Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Nlikin - Profil | Út 14.2.2012 19:17:47

Američtí archeologové nalezli v Nevadské poušti, v hloubce 10m,odpovídající stáří 15.000 let, měděný drát. Z toho usoudili, že již tehdy byl v Americe zaveden telefon. Jejich ruští kolegové kopali u Moskvy v hloubce 20m, která odpovídá stáří 30.000 let, a nenašli vůbec nic. Z toho Rusové usoudili, ze již před 30.000 lety existovalo v Rusku bezdrátové spojení.

    Nzdeněk21 - Profil | Út 14.2.2012 19:11:15

    vydra Lucky >>
    Krásná blondýnka v minisukni, pod kterou je "naostro", si u baru dá kávu.
    Dopije a zavolá číšníka, aby zaplatila: "Mám malou černou..."
    "To se nedá přehlédnout." říká číšník.
    "A stojí?" "Ano, všem okolo!" odpoví číšník.


    vydra Lucky - 12.2.2012 21:27:50 >> ještě tam může být doplněk:
    "ale kolik?" "ano, jako kolík...!!"

      Nplacew - Profil | Út 14.2.2012 15:34:36

      vanuz >> fakt najlepsie je na koniec, ked vyzvala na otazky a nikto nic, take ticho, az ju to na sekundu zaskocilo. :D

        Nvanuz - Profil | Út 14.2.2012 15:31:46

        placew >> zvladol som tak minutu, ale neviem, co chcela povedat

          Nplacew - Profil | Út 14.2.2012 15:27:49

          http://www.ta3.com/clanok/9593/tb-boj-o-volica-nabe​ra-na-sile.html
          staci od 5:20. Boh nas ochranuj :) - inak, prva tlacovka kde novinari nemaju ziadne otazky :D

            NAnýzový dědek - Profil | Po 13.2.2012 13:32:09

            placew >> To byl rekvalifikovanej Ivan dřevorubec ne????.....špicáááááá

              Nplacew - Profil | Po 13.2.2012 13:26:48

              tak pri tomto videu som plakal od smiechu...
              http://www.mojevideo.sk/video/11cae/vies_s_tym_nara​bat.html

                NAnýzový dědek - Profil | Po 13.2.2012 13:19:26

                Nová evoluční teorie ....o))))))

                  NAnýzový dědek - Profil | Po 13.2.2012 12:48:15

                  siestáááááá.))))))

                    Nsmradzjzd - Profil | Ne 12.2.2012 22:46:19

                    můj oblíbený kosmodisk

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 12.2.2012 22:12:51

                      Horký Pes.....HOT DOG...o))))

                        NRAMBO666 - Profil | Ne 12.2.2012 21:46:57

                        ..............

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 21:34:05

                          vydra Lucky >> :-) s tou sukní supr :-)

                            Nvydra Lucky - Profil | Ne 12.2.2012 21:28:44

                            Na policejní akademii vysvětluje učitel studentům při matematice:
                            "Pět mínus sedm plus dva je nula. Chápete?"
                            "Ne."
                            "Tak si to vysvětlíme na příkladu: V autobuse jede pět policajtů. Sedm jich vystoupí. Kolik jich musí nastoupit, aby tam nikdo nebyl?"

                              Nvydra Lucky - Profil | Ne 12.2.2012 21:27:50

                              Krásná blondýnka v minisukni, pod kterou je "naostro", si u baru dá kávu.
                              Dopije a zavolá číšníka, aby zaplatila: "Mám malou černou..."
                              "To se nedá přehlédnout." říká číšník.
                              "A stojí?" "Ano, všem okolo!" odpoví číšník.


                                Nvydra Lucky - Profil | Ne 12.2.2012 21:19:36

                                Ptá se turista bači:
                                "Bačo kde se tu pálí slivovica?
                                Vidíš ten kostel ogare?
                                Vidím.
                                Tož kromě něho všude."


                                  Nplacew - Profil | Ne 12.2.2012 21:07:38

                                  kreativna reklama :)

                                    Npavlucha - Profil | Ne 12.2.2012 9:46:24

                                    Sedí tři rybáři u vody,ten na pravo vytáhne kapra nahodí,totéž se opakuje tomu na levo,jen ten u prostřed stále nic,po hodině už to nevydrží a ptá se kolegů jak že to vlastně dělají.A ten na pravo říká:já když se ráno probudím tak se kouknu na které straně mi leží pińďour a tam nahazuju,ten na levo mu to potvrdí!A dotyčný povídá ,chlapi mě to ráno stálo...ti dva se začnou řehtat a ptají se ho co že vůbec dělá u vody...

                                      Nplacew - Profil | Ne 12.2.2012 9:02:16

                                      a este jedno parkovanie v KE :)

                                        Nplacew - Profil | Ne 12.2.2012 8:55:19

                                        wtf?