Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

placew - Profil | Ne 12.2.2012 8:53:14

pokazeny pisoar? :)

    vydra Lucky - Profil | Ne 12.2.2012 0:35:11

    Jeden aktuální:
    Američan a Rus si telefonují ...
    A: Ivane, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy, přes -60 stupňů.
    R: Georgi, to je kravina, nejvejš tak -15.
    A: No ne, teď to říkali na CNN, opravdu prej přes -60.
    R: Ale no tak možná někde třeba -20, ale to spíš výjimečně.
    A: No ale ty záběry byly děsný, ty omrzlý silnice, baráky ...
    R: Jo ty myslíš venku ?!! No tak to joo…

      Cloud - Profil | So 11.2.2012 22:46:25

      Silničáři dělají co můžou!
      Tady je to vidět nejlépe,jak?????

      http://www.stream.cz/uservideo/661570-je-tohle-mozn​e-v-21-stoleti-v-cr-ano

      :-)))))

        ocuc - Profil | So 11.2.2012 10:19:27

        Honza, jako správný křesťan,
        má v předvečer své svatby starost,
        jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.
        Tak to probírá se svým kamarádem:
        "Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,
        ale člověk nikdy neví...".
        "Ale to při svatební noci lehko zjistíš,
        na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!"
        "Co je to prosím Tě za blbost???"
        Žádná blbost.
        Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.
        Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne,
        že tak barevný vejce ještě neviděla,
        tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou....."

          ocuc - Profil | So 11.2.2012 9:32:24

          Hospodářská krize letí po světě a dívá se co způsobila.
          Letí nad USA a konstatuje: " Nóó, dobře, dobře jsem je tu do.jebala"
          Letí nad západní Evropou a směje se: "Super, super, jen tak dál.
          Trapte se dál vy de.bilové ..."
          Letí nad Českem a diví se: "Ku.rva, a to je co? Tady jsem ještě ani
          nezačala a jak krásně si to tu do.jebali sami .....

            tyci - Profil | So 11.2.2012 9:31:36

            Uz at jsou velikonoce.To je moje Tchyne.....a ja....

              devastator.ccmore - Profil | So 11.2.2012 9:13:50

              Prodám psa -sežral tchýni značka BERTE dokud žere

                likin - Profil | So 11.2.2012 8:59:56

                vydra Lucky >> Super hláška, bohužel pravdivá... :-)

                  vinetue - Profil | So 11.2.2012 8:33:47

                  Příjde takhle ostravák se svou manželkou do pražského obchodu s elektrem. Zeptá se prodavače kolik stojí DVD přehrávač. Prodavač odpoví 4 000 Kč. A ostravak na to: a do piči ! Prodavač se ho zeptá : " vy ste z Ostravy že ? " a ostravak : "proč ?" . "No kvůli té piči" říká prodavač. Ostravak se otočí na manželku a řekne : "jsem ti říkal že máš zůstat doma ."

                    Anýzový dědek - Profil | So 11.2.2012 8:08:48

                    Nová povinná výbava od r.2015...o)))

                      smradzjzd - Profil | Pá 10.2.2012 23:28:49

                      Před nebeskou branou se sejdou tři motorkáři jezdící na Suzuki, Hondě a Ducati.

                      Suzukář se hned cpe první dovnitř, ale sv. Petr mu říká: "STOP, synu, tys celý život jezdil rychle jak čert, to bylo samé hen, heen, heeeeen, místo tlumičů laďáky a tím kraválem jsi plašil babičky a ještě jsi z toho měl legraci, marš do pekla!"

                      Jezdec na Hondě už si neni tak jistý a nesměle říká:" A co já, sv. Petře, já jezdil potichu jako vánek, však to znáte - Hoooóón-daaááá..."
                      Ale sv. Petr mu povídá:"To jo, ale křižovatky jsi projížděl na červenou a policajtům jsi nezastavoval, hybaj do pekla!"

