- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
vydra Lucky - Profil | Ne 12.2.2012 0:35:11
Jeden aktuální:
Američan a Rus si telefonují ...
A: Ivane, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy, přes -60 stupňů.
R: Georgi, to je kravina, nejvejš tak -15.
A: No ne, teď to říkali na CNN, opravdu prej přes -60.
R: Ale no tak možná někde třeba -20, ale to spíš výjimečně.
A: No ale ty záběry byly děsný, ty omrzlý silnice, baráky ...
R: Jo ty myslíš venku ?!! No tak to joo…
Američan a Rus si telefonují ...
A: Ivane, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy, přes -60 stupňů.
R: Georgi, to je kravina, nejvejš tak -15.
A: No ne, teď to říkali na CNN, opravdu prej přes -60.
R: Ale no tak možná někde třeba -20, ale to spíš výjimečně.
A: No ale ty záběry byly děsný, ty omrzlý silnice, baráky ...
R: Jo ty myslíš venku ?!! No tak to joo…
Cloud - Profil | So 11.2.2012 22:46:25
Silničáři dělají co můžou!
Tady je to vidět nejlépe,jak?????
http://www.stream.cz/uservideo/661570-je-tohle-mozne-v-21-stoleti-v-cr-ano
:-)))))
Tady je to vidět nejlépe,jak?????
http://www.stream.cz/uservideo/661570-je-tohle-mozne-v-21-stoleti-v-cr-ano
:-)))))
ocuc - Profil | So 11.2.2012 10:19:27
Honza, jako správný křesťan,
má v předvečer své svatby starost,
jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.
Tak to probírá se svým kamarádem:
"Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,
ale člověk nikdy neví...".
"Ale to při svatební noci lehko zjistíš,
na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!"
"Co je to prosím Tě za blbost???"
Žádná blbost.
Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.
Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne,
že tak barevný vejce ještě neviděla,
tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou....."
má v předvečer své svatby starost,
jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.
Tak to probírá se svým kamarádem:
"Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,
ale člověk nikdy neví...".
"Ale to při svatební noci lehko zjistíš,
na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!"
"Co je to prosím Tě za blbost???"
Žádná blbost.
Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.
Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne,
že tak barevný vejce ještě neviděla,
tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou....."
ocuc - Profil | So 11.2.2012 9:32:24
Hospodářská krize letí po světě a dívá se co způsobila.
Letí nad USA a konstatuje: " Nóó, dobře, dobře jsem je tu do.jebala"
Letí nad západní Evropou a směje se: "Super, super, jen tak dál.
Trapte se dál vy de.bilové ..."
Letí nad Českem a diví se: "Ku.rva, a to je co? Tady jsem ještě ani
nezačala a jak krásně si to tu do.jebali sami .....
Letí nad USA a konstatuje: " Nóó, dobře, dobře jsem je tu do.jebala"
Letí nad západní Evropou a směje se: "Super, super, jen tak dál.
Trapte se dál vy de.bilové ..."
Letí nad Českem a diví se: "Ku.rva, a to je co? Tady jsem ještě ani
nezačala a jak krásně si to tu do.jebali sami .....
vinetue - Profil | So 11.2.2012 8:33:47
Příjde takhle ostravák se svou manželkou do pražského obchodu s elektrem. Zeptá se prodavače kolik stojí DVD přehrávač. Prodavač odpoví 4 000 Kč. A ostravak na to: a do piči ! Prodavač se ho zeptá : " vy ste z Ostravy že ? " a ostravak : "proč ?" . "No kvůli té piči" říká prodavač. Ostravak se otočí na manželku a řekne : "jsem ti říkal že máš zůstat doma ."
smradzjzd - Profil | Pá 10.2.2012 23:28:49
Před nebeskou branou se sejdou tři motorkáři jezdící na Suzuki, Hondě a Ducati.
Suzukář se hned cpe první dovnitř, ale sv. Petr mu říká: "STOP, synu, tys celý život jezdil rychle jak čert, to bylo samé hen, heen, heeeeen, místo tlumičů laďáky a tím kraválem jsi plašil babičky a ještě jsi z toho měl legraci, marš do pekla!"
Jezdec na Hondě už si neni tak jistý a nesměle říká:" A co já, sv. Petře, já jezdil potichu jako vánek, však to znáte - Hoooóón-daaááá..."
Ale sv. Petr mu povídá:"To jo, ale křižovatky jsi projížděl na červenou a policajtům jsi nezastavoval, hybaj do pekla!"
Ten třetí v řadě už to ani nezkouší, zastydí se, sklopí oči, smutně se otáčí a chce následovat své dva motokolegy, ale sv. Petr mu říká: "Ale kdepak, jen pojď dál milý synu, vždyť já vím, že jsi celý život jezdil na Ducati, ty už sis prožil peklo na zemi!
Suzukář se hned cpe první dovnitř, ale sv. Petr mu říká: "STOP, synu, tys celý život jezdil rychle jak čert, to bylo samé hen, heen, heeeeen, místo tlumičů laďáky a tím kraválem jsi plašil babičky a ještě jsi z toho měl legraci, marš do pekla!"
Jezdec na Hondě už si neni tak jistý a nesměle říká:" A co já, sv. Petře, já jezdil potichu jako vánek, však to znáte - Hoooóón-daaááá..."
