Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Nheras77 - Profil | Čt 9.2.2012 17:38:25

...

    Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 17:33:40

    Lord obšťastňuje manželku, sluha Jean mu přitom svítí.
    "Tak madam, jak jste byla uspokojena?"
    "Vůbec!"
    "Jean, pokračujte za mně, já podržím lampu!"
    "Jak jste nyní spokojena, lady?"
    "Vrcholně!"
    "Vidíš, Jean, takhle se musí svítit !!!"

      NJarda 7 - Profil | Čt 9.2.2012 14:19:44

      Přijdou tři králové do Betléma.
      Když vchází do chléva jeden se praští o futro a zakleje "Ježiši Kriste"
      Josef se obrátí na Marii: "Vidíš...Ježíš, to je pořádný jméno. A ty furt Hugo, Hugo.."

        NJarda 7 - Profil | Čt 9.2.2012 14:08:53

        Přistoupí muž k cizí ženě a do ouška ji pošeptá:
        "Krásně lížu a jsem diskrétní."
        Ona se něj pohrdavě podívá a odpoví:
        "Tak si vyliž prd.l a nikomu to neříkej."

          Nsmradzjzd - Profil | Čt 9.2.2012 14:08:28

          ocuc >> ten vtip je skoro tak dobrej, jako kosmodisk

            Nocuc - Profil | Čt 9.2.2012 14:01:12

            Dežo a Károľ sú dvaja cigáni - žobráci zo Slovenska. Pracuju v Londyne
            na odlišnych uliciach.
            Dežo donaša domov denne 2-3 libry a Károľ oproti nemu donasa zene kazdy
            den kufor plny 10 librových bankoviek.
            Jeden den sa pyta Dežo Károľa : "Ako to, ze pracujem rovnako usilovne
            ako ty a zarobim tak malo?"
            Odpovie Károľ : "Ukaz mi co mas napisane na tvojej tabuľke?"
            Dežo ukazuje: "Nemam pracu, mam zenu a sest deti, nemame co jest,
            pomozte nam."
            Odpovie Károľ : "Chumaj, toto tam mas napisane? Necuduj sa, ze tak malo
            dostavas!"
            Pýta sa Dežo : "Tak co tam mas ty napisane? "
            Károľ ukazuje : "Uz mi chyba len 10 libier, aby som sa mohol vratit na Slovensko ..."

              NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 13:52:57

              placew >> kočky se mohou prát, ale nesmí se ždímat....o))))

                Nplacew - Profil | Čt 9.2.2012 13:52:03

                Keď sa môže mačka zježiť, môže sa ježko zmačkať?

                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 13:12:07

                  není bobr jako bobr....o))))

                    NKockopes - Profil | Čt 9.2.2012 13:01:06

                    pro kuřáky:D

                      NHlubočepy - Profil | Čt 9.2.2012 13:00:15

                      dnešní e-mail

                        NJJanekk - Profil | Čt 9.2.2012 12:57:48

                        a jeste jeden

                          NJJanekk - Profil | Čt 9.2.2012 12:57:01

                          koukám, že tu ještě není můj oblíbenec Kantorek...

                            NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 12:35:22

                            kerka pro jeho milovnice....o)))))

                              NRomanBA - Profil | Čt 9.2.2012 11:41:33

                              Idú dvaja Češi vo Vysokych Tatrach pod lavínom previsom a jeden druhému hovorí-teraz neskús povedať ani slovo po česky,lebo to na nás jebne... :-)

                                NZdendahat - Profil | Čt 9.2.2012 11:35:23

                                Anýzový dědek >> Jo tak tuhle babu z doutníkem znám, osobně jsem se s ní na Kubě potkal když jsem byl v Havaně, je to šéfka tamní organizace. Po ulici tam pobíhají různí lidé, převlečení za revolucionáře a prostitutky a když se s nima za dolar vyfotíte, tak tahle bába kasíru he. hohoho, je to dobrá vzpomínka

                                  NZdendahat - Profil | Čt 9.2.2012 11:31:52

                                  smradzjzd >> depak na tohle jsem krátkej hehehe, atak se tim nebudu ani zdržovat

                                    Nfoglos - Profil | Čt 9.2.2012 11:24:34

                                    Co se všechno člověk naučí od dětí
                                    1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř – spousty kouře…
                                    2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
                                    3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
                                    4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
                                    5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
                                    6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
                                    7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
                                    8. Duplo toho schopno není.
                                    9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
                                    10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
                                    11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
                                    12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku…
                                    13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
                                    14. Avšak kočkám ano.
                                    15. Ticho vždy neznamená – není třeba si dělat starosti.
                                    16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
                                    17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
                                    18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
                                    19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo „jejda“, už je pozdě

                                      Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 10:54:15

                                      Přijde chlapík do baru a objednává si: 3x velkou vodku a jedno deci sody.
                                      Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky
                                      všechny naleje do té decové sklenice.
                                      Barman s údivem povídá: Jeeej, vy jste kouzelník ?
                                      Zákazník vytahuje průkaz: Ne, Česká Obchodní Inspekce...

                                        NKnapík - Profil | Čt 9.2.2012 10:43:41

                                        Anýzový dědek >> to je nejstarší prostitutka z Havany, která uháněla před měsícem na Kubě mého otce ...