Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NJM - Profil | St 15.2.2012 11:00:25

placew >> Vždyť je to celé hovadina. Jediný zákaz kopírování co je jakžtakž opodstatněný je ten, že ČNB trochu vadí, když někdo dělá stejné bankovky jako ona. Všechno ostatní je kravina. Vsadím se, že kdyby se někdo zeptal těch humoristů jejichž vtipy donekonačna kopírované kolují národem jestli jim to vadí, tak by to nevadilo nikomu. Naopak, to ce se kopíruje a přeposílá je asi dobré a stojí to za to a autor může být pyšnej, že namaloval hezký vtip. Od toho přece vtipy jsou, aby se šířili mezi lidi. Vtip který nikdo neuvidí nemá smysl. j

    Nplacew - Profil | St 15.2.2012 10:58:56

    - Nedávno sme mali v dome ekologickú katastrofu!
    - Otvoril som konzervu a čo nevidím? Plno oleja a mŕtve ryby...

      Nplacew - Profil | St 15.2.2012 9:45:27

      Y@rin >> mas pravdu. Tu sa aj pekne profiluje ako nas narod "vykasava nohavice, ked je brod este v nedohladne" ako to tu niekto napisal. Je to smutne a v konecnom dosledku si viem predstavit, ze to pripravi niktore servery o cast navstevnosti. A asi to nebude zrovna mala cast.

        NY@rin - Profil | St 15.2.2012 9:39:19

        Všechno špatné je k něčemu dobré... prakticky na "vlastní kůži" se můžeme přesvědčit jak to může vypadat prosadí-li mocní svá ACTA.
        Když se to zkombinuje s preventivní předposraností a našimi národními specifiky (závist a práskačství).... tak aby se pak člověk bál si něco zanotovat u táboráku nebo ve sprše.

        Poznámka pro cenzora - text je můj, nikde jsem ho neokopíroval.

          Nplacew - Profil | St 15.2.2012 9:35:43

          ivanv 25,59 >> ten odraza realitu na vychode :D

            Nivanv 25,59 - Profil | St 15.2.2012 9:15:21

            - Jožku, što syj daš, borovičku či vyno?

            - Vyno...

            - Bile, či červene?

            - Bile...

            - Slovenske či bulharske?

            - Slovenske...

            - Suche, polosuche, solodke?

            - Yď do piče, nalij borovičky....!

              NMartas711 - Profil | Út 14.2.2012 22:36:46

              Jede kamion od Jihlavy do Rakouska. Veze bowlingové koule. Šílený počasí, sněží, vítr. Na krajnici stojí dva cikáni a stopují. Řidičovi se jich zželí a zastaví jim. Říká:" Do kabiny vás vzít nemůžu, jedině pod plachtu." Oni souhlasí, a vlezou si na návěs. Co čert nechtěl. U Moravských Budějovic kontrola Policie ČR. Jeden policajt kontroluje doklady a druhý obchází kamion. Nahlédne i pod plachtu a vidí cikány jak si házejí bowlingovými koulemi. Doběhne ke kabině , zeptá se šoféra kam jede a hned ho posílá na cestu. Šofér se diví, ale jede dál. Ve vysílačce najednou slyší policejní hlášení: " Směrem k hranicím jede kamion s SPZ JII 1111. Všechny hlídky mu uvolní cestu!!! VEZE CIKÁNSKÝ VAJÍČKA A DVA SE UŽ VYLÍHLI. :o)

                NJarda 7 - Profil | Út 14.2.2012 21:59:58

                Dva cikáni vyloupí v noci banku. Po velkém úsilí se jednomu z nich podaří otevřít bezpečnostní schránku, ale k velkému překvapení v ní objeví pouze jeden jogurt. Druhý zloděj otevře další schránku a zase jeden jogurt. Postupně otevřou všechny bezpečnostní schránky a ve všech je to samé. První cikán říká: "To musí být nějaký špinavý trik od policie! Víš co, sežereme jim všechny ty jogurty a uvidíme, jaký budou zejtra v novinách titulky." Druhý den je na všech titulních stránkách místních novin jeden velikánský titulek: "NEUVĚŘITELNÁ LOUPEŽ VE SPERMOBANCE....!"

                  NJarda 7 - Profil | Út 14.2.2012 21:44:39

                  Nechápu proč rušit diskusi jen proto že už na podobné téma existuje.V tom případě by bylo zbytečné otvírat nové hospody,protože už existují ty které otevřeli předtím.Pokud nebude nikdo na diskusi reagovat ukončí se sama.Stačí dodržovat pravidla,o vkládání obrázků,ke kterým mohou být autorská práva,a je po problému,a jedeme dál.

