Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Nplacew - Profil | Ne 19.2.2012 15:19:15

Dobry den. Dobre som sa dovolala do radia?
- Dobry den, ano, tu je radio
- A pocuju ma vsetci?
- Hej, vsetci
- Aj v obchodoch a na trhoviskach?
- Ano...
- Dobre... Feri! Maslo nekupuj! Zohnala som za euro päťdesiat v akcii! Opakujem! Feri, maslo nekupuj!

    Nplacew - Profil | Ne 19.2.2012 15:17:32

    V istej dedinke československého pohraničia dáva kňaz svojim ovečkám nacionalistickú kázeň:
    "Za všetky rozbroje na svete môžu Česi!!! Príklad: Adam Slovák jak repa, prišla Eva s jablkom, Češka. Iný príklad: Ábel Slovák, Kain samozrejme že Čech."
    Ľudia pobúrení prehnane nacionalistickými rečami kňaza napíšu hromadnú sťažnosť biskupovi.
    Biskup kňaza pokarhá, aby svoju kázeň nepodával tak polopatisticky, štylizoval ju skôr v metaforickom duchu.
    Kňaz tentoraz poučený, počas veľkej noci ...má kázeň o poslednej večeri. Farár teda začne:
    "Ako vieme, Ježiš dáva pri stole svojím apoštolom pokyny, ktoré majú dodržiavať na veky večné. Na záver sa však Ježiš zarmúti a učeníkom povie: „Niekto z vás ma zradí!“
    V tom sa postaví Judáš a spýta sa: „Mistře, a sem to snad já?“"

      NJarda 7 - Profil | Ne 19.2.2012 9:22:52

      Povída takhle kočka praseti:
      "Já vím, co z tebe bude, až vyrosteš!"
      "Jo? Tys četla můj horoskop?"
      "Ne, kuchařku!

        NLacike7 - Profil | So 18.2.2012 20:21:48

        hmmm.. ten song od Mr. Nohavicu - Milionar je naozaj podla skutocnosti? :)

        http://www.youtube.com/watch?v=Dre_16NGoug

          NJarda 7 - Profil | Pá 17.2.2012 20:12:43

          Jak je to s grilováním. ;))

          1) Žena nakoupí všechny potraviny.
          (2) Žena připraví salát, očistí zeleninu a připraví dezert.
          (3) Žena připraví maso na grilování a uloží ho na podnos společně se všemi nástroji a omáčkami a přinese to muži, který pohodlně sedí u grilu s pivem v ruce. Nyní přichází to podstatné:
          (4) MUŽ DÁ MASO NA GRIL.
          Další běžný postup....
          (5) Žena jde dovnitř pro talíře a příbory.
          (6) Žena vyjde ven, aby muži oznámila, že maso se pálí. On jí poděkuje a požádá ji, aby mu přinesla další pivo, zatímco on situaci vyřeší. Opět to důležité:
          (7) MUŽ VYJME MASO Z GRILU A ODEVZDÁ HO ŽENĚ.
          Další běžný postup....
          (8.) Žena připraví talíře, salát, chléb, příbory, servítky a omáčky a přinese vše na stůl.
          (9) Po jídle žena uklidí ze stolu a umyje nádobí.
          A nejdůležitější ze všeho:
          (10) Každý POCHVÁLÍ MUŽE a poděkuje mu za jeho KUCHAŘSKÉ UMĚNÍ.
          (11) Muž se zeptá ženy, jak si užila svůj volný večer bez vaření. A po její nevrlé reakci dojde k závěru, že některým ženám se prostě nikdy nezavděčíš.

            Nplacew - Profil | Pá 17.2.2012 20:09:15

            Nieco pre zasvatencov:
            Unixak, Windowsak a SAPak zomru a chcu ist do neba. Pred branou stoji Sv. Peter. Chvilku pozera do tej svojej knihy az sa opyta, ze preco si myslia, ze by mali ist do neba. I prvy spusti windosak:
            - Sv. Peter, predstav si to, stale kopec prace, dobre som to ale aj tak robil, poctivo patchoval, Microsoftu feedbacky posielal ...
            - No, to iste, v kuchynke vysedavat, srandu si z kolegov robit, kolegine obtazovat! Mars do pekla!
            Unixak spusti svoje:
            - Ja som stale svoji robotu poctivo robil, zakaznikove prosby vyslysal, nestandardne riesenia na poziadanie implementoval...
            - No urcite, akurat co tak juniorskym kolegom polena pod nohy hadzal, complainty pisal, backdoory si na systemoch schovaval. Mars do pekla.
            Ked toto vsetko SAPak vidi, smutne ramena spusti i za tymi dvoma sa bez vysvetlovania pohne, ked tu na neho Sv.Peter krici.
            -Hej ty, ty si so SAP-om robil, pravda? Tak ty pod, ty si si vytrpel peklo uz na zemi.

