- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NJarda 7 - Profil | Pá 23.11.2012 21:32:47
NJarda 7 - Profil | Pá 23.11.2012 21:29:32
NJarda 7 - Profil | Pá 23.11.2012 21:27:26
Nlikin - Profil | Pá 23.11.2012 7:46:16
Převlékla se za Lucifera, a když se v noci připotácel opilý domů, tak na něj zpoza rohu vyskočila a zavřeštěla.
Manžel si ji prohlédl a s klidem gentlemana odpověděl: "Mě nevyděsíš frajere, 15 let jsem ženatej s Tvojí ségrou !!!"
Nlikin - Profil | Čt 22.11.2012 7:15:37
Nlikin - Profil | Čt 22.11.2012 7:15:04
Blondýnka si jede takhle autem a zastihne ji sněhová bouře.
Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej, až kolem projede sněžný pluh a pak jeď za ním.
Zanedlouho se opravdu objeví sněžný pluh a blondýnka jej podle rady následuje.
Jede za ním půl hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se, co to dělá.
Blondýnka: "Otec mi radil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněžným pluhem."
A řidič na to:
"No, s parkovištěm před Kauflandem jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou k Tescu."
NJarda 7 - Profil | Po 19.11.2012 19:50:51
"Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?"
"Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem."
"Tati, a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?"
"Synu, to ti je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem, a přitom je velice vzdušný."
"Tati, a proč pořád nosíš sandály?"
"Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype."
"Tati?"
"Ano, synu?"
"A proč to všechno nosíš, když bydlíme v Londýně?"
Nlikin - Profil | Čt 15.11.2012 12:50:22
K vozu však dobíhá uřícený muž a zoufale volá :
Prosím Vás, počkejte ještě na mě, jinak nestihnu práci!"
Cestující se přimlouvají u řidiče a ten čeká na opozdilce.
Pán nastoupí, zavřou se dveře, tramvaj odjíždí a pán praví :
"Dobrý den, kontrola jízdenek." !!!
NJarda 7 - Profil | St 14.11.2012 20:28:12
Nocuc - Profil | St 14.11.2012 8:18:46
NJarda 7 - Profil | Čt 8.11.2012 20:46:51
NJarda 7 - Profil | Út 6.11.2012 19:24:06
Tak abych se ujistil, že mám pravdu, objel jsem ulici a projel znovu v tom samém místě na menší rychlost. A zase to blýsko. Byla to pro mě zábava, tak jsem projel kolem té kamery ještě třikrát s rychlostí želvy a
s úsměvem do kamery, která mě fotila po každém průjezdu. Věděl jsem, že nepřekračuji rychlost, tak ať mají policajti hezký fotky.
Za dva týdny jsem dostal dopis, kde bylo pět složenek za řízení vozidla bez zapnutého pásu...
Npouzy - Profil | Út 6.11.2012 18:42:46
Npouzy - Profil | Út 6.11.2012 13:28:01
Nlikin - Profil | Po 5.11.2012 6:58:12
Chvíli před zavíračkou se najednou z baru vypotácí chlápek, který sotva stojí na nohou.
Policajt se na něho zaměří a čeká.
Muž se klátivou chůzí dostane až na parkovišťe, kde s námahou vytáhne klíče z kapsy.
Vyzkouší je nejmíň do pěti aut, mezitím mu klíče několikrát upadnou a i on párkrát upadne.
Konečně nalezne svoje auto, otevře ho, sedne si za volant a deset minut tam jen tak sedí a pokouší se auto nastartovat.
Mezitím už všichni ostatní hosté odjedou.
Když konečně motor naskočí, policista neváhá, stoupne si před auto a nechá muže vystoupit.
Pak mu dá fouknout a... kupodivu nic.
Policajt se diví, jak je to možné, a chlápek povídá:
"No, dneska jsem byl určený jako volavka já..."
NMichal - Profil | St 31.10.2012 20:27:01
:-)
Npohodak - Profil | St 31.10.2012 20:23:34
Tento príbeh je o jednej učiteľke z materskej škôlky. Pani učiteľka pomáha dieťaťu obuť si malé kovbojské topánky. A dieťa ju poprosilo:
-“Pani učiteľka, pomôžte!”
