Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NObrfišlař - Profil | Út 22.1.2013 17:08:55

:-)

    Nlikin - Profil | Po 21.1.2013 21:33:08

    Stejně je zajímavé, jak se to hezky vyselektovalo.
    Karel má nejvíce voličů na sociálních sítích a Miloš na sociálních dávkách.

      Nocuc - Profil | Po 21.1.2013 9:22:22

      Dr.Oetker.

      Manžel sleduje fotbal.

      Žena ho vyruší: “Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí.“

      „Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno-elektrikář?“

      „A co dveře u ledničky? Nedovírají.“

      „Cože? Mam tam snad napsáno – pracovník Calexu?“

      „Co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžeme se na nich zranit.“

      „jsem snad tesař s nápisem – OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude aspoň klid.“

      Po dvou hodinách v něm začne hlodat svědomí a z hospody odchází.

      Vrací se domů: schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice – je opravená.

      Přistoupí k ženě: „ Teda jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?“

      „Já ne, seděla jsem venku a brečela. Okolo šel borec a ptal se proč brečím?“

      „Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty.“

      „A jaké jsi mu upekla?“

      „ Já? No mám snad na čele napsáno Dr.Oetker?“

        Npohodak - Profil | So 19.1.2013 16:07:39

        http://www.youtube.com/watch?v=PRyrySoJpR8


        policajt ani nestihol zistit co sa to vlastne stalo

          Nocuc - Profil | So 19.1.2013 8:58:27

          Aby ji mohli pos.at

            Npohodak - Profil | Ne 13.1.2013 0:31:42

            http://www.youtube.com/watch?v=VBTIZWhkuRc

            no ked nit poriadnej suky i kura dobra

              Npohodak - Profil | So 12.1.2013 23:48:45

                Nivanv 25,59 - Profil | St 9.1.2013 9:37:47

                :-)

                  NAnýzový dědek - Profil | St 9.1.2013 9:02:32

                  pohodak >> Chudák- ten to měl za trest..))

                    Nlikin - Profil | Út 8.1.2013 18:14:04

                    Ženský jsou jako parkovací místa.
                    Ty nejlepší jsou zabraný a ty, co zbývají, jsou pro postižený nebo jsou placený.

                      Npohodak - Profil | Po 7.1.2013 13:53:20

                      co dodat iny kraj iny mrav a kto ho vie ked dnes uz ryby maju vsetko okukane tak mozno na toto pojdu
                      je len ze s tych kriakov prisiel taky zadychcany co potom doma kyslikovu masku pouziva


                      http://www.youtube.com/watch?v=n7D9oEKpRNQ

                        Npohodak - Profil | Ne 6.1.2013 23:22:51

                        http://www.jenpromuze.cz/video/silenosti/13291-pove​dena-nachytavka-ktera-vydesila-hlavne-jeji-autory


                        skoda ze to video nieje dlhsie ten na konci musel dostat dobru nakladacku

                          Nocuc - Profil | Čt 3.1.2013 7:47:00

                          Přijde Kalousek do Mateřské školky a učitelka říká, no tak děti, řekněte
                          někdo panu ministrovi básničku. Přihlásí se Pepíček a ukloní se - nemám rád
                          naší vládu, zdražila mi čokoládu, tatínkovi autíčko a mamince masíčko,
                          babičce pak baráček, dědečkovi tabáček.
                          Na to se Kalousek ohne k Pepíčkovi a praví - za to žes tak milé děcko, od
                          ledna vám zdražím všecko!!!

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 1.1.2013 19:33:26

                            Vedle mi to smázli. Tak snad zde to bude bráno s humorem...))
                            Ať žijou kameňáky..)))

                              Nlikin - Profil | Út 1.1.2013 19:26:27

                              Co je vrchol alkoholismu?

                              Opít šneka tak, že netrefí domů.....

                                Nocuc - Profil | Po 17.12.2012 8:14:05

                                Ve zprávách říkali, že každý, kdo vyrazí na cesty v tomto počasí, by měl mít s sebou řetězy, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a
                                náhradní kolo.......

                                .......no vypadala jsem ráno v autobuse jako píča !!

                                  Nplacew - Profil | Pá 14.12.2012 15:10:46

                                  Situacia v slovenskom zdravotnictve:
                                  Idu na polovacku lekari - psychiater, internista, chirurg a patolog.
                                  Vyleti kacka, prvy hlasi psychiater - mieri a mieri, no nestriela, nakoniec kacka uleti. Ostatni sa len tak na seba pozeraju, ze co sa deje:
                                  - Viete, ja som vedel, ze to je kacka, ale vedela ta kacka, ze je kacka?
                                  Tu si zacali ostatni zucastneni klepat na celo a pobrali sa dalej. Situacia sa opakuje, no prvy sa ozve internista. Mieri, mieri az nakoniec kacka znova odleti.
                                  - Viete pani, na to, aby som vystrelil by som potreboval vediet vela veci - vzdialenost, rychlost vetra, kondiciu kacky, ako ma namastene pierka....
                                  To uz si znova vsetci klepu na celo. Zrazu z krikov vyleti holub, chirurg nevaha:
                                  PRASK, PRASK, PRASK, PRASK!!
                                  Vsetci ostanu stat ako obareni, ked sa chirurg otoci ku patologovi a s usmevom mu vravi:
                                  - Pan kolega, pozriete sa ci to bola kacka?

                                    Nlikin - Profil | Pá 14.12.2012 7:14:05

                                    Není velkých problémů, pouze malých kladiv.

                                      Nlikin - Profil | Čt 13.12.2012 20:00:41

                                      Kača. >> Musím uznat, že má velký smysl pro nesmysl, a to považuji za úžasný dar :-) .