Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Pá 10.2.2012 8:19:22

placew >> Hurráááááá...o))))

    Nplacew - Profil | Pá 10.2.2012 7:36:16

    je to tak

      Nplacew - Profil | Čt 9.2.2012 22:04:57

      par skolskych aforizmov:
      "NIEKTORÍ ŽIACI SÚ AKO OKULIARE. STÁLE ICH NIEKTO MUSÍ MAŤ NA OČIACH."
      "Niektorí rodičia chodia do školy častejšie ako ich deti." (Ondrej Bosík)
      "Niektorí žiaci by s vysvedčením mali dostávať aj lekárničku." (Peter Gossányi)
      "Škola mu dala veľa – a niečo si aj sám zobral z rôznych školských kabinetov."(Peter Gossányi)
      "Učiteľ vyvolá nadšenie, keď nevyvoláva žiakov."

        Njasommato - Profil | Čt 9.2.2012 21:24:13

        *amur* >> a tak flasku otvorit??

          Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 21:08:57

          Anýzový dědek >> To mají na lepší stolici...

            NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 21:06:08

            *amur* >> a pak že ryby nechlastaj...o))))

              Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 21:06:01

              *amur* >> brontosaury na tebe ! :-)

                N*amur* - Profil | Čt 9.2.2012 21:04:22

                Co to zkusit takto? :-D

                  NKotrč™ - Profil | Čt 9.2.2012 21:02:12

                  Jarda 7 >> to je masakr :-D

                    Nsmradzjzd - Profil | Čt 9.2.2012 20:57:33

                    afjee >> to se ti povedlo

                      Npechy - Profil | Čt 9.2.2012 20:54:34

                      afjee >> :-)))))))))))))))

                        Nheras77 - Profil | Čt 9.2.2012 20:48:09

                        afjee >> tak to je vostrý :-)

                          Nafjee - Profil | Čt 9.2.2012 20:45:01

                            Nheras77 - Profil | Čt 9.2.2012 20:24:08

                            Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem. Zachrastí klíče, je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí: "Ó, Bože, udělej si se mnou, co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence." Na to se nebesa otevřou a ozve se: "Dobře, bude to jak chceš, ale za tři roky tě povolám k sobě, utopíš se." ..."Dobře, dobře, jen, ať ho teď nenajde." Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom sprchuje. Nechodí na koupaliště, vodě se zdaleka vyhýbá. Tři roky uběhnou. Pak čtyři, pět let. Na svůj slib už zapomněla. Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa. Na lodi je velká zábava, samé ženy, když v tom se začne loď potápět, žena si vzpomene na svůj slib. "Teď mě chceš povolat k sobě? Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu se mnou." Nebesa se opět otevřou a ozve se: "Dva roky mi trvalo, než jsem vás, vy kurvy, dostal na jednu loď!:DDDD

                              NJarda 7 - Profil | Čt 9.2.2012 20:20:21

                              Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit..." Taxikář se na něj otočí a zařve: "NIKDY! Už nikdy mi to nedělejte!!" Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem..."

                                Nplacew - Profil | Čt 9.2.2012 20:14:19

                                ako to chodi na party (aj ked to 12pm a 12am by malo byt vymenene :) - 12pm = obed, 12am=polnoc)

                                  NMartas711 - Profil | Čt 9.2.2012 18:06:32

                                  Co má cikán bílého?

                                  POSLOUCHAT!!!

                                  Je to černý, cikán to má kolem krku a strašně mu to sluší?

                                  ROZZUŘENÝ ROTVAJLER :o)))

                                    Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 17:50:56

                                    Volají Američané Rusům, že vynalezli telefon do nebe. Rusové přijedou a vytočí dlouhé číslo. Ozve se: „Svatý Petr, prosím?”
                                    Tak Rusové, že to byl omyl, zaplatí potom 100 dolarů a odjedou.
                                    Druhý den volají Rusové Američanům, že vynalezli telefon do pekla. Tak Američani přijedou, vytočí dvě nuly a ozve se: „Haló, tady Lucifer!”
                                    Oni se leknou, že to fakt funguje, a ptají se, co jsou dlužni za vyzkoušení.
                                    „Jednu kopejku.”
                                    „A proč tak málo?”
                                    „To je místní hovor. :-)

                                      Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 17:44:29

                                      Věděli jste že:
                                      Je nemožné dotknout se jazykem vlastního lokte?
                                      Když si silně kýchnete, můžete si zlomit žebra?
                                      Když se pokoušíte potlačit kýchnutí, mohou vám žilky v hlavě a v krku prasknout a můžete zemřít?
                                      Když se pokusíte při kýchání mít otevřené oči, můžou vám vylézt z hlavy?
                                      Prasata jsou tělesně stavěny tak, že se nemohou dívat směrem na oblohu?
                                      50% světového obyvatelstva ještě nikdy netelefonovalo, ani nebylo volané telefonem?
                                      Krysy a koně nejsou schopny se pozvracet?
                                      Když máte nasazená sluchátka během jedné hodiny, zvýší se vám počet bakterií v uchu o 700%?
                                      Zapalovač byl vynalezen dříve, než byly vynalezeny zápalky?
                                      Kvákání kachny nevyvolává ozvěnu a nikdo neví proč?
                                      Na světě je 23% škod na kopírkách způsobených tím, že lidé na nich sedí a snaží se okopírovat vlastní zadky?
                                      Během celého života ve spánku každý sní průměrně 70 kusů hmyzu a 10 pavouků?
                                      Moč světélkuje pod černým světlem?
                                      Tak jako otisky prstů je i otisk jazyka jedinečný u každého člověka?
                                      75% všech lidí, kteří toto čtou, se bude pokoušet olíznout si vlastní loket?

                                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 17:43:48

                                        Nové PC pro IT specialisty