Tak obaja tlačili, ťahali, stále sa do tých topánok nemohli dostať. A keď sa to konečne podarilo, tak si obaja upotení sadli, chlapček sa pozrie na topánky a hovorí:
-“Pani učiteľka, my sme dali topánky obrátene..”
Tak sa učiteľka pozrela a naozaj. Zachovala však kľud, topánky s menšou námahou dala dole a znovu ich tlačili tentokrát na správne nohy. Potom sa chlapček na topánky pozrie a hovorí:
-“To ale nie sú moje topánky.”
Učiteľka sa kusla do jazyka, aby nekričala:
-“To si nevedel skôr?” a dávala mu topánky znova dole a chlapček hovorí:
-“To nie sú moje topánky, to sú topánky môjho brata a mama mi ich necháva nosiť!”
Učiteľka už nevedela, či sa má smiať alebo plakať a znovu pomohla chlapčekovi do topánok. A keď mu po tej úpornej námahe pomáhala do kabátu, tak sa spýtala:
-“A kde máš rukavičky?”
A chlapček hovorí:
-“Já ich mám napchaté v topánkach!”
Npohodak - Profil | St 31.10.2012 20:16:27
test z chémie
Toto je údajne skutočná odpoveď v teste strednej úrovne z chémie na univerzite vo Washingtone. Odpoveď jedného študenta bola tak "hlboká", že sa profesor rozhodol podeliť sa s ňou s kolegami na internete.
Otázka Extra Je peklo exotermické (uvoľňuje teplo) alebo je endotermické (absorbuje teplo)
Väčšina študentov napísala svoje domnienky na základe Boeylovho zákonu (plyn sa ochladzuje, keď sa rozťahuje a zahrieva sa, keď je stláčaný) alebo nejakú variantu.
Jeden študent ale napísal toto:
Najprv musíme vedieť, ako sa hmota v pekle mení v čase. Potrebujeme teda vedieť pomer, v ktorom duše prichádzajú do pekla a pomer, v ktorom z neho odchádzajú. Myslím, že môžeme predpokladať, že duša ktorá sa dostane do pekla, už odtiaľ nevyjde. Takže neodchádzajú žiadne duše. Pre predstavu, koľko duší prichádza do pekla, sa pozrime na jednotlivé náboženstvá v dnešnom svete. Väčšina z nich tvrdí, že kto nie je príslušníkom danej cirkvi, príde do pekla. Od okamihu, keď existuje viac ako jedno náboženstvo a ľudia nepatria do viac než jednej cirkvi, môžeme predpokladať, že všetky duše skončia v pekle. Na základe pomeru medzi natalitou a mortalitou môžeme očakávať, že počet duší v pekle exponenciálne rastie. Teraz sa pozrime na pomer zmeny objemu pekla, pretože podľa Boyleovho zákonu pre udržanie rovnakého tlaku a teploty musí objem rásť úmerne k počtu prijatých duší. To nám dáva dve možnosti:
1.) Ak sa objem pekla zväčšuje pomalšie ako v pomere, v akom prichádzajú duše do pekla, teplota a tlak pekla budú rásť, až peklo vybuchne.
2.) Ak peklo rastie rýchlejšie, ako v pomere k prichádzajúcim dušiam, teplota a tlak budú klesať, až peklo zamrzne. Ktorá varianta je správna?
Ak si spomeniem na výrok Terezy v prvom ročníku, keď povedala: "Skôr bude v pekle zima, než sa s tebou vyspím." a vyspala sa so mnou včera, musí byť správna varianta č. 2, peklo je teda nepochybne exotermické a už zamrzlo. Záver tejto teórie je, že ak peklo zamrzlo, neprijíma už ďalšie duše, zaniklo a zostalo iba nebo, čo je dôkaz božej existencie, ktorý vysvetľuje, prečo Tereza včera v noci kričala:"Ach môj bože!"
Tento študent jediný dostal 10 bodov
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412976
NJádro chilli žroutů11224
NZoologický koutek MRKu.33418
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...