              NJarda 7 - Profil | Pá 17.2.2012 19:27:57

              Povídá jedna ženská druhé: "Hele, Mařeno, vždycky jsem si myslela, že to převtělování duší je kravina, ale teď tomu začínám věřit. Včera se mi z pálenice vrátilo místo manžela prase!"

                Njon007 - Profil | Čt 16.2.2012 18:12:52

                Turista obdivuje krásu Beskyd.Průvodce říká:"Je to nejzdravější kraj v celé ČR.Je tu tak zdravo,že tu ani nikdo neumírá."A co ten včerejší pohřeb dole ve vesnici?"ptá se turista."No právě,to umřel hlady majitel pohřebního ústavu.":D

                  NJarda 7 - Profil | Čt 16.2.2012 17:40:31

                  Přijde stařeček k doktorovi: "Pane doktore-ruka-zlomena!" Doktor řiká:"Co jste dělal?" "Ale když jsme se milovali se stařenkou,tak jsem spadl z postele." A doktor:"To vám ale nemůžu napsat jako pracovni úraz." "Nemůžete? Tak tam napište, že při rozsévání semene jsem spadl ze staré mašiny!"

                    NMIŇAS - Profil | Čt 16.2.2012 17:36:16

                    A JEJE

                      NJarda 7 - Profil | St 15.2.2012 20:12:36

                      placew >> Samozřejmě,ale většina lidí ji bere pod názvem Velký bratr už jenom z důvodu že se jí dnešní doba začíná podobat.Co se týká procent,internet není nekontrolovatelný.U internetu se jedná pouze o omezení obsahu,nikoli o to co kdo sděluje.Zdá se že by bylo dobré uživatele nahnat do jedné diskuse,a potom bez problému kontrolovat co kdo říká a co si myslí.Nejsem paranoidní,ale dosud jsem si myslel,že pro mne tato kontrola skončila rokem1989,kdy jsem byl ještě19.11.na výslechu na StB.Asi jsem byl velký optimista.

                        Nplacew - Profil | St 15.2.2012 19:57:19

                        Jarda 7 >> myslis knihu 1984? :) Ale nebudem uz chytat za slovicka. Je to bohuzial tak. Ak by bola ta moznost, ze by ta mohli na kazdom kroku sledovat a na zaklade toho ta este obvinit - teda existovala by prezumpcia viny, tak myslis, ze by si dalej chodil na internet a riesil na nom to co riesis? Myslis, ze by internet existoval dalej tak ako existuje?
                        Dajme do toho trochu paranoje - sucastnemu skutocnemu 0.01% zacina vadit, ze internet je nekontrolovatelny, potrebuju sa ho zbavit v takom rozsahu v akom dnes existuje.

                          NJarda 7 - Profil | St 15.2.2012 19:48:39

                          vydra Lucky >> Bohužel,máš pravdu.Za komančů byla cenzura zdůvodňována ochranou před rozvracením republiky.Dnes ochranou autorských práv.Pokud ti bude někdo chtít zkontrolovat co máš uloženo v počítači,o čem si píšeš s přáteli,jaké navštěvuješ sociální sítě,jaká diskusní témata tě zajímají, jaké jsou tvé reakce a komu adresuješ e-maily,dá se to schovat za podezření že porušuješ autorská práva.Když psal Orwell knihu Velký bratr tě vidí jako fikci,netušil jak brzy se stane tato myšlenka realitou.

                            NAnýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 14:44:21

                            Recept našich ryb: Rybář na divoko
                            © copyright A.D.

                              Nvydra Lucky - Profil | St 15.2.2012 14:37:23

                              Ano, dnešní doba skýtá naprosto nevídané možnosti, jak se napakovat. Nezáleží na tom, zda jsem autorem, stačí, když si založím řekněme sekci na ochranu producentů marmelády a pak běda tomu, kdo si jen tak bez mého souhlasu doma zbastlí jam. Stejně tak tlupa příživníků nalepených na "producentech" čehokoli parazituje na jejich díle tím, že chrání jejich práva. Vzato ad absurdum je to jakési výpalné. My ti "ohlídáme" tvoje dílo a něco ti za to dáme. Zbytek je na rozvou podnikání v oboru. Velebnosti, chce se mi... (copyrajt Kelišová) Není podivné, že někdo na díle (řekněmež píseň) druhého vydělává (rozuměj parazituje), aniž by se jakkoli podílel na vytvoření a druhý ho nemůže nechat bez poplatku ani při posledním rozloučení kamarádovi zahrát ? Je to opravdu hnus, kam až to došlo. Konec vtipu, můžete se smát.