Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Npohodak - Profil | Pá 22.2.2013 16:04:50

likin nie nie vec sa ma tak ze su ako yety kazdy vie ze existuju ale este ich nik poriadne nevidel

    Nlikin - Profil | Pá 22.2.2013 7:05:50

    Silničáři jsou nejmenší lidi na světě...
    .
    ..Napadne 20cm sněhu a už nejsou vidět

      NJarda 7 - Profil | St 13.2.2013 19:59:04

      Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj miláčku, jseš v posilovně?" ptá se žena. "Ano jsem, co potřebuješ" odpoví muž otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho slevili na 80. Že si ho můžu koupit?" Škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to slevili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?" "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž. "Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na ten za 3 miliony, tak si představ, že oni ho slevili na dva miliony. Nemám ho rovnou zaplatit?" "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: "Chlapi, nevíte čí je to mobil?"

        NJarda 7 - Profil | St 13.2.2013 19:54:17

        Dva se milují,on je na ní a ona mu prohrábne prsty vlasy. On na to: "Co to děláš miláčku?" Ona: "Ále,hledám rohy!" On: "A proč rohy?" Ona: "No protože šukáš jako ďábel!" Potom se vymění a na něm je ona. On jí prohrábne prsty vlasy a ona na to: "Miláčku! Co to děláš? On: "No hledám rohy!" Ona: "Taky šukám jako ďábel?" On: "Néééé! Jsi těžká jako kráva!"

          Nocuc - Profil | St 13.2.2013 7:24:06

          Takhle pánové raději NE

            Nocuc - Profil | Út 12.2.2013 15:49:58

            TĔHOTNÁ - NEZLETILÁ ……..

            Šestnáctileté děvče se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná.
            Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný muž a postaví se k tomu zodpovědně.
            Vtom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí distingovaný mladý muž.
            Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim do očí a říká:
            "Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ani jí, ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné :
            Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a bude spravovat 5 poboček prodeje vozidel Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila....." Otec vyskočí ze židle, položí mu ruce na ramena a vyhrkne:
            "Tak ji ošukáš znova, žádný problém .................!!!"

              Nocuc - Profil | Út 12.2.2013 7:52:12

              Muž navštíví velmi exklusivní nudistický klub. Hned první den svlékne šaty a
              začne se procházet klubem. Kolem něj prochází krásná vnadná blondýnka a
              muž dostane erekci. Dívka k němu přijde a říká: "Volal jsi mě?"
              "Ne, proč myslíš?" Ptá se muž. "Tak to asi musíš být v klubu nový. Tak tedy
              ... dovol, aby Ti to vysvětlila. Víš, tady je takové pravidlo, že když
              dostaneš erekci, znamená to,že mě voláš". Smějící se dívka si muže
              odvede k bazénu a tam se s ním pomiluje...
              Muž pak pokračuje v prohlídce klubu a navštíví saunu. Jakmile si sedne,
              uprdne si. Během minuty vstoupí urostlý chlupatý muž a říká: "Volal jsi mě?"
              "Ne, proč se ptáš?" odpovídá muž. "Tak to asi musíš být v klubu nový. Tady
              je takové pravidlo, že když si uprdneš, znamená to, že mě voláš, abych
              přišel." Nato svalovec ohne nováčka o lavičku a ošuká ho... Poté už muž
              nepokračuje v procházce a rychle se vrací do přijímací kanceláře, kde jej s
              úsměvem vítá nahá recepční a ptá se, jak mu může pomoci.
              Muž odpovídá: Zde je má členská karta, vracím zpět klíče, členský poplatek
              500 USD si můžete ponechat, odcházím. "Ale, pane, proč tak kvapně, byl jste
              zde jen pár hodin a neměl jste ještě ani šanci poznat všechny naše služby
              a zařízení", říká recepční.
              Muž na to reaguje slovy: "Poslouchejte mě slečno, je mi 71 let, erekce se mi
              dostavuje tak jednou za měsíc, ale prdím každých 15 minut! Odcházím!"

                Npohodak - Profil | Ne 10.2.2013 22:44:33

                http://www.stream.cz/peklonataliri/791631-peklo-na-​taliri-musli

                clovek ani nevie co je tych 50g no nevem nevem aj obycajny zajac toho schrumka viac a nieto clovek kde sa podel poriadny zemiakovy chlieb s dobrym maslom a zeleninou
                trochu smutne a trochu na zasmiate aky sme niekdy hlupy a krmime sa somarinami

                  Ntupac - Profil | Ne 10.2.2013 21:46:07

                  pohodak >> ta fotka je stará tak 5 roků a pochybuji že by to bylo ocuce :D

                    Npohodak - Profil | Ne 10.2.2013 21:34:10

                    ocuc >>
                    ak ma zrak nelame su to drobne mince ci mylim sa aaaa s cim si to pripevnil o podklad
                    inac klobuk dole vyzera to super

                      Nlikin - Profil | Ne 10.2.2013 13:59:41

                      ocuc >> No to je paráda ! :-)

                        Nocuc - Profil | Pá 8.2.2013 8:21:34

                        Moudrá Babička

                          Nocuc - Profil | Pá 8.2.2013 7:18:31

                          Tak jsem konečně dodělal novou podlahu v kuchyni :-))

                            Nplacew - Profil | Čt 7.2.2013 22:31:31

                            Pani, drzme sa temy. ;)

                              Nmedvěd - Profil | Čt 7.2.2013 18:15:14

                              šmudla007 >> národ si zvolil za prezidenta hulváta,takže mu zřejmě hulváti nevadí

                                Nšmudla007 - Profil | Čt 7.2.2013 17:29:56

                                medvěd >> to nebylo nic proti menšinám, ale takový povzdechnutí nad paradoxem že slušné chování nemusí jít ruku v ruce s profesionální zručností. Hulvát může být i vysokoškolsky vzdělaný člověk a dnešní doba takovým typům nahrává a přeje.
                                Pošlapat ostatní kteří se snaží je tak snadné a tleskat tomu nebudu.
                                Pohlrajt možná umí vařit, ale chová se strašně arogantně(tobě se to třeba líbí, mě nikoliv).

                                  Nmedvěd - Profil | Čt 7.2.2013 17:24:26

                                  šmudla007 >> víš Šmudlo,ona klterákoliv menšina si může už víc jak 20 roků vykřikovat co chce.Vím že to Tebe a Tobě podobné může srát ,ale to je asi tak vše co s tím můžeš dělat

                                    Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 15:34:27

                                    Letí vzduchem tři sněhové vločky: První říká: "Já bych chtěla spadnout na Jižní pól, tam bych rosla do krásy a zářila ...." Druhá říká: "Já bych chtěla spadnout na Severní pól, tam bych rostla do krásy a zářila..." Třetí povídá:.. "Já bych chtěla spadnout do Prahy..." "Prosím Tě a co tam budeš dělat?..." "...no přece kalamitu..!!"

                                      Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 15:32:57

                                      "A opravdu může stáří přinášet naprosto nové radosti?"
                                      "Jistěže, můžete si třeba čistit zuby a přitom si celou dobu zpívat!"

                                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.2.2013 14:21:30

                                        šmudla007 >>Nekritizuju jeho vaření i když si o tom myslím svoje.Ale sprominutím takovejhle spratek to na mně v kuchyni skusil jako velkej šéf a dostal pánví- samo že jsem šel z této práce sám pryč.
                                        Umět může, ale jen otrok se nechá ořvávat pro nic zanic. Jednou je sice můj šéf, ale já nejsem jeho otrok a podle toho by měl taky s lidmi jednat.


                                        ŠLUS,ENDE, KONEC!!!