- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NFrikulin - Profil | St 31.10.2012 14:52:24
*
Piča v piči pičo.
Nocuc - Profil | St 31.10.2012 12:01:40
Nikomu to nepřipadá divné, jen jeden cizinec se ptá průvodčího, co to jako mělo znamenat?
"No víte, asi před deseti roky musel tento rychlík pro poruchu zastavit v této vesničce.
V té době šlo jedno zdejší děvče vykonat velkou potřebu do kukuřice a z vlaku ji při tom uviděl jeden Američan. Okamžitě se do ní zamiloval, vystoupil z vlaku, oženil se s ní a vzal si ji do Ameriky. Z pohledu zdejších vesničanů tak udělala obrovské štěstí. "
Cizinec se ptá dále: "To je teda opravdu romantický příběh, ale jak to souvisí se zatemňováním oken dnes?"
No od té doby každý den, v době, kdy projíždí tento rychlík, v té kukuřici sere celá vesnice..."
Nlikin - Profil | Út 30.10.2012 19:56:30
a druhého utopila v rybníku.........
NJarda 7 - Profil | Po 29.10.2012 21:08:49
NJarda 7 - Profil | Po 29.10.2012 20:56:08
Nlikin - Profil | Út 23.10.2012 20:39:00
18rocny Slovak: Uz by som mal prestat ...
Npohodak - Profil | Ne 21.10.2012 23:32:32
je otazne ze kto koho po troch kolach nahanal hehehe
NJarda 7 - Profil | Ne 21.10.2012 22:44:30
Uprostřed noci se Mark probudí, kouká, ale Sebastian nikde. Po chvíli začne mít o svého týmového kolegu strach, v tom zvenčí uslyší podivné zvuky. Vykoukne tedy do temné noci a vidí Vettela, jak zběsile obíhá stan a v patách je mu obrovský rozzuřený lev.
Webber: "Sebe! Dělej, nebo tě ten lev chytí!!!"
Vettel: "Buď v klidu, vedu o tři kola."
NGreysmen - Profil | Ne 21.10.2012 18:52:55
mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného
arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil.
Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, ...že po pár
hltech budete trochu klidnější."
Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve
vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel od arcibiskupa
lístek:
„Vážený synu, příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším
připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní
mši:
1) Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu.
2) Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
3) Snažte se neopírat o obraz Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat
a líbat.
4) Máme 10 přikázání, ne 12.
5) Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
6) Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme JC & His Boys
7) Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
8) Svatému Kříži neříkáme Velký Téčko.
9) David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho dojebal,
ani mu nedal lekci, na kterou do smrti nezapomněl.
10) Jidáše neoznačujeme za zkurveného zmrda.
11) Svatého Otce se nesluší nazývat Papa Ratzi.
12) Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
13) Otec, Syn a Duch Svatý nejsou "Fotr, Junior a Strašidlo".
14) Panna Maria není Máňa, co to eště nedělala.
15) Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
16) Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
17) Hostie nejsou brambůrky, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdámevěřícím.
18) Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: „Vašespropitné
je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný.
19) Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
20) Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny.
21) Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím
kladně,ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.
22) Na konci modlitby říkáme Amen, nikoli Šlus, a z kazatelny se chodí po
schodech, nejezdí se po zábradlí!
DŮLEŽITÉ:
Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je buzík v
sukni a transvestita bez mejkapu, to jsem byl já. Doufám, že do příští neděle
tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé kázání to bylo celkem dobré.
Npohodak - Profil | Ne 21.10.2012 15:35:00
nevadi ze to nieje na you to be je to aj inde a trochu upravene do sci fi podoby
http://www.mojevideo.sk/video/16491/star_wars_masova_ciganska_bitka.html
NAleš10 - Profil | So 20.10.2012 20:29:11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Málo
A jak se říká tomu když umře 100 romů? Na 9 písmen.
-
-
-
-
-
-
-
Stále málo :)
NMiraryb - Profil | So 20.10.2012 20:24:49
"V kancelári".
"A čo tam robíš"?
"BETONUJEM".
NKnedlhans - Profil | So 20.10.2012 18:45:41
Ntupac - Profil | Čt 18.10.2012 23:09:05
NJarda 7 - Profil | Čt 18.10.2012 22:38:55
Například já, když se ráno vzbudím obutý, tak mě pak celý den ukrutně bolí hlava a ještě ke všemu mám hroznou žízeň !!!"
NJarda 7 - Profil | Čt 18.10.2012 22:35:19
NJarda 7 - Profil | Čt 18.10.2012 22:25:01
Nlikin - Profil | Po 15.10.2012 16:15:15
NJarda 7 - Profil | So 13.10.2012 19:39:26
"Vaše doklady, prosím."
"Promiňte, děje se něco, provedl jsem něco?"
"Ano, naměřili jsme vám na radaru 140."
"To není možné, určitě jsem nejel víc jak 100."
Manželka se vloží:
"Ale Pepo, jel jsi nejmíň 150!"
Policajt pokračuje:
"A taky vám nesvítí zadní světla."
"To jsem nevěděl, muselo se to porouchat cestou."
"Pepo, prosím tě, vždyť jsou rozbitá už dva měsíce."
"A víte, že je proti předpisům
jezdit bez bezpečnostního pásu?"
"Ten jsem si rozepnul, když jste mě zastavil."
"Pepo, co to plácáš? Ty přece nikdy ten pás nepoužíváš!"
"Sakra, drž už hubu!!!"
Policajt se obrátí k manželce:
"Madam, to s vámi vždycky mluví takhle?"
"Ne, jen když je ožralej."
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412976
NJádro chilli žroutů11224
NZoologický koutek MRKu.33418
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












