřeboval sem pozabíjet pár tisícovek mozkovejch buněk:-))

                        NAleš10 - Profil | Po 24.6.2013 21:08:24

                        frost862 >> mno a ne? vono to bylo blbě slyšet v neděli ráno v tom telefonu ale vlastička mi to určitě ráda všechno dopodrobna na tebe práskne :-DDDDDD

                          Nfrost862 - Profil | Po 24.6.2013 21:05:47

                          marmyš >> j tak dobrej lov!

                            Nfrost862 - Profil | Po 24.6.2013 21:05:21

                            Aleš10 >> :-))))))))tos zabil:-)))

                              NAleš10 - Profil | Po 24.6.2013 21:03:19

                              marmyš >> štefan von se v sobotu vožral jak car a padl do rygolu a nešel vytáhnout z tý trávy :-)))))

                                Nmarmyš - Profil | Po 24.6.2013 21:02:38

                                frost862 >> Ráno poteče 80,jde se pod splav.

                                  Nmarmyš - Profil | Po 24.6.2013 21:01:56

                                  Aleš10 >> Kdo nešel z trávy??Naviják?? :-)

                                    Nfrost862 - Profil | Po 24.6.2013 20:57:33

                                    Aleš10 >> no tak nějak:-)

                                      NAleš10 - Profil | Po 24.6.2013 20:56:41

                                      frost862 >> vyzkoušenej ho nemám děláme jen šnicl :-))

                                        Nfrost862 - Profil | Po 24.6.2013 20:55:10

                                        marmyš >> ahoj tak jak,byls dneska s pláštěnkou?