Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NKnapík - Profil | Čt 9.2.2012 10:41:55

.

    Nocuc - Profil | Čt 9.2.2012 10:29:44

    Povídají si dva rybáři. První říká: „Kolik jste už chytil ryb?”
    Druhý na to: „Až chytím ještě jednu, tak to bude první.”

    Proč chtěl rybář, aby ho po smrti zpopelnili?
    Protože se bál pomsty červíků.

      Nvydra Lucky - Profil | Čt 9.2.2012 10:21:07

      Žid, cikán a skinhead chytají do sítě ryby.
      Chytnou zlatou rybku a ta jim slíbí splnit každému jedno přání.
      Žid: "Já si přeju, aby zdechl cikán" ....
      Cikán: "Já si přeju, aby zdechl žid" ....
      Skinhead: "Tak v tom případě, já už jenom kávičku"

        NKnedlhans - Profil | Čt 9.2.2012 10:20:10

        Taky bych mel neco pro zasmani,francouzsky komik Gad Elmaleh a jeho divadelni skec o tom,jak zacal kourit.Prijemnou zabavu :-)

        http://www.videacesky.cz/skece/gad-elmaleh-jak-jsem​-zacal-kourit

          NKnedlhans - Profil | Čt 9.2.2012 10:18:44

          ocuc >> Tak ten je suchej :DDDDDD

            Nocuc - Profil | Čt 9.2.2012 9:58:20

            Vtípek na dnešní den
            Žena poslala manžela v den výročí koupit do
            obchodu šneky a víno.
            Samozřejmě se cestou domů zastavil v hospodě, že si jako dá jen jedno
            pivko...Najednou jsou 02:00 ráno, manžel se motá domů nalitej jak dělo
            říká "Ajajaj..., jak tohle doma vysvětlím?"
            Přede dveřma dostane nápad, rozestaví šneky za sebou v 20 cm
            rozestupech a zazvoní... Otevře naštvaná manželka, smrt v očích a chlap
            se otočí na šneky a povídá:
            "No pojďte , vy ku.vy líný, ještě 2 metry a jsme doma."

              NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 9:43:36

              likin >> tak z jiného soudku...o)))

                Nlikin - Profil | Čt 9.2.2012 9:29:03

                Anýzový dědek >> To teda, koukal jsem na to jako po požití obsahu té kojenecké lahve :-)))

                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 8:43:55

                    Nbrach - Profil | Čt 9.2.2012 8:41:13

                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=258486&kw=fory

                    Už tady dlouho nebyl kosmodisk..

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 9.2.2012 8:16:26

                      likin >> Má luxusní tlamičku...co?

                        Nplacew - Profil | Čt 9.2.2012 7:53:21

                        dvojcata

                          Nplacew - Profil | Čt 9.2.2012 7:52:06

                          smradzjzd >> presne tak by sa to malo riesit, poratat kruzky :)

                            NKajman60 - Profil | Čt 9.2.2012 1:01:22

                            .....stejně se už těším na jaro...až se budou "třít".....

                              Nsmradzjzd - Profil | Čt 9.2.2012 0:44:22

                              něco pro zasmátí

                                Nsmradzjzd - Profil | Čt 9.2.2012 0:32:48

                                Lacike7 >> dobře.
                                Já sem na to šel jako malý děcko, spočítal sem kolik je v čísle dohromady uzavřených koleček a šišek

                                  NTommy23 - Profil | Čt 9.2.2012 0:30:49

                                  smradzjzd >> 9860 = 1 + 2 + 1 + 1 = 5. Ale tahle kombinace čísel už tam je 8096 = 5, aspon je z toho vidět, že postup je správně.

                                    NLacike7 - Profil | Čt 9.2.2012 0:29:28

                                    smradzjzd >> 9-1, 8-2, 6-1, 0-1 takze vysledok by bol 5

                                      Nsmradzjzd - Profil | Čt 9.2.2012 0:28:30

                                      No máte pravdu, ale ten složitý postup....
                                      a co třeba 9860 = ?

                                        NTommy23 - Profil | Čt 9.2.2012 0:26:46

                                        Lacike7 >> Přesně! :) Vyšlo nám to stejně :)