                      Ten třetí v řadě už to ani nezkouší, zastydí se, sklopí oči, smutně se otáčí a chce následovat své dva motokolegy, ale sv. Petr mu říká: "Ale kdepak, jen pojď dál milý synu, vždyť já vím, že jsi celý život jezdil na Ducati, ty už sis prožil peklo na zemi!

                        vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:57:56

                        Čeština je stejně krásná:

                        - Jak se rodí kotě? Kotěním.
                        - Jak se rodí tele? Telením.
                        - A jak se rodí vůl? .......

                          vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:22:19

                          Kmen lidojedů zajme francouze ,rusa a čecha.Příjde náčelník a povídá jsme kanibalové a tak vás sežerem,ale aby jste neřekli máte šanci se odtud dostat.Tady máte každý 2 koule a zítra když mi s ni my předvedete to, co jsem v životě neviděl tak vás pustím.Odvedou každého do jednoho stanu a ráno jde náčelník k rusovi.Ten začne žonglovat jednou rukou náčelník koukne a povídá to jsem už viděl ZABÍT - UPÍCT - SEŽRAT! Jde k froncouzovi ten drží chvíli koule ve výšce očí pak je pustí a pohledem je vodí ve vzduchu.Náčelník kouká a povídá to jsem už viděl ZABÍT - UPÍCT - SEŽRAT! Příjde ke stanu čecha vstoupí za chvíli vyjde ven a povídá TA TOHLE JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL ! TEN MAMLAS JEDNU KOULI ROZBIL A DRUHOU ZTRATIL !

                            vydra Lucky - Profil | Pá 10.2.2012 22:12:03

                            ON ‎- Ale já nebyl až tak ožralý!

                            ONA - Ne? Hodil si s mým křečkem o zem a řval “Pikaču, volím si tebe”. Potom si hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, řval si na moje auto “Optime, já dobře vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ se!”. Zbytek noci si vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, skočil si po bezdomovci a nadšeně křičel “Brumbále, ty žiješ!”

                              frost862 - Profil | Pá 10.2.2012 21:12:29

                              :-)

                                placew - Profil | Pá 10.2.2012 17:22:26

                                tak pred tymito panmi klobuk dole :)
                                http://www.youtube.com/watch?v=MejbOFk7H6c

                                  placew - Profil | Pá 10.2.2012 16:57:57

                                  Po svadobnej noci vraví mladomanžel svojej manželke:
                                  Tak, a teraz už viem, že som nebol prvý!
                                  Žena na to:
                                  A ja zasa viem, že ani posledný...

                                    tony.bobo - Profil | Pá 10.2.2012 15:41:52

                                    V 6 třídě sem dostal poznámku se zněním.

                                    Vážení rodiče,dostavte se do školy k dalšímu kárnému postupu vašeho syna,neustále pere se spolužačkou.Lukešová,třídní učitelka.

                                      placew - Profil | Pá 10.2.2012 15:34:45

                                      "Na tomto svete nie sú žiadne istoty, iba dane a smrť." (B. Franklin)
                                      "Ľudia si zaslúžia istoty." (Strana Smer SD)

                                        likin - Profil | Pá 10.2.2012 11:09:12

                                        Pohledná slečna u doktora.
                                        Doktor jí položí stetoskop na srdce a říká: "Tak slečno, schválně,
                                        jestli víte, co dělám?"
                                        "Posloucháte mi srdíčko, pane doktore."
                                        Doktor slečnu otočí, sundá jí tričko a dá jí stetoskop na záda a ptá se:
                                        "A jestlipak víte, co dělám teď?"
                                        "Posloucháte, jak dýchám, pane doktore."
                                        Sundá jí kalhotky a začne ji šukat a říká: "A copak dělám teď?"
                                        "Chybu, pane doktore, velkou chybu - já jsem přišla s kapavkou."