- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nšmudla007 - Profil | Čt 7.2.2013 13:30:19
Ono nestačí že to lidem chutná, ono to musí být echt snobácký aby to bylo originál rizoto atd.
Kurnik když devadesáti procentům lidí něco chutná tak ta gurmánská menšina nemá co vyřvávat že to je blivajz, zase jí věci které jsou blivajz pro těch devasát procent (syrový nedovařený věci atd).
NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.2.2013 12:56:08
Osobně, kdyby na mne stakovou vyrukoval v kuchyni tak dostane z každé strany litinovou pánví....-)))
NFrikulin - Profil | Čt 7.2.2013 12:01:34
NOrtelius - Profil | Čt 7.2.2013 11:52:13
NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.2.2013 10:58:00
Nplacew - Profil | Čt 7.2.2013 10:27:36
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PffAsWEP97s
Nlikin - Profil | Út 5.2.2013 19:11:42
„Vy nemáte doma dveře?!” rozeřve se na něj prodavačka.
„Mám,” povídá zákazník, „a takovou megeru, jako jste vy, taky!”
Nlikin - Profil | Út 5.2.2013 7:46:50
Nocuc - Profil | Po 4.2.2013 9:06:09
☺☺☺ "Dnes budeme pozorovat pod mikroskopem složení slin," povídá profesor. Mužská část se domluví a jeden z mediků si ho jde na záchod vyhonit. Následně vymění spolužačce mikroskopické sklíčko. Holka chvíli zaostřuje mikroskop a pak zvolá na celou třídu: "Pane profesore, pane profesore, ono se tam něco hýbe!"
Profesor koukne do okuláru a povídá. "Ženská, když jdete ráno do školy, tak si aspoň vypláchněte hubu!"
Nplacew - Profil | Pá 1.2.2013 22:36:01
Npájanb - Profil | Pá 1.2.2013 13:32:23
Hlášky Zdeňka Pohlreicha :DDD
Bych mu roztrh prdel až k lopatkám.
Když si to dáš dvakrát, tak si z toho můžeš spíchnout slipy.
Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely.
Jsem utahanej, jak šňůra od hajzlu.
Byl jsem v kuchyních, kde občas něco chybělo. Ale ještě jsem nebyl v kuchyních, kde chybělo úplně všechno...
Mně kdyby někdo v kuchyni něco takhle kritizoval, to by bylo facek, jak v Národním divadle potlesku.
Venku je zima, že by tam nastydl i lední medvěd.
Hrabeš se v tom, jak student v pochvě.
Hele, sanitka před hospodou. To vypadá, že ten krabí salát už někomu nabídli.
Ty do toho kloveš jak vrána do hovna.
Tady je vzduch jak v poklopci!
Leda, že by se brambory zkřížily s filckama a začly se samy škrábat...
Ten biftek je tak malej, že měl už dávno spát!
Je vykulenej jak žába před bouřkou.
Jako, nikdo na světě ještě nevymyslel nic lepšího, než je kulatej talíř, všechno ostatní to je prostě totální talířová pornografie...
Nejhorší bylo, když jsem já chodil do školy a plata smrděly jak psí kšíry.
Kruciprdel, votevřete oči, vyndejte > si tu hlavu z prdele a začněte myslet...
Ty vole, vohol se, seš zarostlej jak náhradní Kristus..
Kuchař: Já si za tím stojím.
Zdeněk: Soudruzi v NDR si taky stáli za trabantama, ale ti si za tím stáli, protože na ně mířili samopalama.
A už pojďte dovnitř, už jsem tak zmrzlej, až ve mně hovna chrastěj.
Tady je takovej bordel a smrad, že se mlžej i čočky od kamer.
Ta je zmatená jak baba v turniketu.
To by zabilo orla v letu.
To zelí je tak kyselý, až se mi z toho rolujou ponožky.
Ten vývar je silnej, jak noha vod kulečníku.
Ti zafackuju uši do hlavy.
Ty vole, mám hrb jak mandolínu.
Ty to tam sypeš jak Babica.
Npájanb - Profil | Pá 1.2.2013 9:24:19
Jde Radek John po Václaváku a slyší Sv. Václava: „Radku, prosím tě, mám starého koně, sežeň mi nového, mladšího.“ Vyděšený John jde dál a potká Karolinu Peak. Svěřil se jí s tou prosbou a ona říká: „Radku, to není možné, že by mluvil.“ A tak jdou zpět, aby ji přesvědčil. Přicházejí ke koňovi a oba slyší: „Radku, já ti říkal koně - a ty mi vedeš k....!“
Npájanb - Profil | Pá 1.2.2013 9:13:23
Po několika drincích si jeden musí odskočit na toaletu.
Ostatní tři si začnou povídat o svých dětech.
První říká: "Jsem tak strašně hrdý na svého syna!