                    NVincent Vega - Profil | Út 14.2.2012 21:38:37

                    placew >> ajo...tak to se omluvuju nesleduju poslední události...:-) ale řek bych že účastníkům "vtipu" by to nevadilo..:-)

                      Nplacew - Profil | Út 14.2.2012 21:32:13

                      Vincent Vega >> a co teraz, mam to zmazat? :)

                        Njasommato - Profil | Út 14.2.2012 20:45:31

                        Sedi v hospode arab, mexican a anglican.
                        Arab vyhodi sklenici od piva do vzduchu vytahne kalacha, rozstrili sklenici na kousky a rika;
                        ''U nas mame tolik pisku, ze nemusime pit ze stejne sklinky dvakrat.''
                        Mexican, ohromeny timto cinem, tez vyhodi prazdnou sklenici, vytahne pistoli rozstrili sklenici a pravi;
                        ''U nas mame tak lacine sklenice, ze nemusime pit dvakrat ze stejne!''
                        Anglican v klidu dopije sve pivo, prohlidne si sklenici, vyhodi ji do vzduchu, vytahne petactyricitku, zastreli araba a mexicana, chytne sklenici, polozi ji na bar, podiva se na barmana a rika;
                        ''U nas mame tolik imigrantu, ze nemusime s temi stejnymi pit dvakrat.''

                          Njasommato - Profil | Út 14.2.2012 20:35:35

                          daco aktualne

                            Nvydra Lucky - Profil | Út 14.2.2012 20:20:54

                            Bylo by škoda to ukončit. Podívej se jen, kolik lidí to má v oblíbených ... A že někdo stahuje kalhoty, když brod ještě není ani vidět ? Snad jej politovat a věřit, že nikdy nebude tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
                            Učitelka se ptá Pepíčka: "Máte doma pejska?"
                            "Měli jsme, ale zabili jsme ho, protože žral jen maso. Já maso nejím,tatinek také ne, a kupovat ho jen pro psa se nevyplatilo."
                            "No to je hrozné, Pepíčku, a kočičku máte?"
                            "Tu jsme také měli, ale já mlíko nepiju, tatínek taky ne, a kupovat mlíko jen pro kočku? Tak jsme ji taky zabili."
                            "Proboha, to je hrůza! Zítra přijď do školy i s maminkou!"
                            "I maminku jsme měli, ale já ještě souložit neumím, tatínek už nemůže a kvůli sousedovi jí přece doma držet nebudeme!"

                              Nsmradzjzd - Profil | Út 14.2.2012 20:19:15

                              Mě se to líbí. Místo nezhlavého kopírování chujovin pořád dokola kterých je všude plno, bude prostor pro vlastní tvořivost

                                Nivanv 25,59 - Profil | Út 14.2.2012 20:12:20

                                dosec >> myraryb to tam uz nezvladal. bacoval odbuka do buka. mazal, daval karty. verme, ze tu to bude take, ako to bolo kedysi tam.

                                ...................................................​...................................................​......
                                - Čo za bláznov mi sem posielaš? - rozčúlene telefonuje Lucifer Bohu. - Pred týždňom sem prišiel programátor. Zničil mi všetky kotly, poškrtil čertov a už tri dni bezhlavo pobehuje po pekle a reve: Kde je vchod do druhého levelu?:DDD

                                  Nplacew - Profil | Út 14.2.2012 20:12:10

                                  Tato diskusia pomaly straca vyznam, kedze vacsina fotiek s kreslenymi vtipmi boli vymazane vzhladom na mozne porusenie autorskych prav. Je smutne, ze toto sa deje aj pred prijatim dohody ACTA (viete si predstavit, co to bude znamenat potom?), pricom ide o obrazky, pri ktorych (az na par vymimok typu urban) nie je mozne zistit autora a teda teoreticky sa o autorstvo moze prihlasit ktokolvek.
                                  Vzhladom na tieto skutocnosti uvazujem o uzamknuti diskusie, k comu sa mozete vyjadrit v ankete.

                                    Nplacew - Profil | Út 14.2.2012 19:43:05

                                    dosec >> je to tu uz rozoberane, skus pohladat :)

                                      Ndosec - Profil | Út 14.2.2012 19:24:46

                                      placew - >> tato otázka ti nestačila a musel jsi mít svou ? :-))
                                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=258486