Ale sv. Petr mu povídá:"To jo, ale křižovatky jsi projížděl na červenou a policajtům jsi nezastavoval, hybaj do pekla!"
Ten třetí v řadě už to ani nezkouší, zastydí se, sklopí oči, smutně se otáčí a chce následovat své dva motokolegy, ale sv. Petr mu říká: "Ale kdepak, jen pojď dál milý synu, vždyť já vím, že jsi celý život jezdil na Ducati, ty už sis prožil peklo na zemi!
vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:57:56
Čeština je stejně krásná:
- Jak se rodí kotě? Kotěním.
- Jak se rodí tele? Telením.
- A jak se rodí vůl? .......
- Jak se rodí kotě? Kotěním.
- Jak se rodí tele? Telením.
- A jak se rodí vůl? .......
vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:22:19
Kmen lidojedů zajme francouze ,rusa a čecha.Příjde náčelník a povídá jsme kanibalové a tak vás sežerem,ale aby jste neřekli máte šanci se odtud dostat.Tady máte každý 2 koule a zítra když mi s ni my předvedete to, co jsem v životě neviděl tak vás pustím.Odvedou každého do jednoho stanu a ráno jde náčelník k rusovi.Ten začne žonglovat jednou rukou náčelník koukne a povídá to jsem už viděl ZABÍT - UPÍCT - SEŽRAT! Jde k froncouzovi ten drží chvíli koule ve výšce očí pak je pustí a pohledem je vodí ve vzduchu.Náčelník kouká a povídá to jsem už viděl ZABÍT - UPÍCT - SEŽRAT! Příjde ke stanu čecha vstoupí za chvíli vyjde ven a povídá TA TOHLE JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL ! TEN MAMLAS JEDNU KOULI ROZBIL A DRUHOU ZTRATIL !
vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:12:03
ON - Ale já nebyl až tak ožralý!
ONA - Ne? Hodil si s mým křečkem o zem a řval “Pikaču, volím si tebe”. Potom si hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, řval si na moje auto “Optime, já dobře vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ se!”. Zbytek noci si vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, skočil si po bezdomovci a nadšeně křičel “Brumbále, ty žiješ!”
ONA - Ne? Hodil si s mým křečkem o zem a řval “Pikaču, volím si tebe”. Potom si hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, řval si na moje auto “Optime, já dobře vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ se!”. Zbytek noci si vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, skočil si po bezdomovci a nadšeně křičel “Brumbále, ty žiješ!”
placew - Profil | Pá 10.2.2012 17:22:26
tak pred tymito panmi klobuk dole :)
http://www.youtube.com/watch?v=MejbOFk7H6c
http://www.youtube.com/watch?v=MejbOFk7H6c
placew - Profil | Pá 10.2.2012 16:57:57
Po svadobnej noci vraví mladomanžel svojej manželke:
Tak, a teraz už viem, že som nebol prvý!
Žena na to:
A ja zasa viem, že ani posledný...
Tak, a teraz už viem, že som nebol prvý!
Žena na to:
A ja zasa viem, že ani posledný...
tony.bobo - Profil | Pá 10.2.2012 15:41:52
V 6 třídě sem dostal poznámku se zněním.
Vážení rodiče,dostavte se do školy k dalšímu kárnému postupu vašeho syna,neustále pere se spolužačkou.Lukešová,třídní učitelka.
Vážení rodiče,dostavte se do školy k dalšímu kárnému postupu vašeho syna,neustále pere se spolužačkou.Lukešová,třídní učitelka.
placew - Profil | Pá 10.2.2012 15:34:45
"Na tomto svete nie sú žiadne istoty, iba dane a smrť." (B. Franklin)
"Ľudia si zaslúžia istoty." (Strana Smer SD)
"Ľudia si zaslúžia istoty." (Strana Smer SD)
likin - Profil | Pá 10.2.2012 11:09:12
Pohledná slečna u doktora.
Doktor jí položí stetoskop na srdce a říká: "Tak slečno, schválně,
jestli víte, co dělám?"
"Posloucháte mi srdíčko, pane doktore."
Doktor slečnu otočí, sundá jí tričko a dá jí stetoskop na záda a ptá se:
"A jestlipak víte, co dělám teď?"
"Posloucháte, jak dýchám, pane doktore."
Sundá jí kalhotky a začne ji šukat a říká: "A copak dělám teď?"
"Chybu, pane doktore, velkou chybu - já jsem přišla s kapavkou."
Doktor jí položí stetoskop na srdce a říká: "Tak slečno, schválně,
jestli víte, co dělám?"
"Posloucháte mi srdíčko, pane doktore."
Doktor slečnu otočí, sundá jí tričko a dá jí stetoskop na záda a ptá se:
"A jestlipak víte, co dělám teď?"
"Posloucháte, jak dýchám, pane doktore."
Sundá jí kalhotky a začne ji šukat a říká: "A copak dělám teď?"
"Chybu, pane doktore, velkou chybu - já jsem přišla s kapavkou."
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Udírny a uzení51140
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412976
Jádro chilli žroutů11224
Zoologický koutek MRKu.33418
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
6:31Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