Studoval Economy and Business a hned po škole mu
nabídli dobré místo ve velmi dobré firmě a nakonec se
vyšplhal úplně až na vrchol a dnes je prezidentem firmy!
Dnes je tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi
k narozeninám koupil nejnovější model od Mercedesu!"
Druhý povídá: "To je bomba! No, ani já se nemusím za
svého syna stydět. Začal v letecké společnosti,
potom vystudoval školu a stal se z něj pilot.
Později se stal partnerem ve firmě, dnes vlastní většinu akcií.
Ten je dnes tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi
k narozeninám koupil úplně nové letadlo.
Třetí vypráví: "To je super!! Můj syn vystudoval stavební
inženýrství, začal podnikat a dnes vlastní jednu z největších
stavebních firem světa a je z něho multimilionář!
A mohl si dovolit koupit svému nejlepšímu kamarádovi
k narozeninám obrovskou vilu!"
V tom, jak si ti tři začali navzájem srdečně gratulovat,
se z toalety vrátí ten čtvrtý a ptá se:
"Co si tu tak srdečně gratulujete?" Jeden odpoví:
"Právě se bavíme o tom, jaké máme úspěšné syny a jak
jsme na ně pyšní!"
No a co Tvůj syn? "Můj syn je teplej, živí se tancováním
po nočních klubech", říká ten čtvrtý.
Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat:
"To je škoda, to je zklamání!" A ten čtvrtý jim na to povídá:
"Proč??? Já se za svého syna nestydím! Je to přece můj
syn, já ho mám velmi rád a věru zle se mu nevede.
K posledním narozeninám před dvěma týdny dostal
překrásnou vilu, nové letadlo a nejnovější model
Mercedesu od svých tří frajerů!"
Nocuc - Profil | Po 28.1.2013 10:02:54
Po několika drincích si jeden musí odskočit na toaletu. Ostatní tři si
začnou povídat o svých dětech.
První říká: "Jsem tak strašně hrdý na svého syna! Studoval Economy and
Business a hned po škole mu nabídli dobré místo ve velmi dobré firmě a
nakonec se vyšplhal úplně až na vrchol a dnes je prezidentem firmy!
Dnes je tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám koupil
nejnovější model od Mercedesu!"
Druhý povídá: "To je bomba! No, ani já se nemusím za svého syna stydět.
Začal v letecké společnosti, potom vystudoval školu a stal se z něj pilot.
Později se stal partnerem ve firmě, dnes vlastní většinu akcií.
Ten je dnes tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám koupil
úplně nové letadlo.
Třetí vypráví: "To je super!! Můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal
podnikat a dnes vlastní jednu z největších stavebních firem světa a je z
něho multimilionář!
A mohl si dovolit koupit svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám obrovskou
vilu!"
V tom, jak si ti tři začali navzájem srdečně gratulovat, se z toalety vrátí
ten čtvrtý a ptá se: "Co si tu tak srdečně gratulujete?" Jeden odpoví:"Právě
se bavíme o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně pyšní!"
No a co Tvůj syn? "Můj syn je buzerant, živí se tancováním po nočních
klubech", říká ten čtvrtý. Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou
litovat: "To je škoda, to je zklamání!" A ten čtvrtý jim na to povídá:
"Proč??? Já se za svého syna nestydím! Je to přece můj syn, já ho mám velmi
rád a věru zle se mu nevede. K posledním narozeninám před dvěma týdny dostal
překrásnou vilu, nové letadlo a nejnovější model Mercedesu od svých tří
frajerů!"
Nlikin - Profil | Pá 25.1.2013 7:19:33
"Co bys řekl, kdybych ti teď oznámila, že jsem spala s tvým nejlepším přítelem?"
On se jen shovívavě usměje:
Myslel bych si, že jsi lesbička."
Nlikin - Profil | St 23.1.2013 20:42:34
"Ty jsi kdo?" "Clinton, prezident USA." "Dobře, sedni si po mojí pravici."
"Putin, prezident Ruska!" "Tak ty jsi sedni po mojí levici. A ty jsi kdo?"
"Já jsem Klaus z Čech a ty mi sedíš na židli!"
Nlikin - Profil | St 23.1.2013 7:39:17
pár slov s manželkou ?"
"Já si myslím, že jo, vždyť na co máme ty mobily..."
Nlikin - Profil | St 23.1.2013 7:37:20
"Pojď k oknu... vidíš to krásný, modrý BMW?"
"No, tak to je opravdu moc pěkný."
"Tak v takový barvě jsem dostal tepláky..."
A to už jsi slyšel o tom, že se nekrofilovi rozpadl vztah ?
Baví se dva přátelé:
Co uděláš, když načapáš jiného muže v posteli se svou ženou?"
Nakopnu mu jeho psa a zlámu mu bílou hůl."
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412941
NJádro chilli žroutů11224
NZoologický koutek MRKu.33418
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











