Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Pá 12.10.2012 19:19:56

pohodak >> asi tak voliako povedané..))

    Npohodak - Profil | Pá 12.10.2012 19:18:34

    Anýzový dědek >>
    vies ako sa hovori kto sikovny ta sikovny talent sa jednoducho neda prehliadnut

      NAnýzový dědek - Profil | Čt 11.10.2012 20:30:53

      Komentář Američana...-:o))

        NGreysmen - Profil | St 10.10.2012 22:29:15

        Co jsi takovej smutnej?
        - Nevíš? Karel umřel... Co!? A jak?
        - Tak - přišel domů, lehnul si na gauč, zakouřil si a gauč začal hořet...
        - Uhořel?!
        - Ne, ne... stihnul ještě vyskočit oknem...
        - Tak se zabil tím skokem z okna?
        - Ne, ne... předtím ještě stihl zavolat hasiče a ti roztáhli plachtu...
        - A...?
        - Jak skočil, ta ho zpátky odrazila do toho jeho okna...
        - No do řiti! Takže přeci jen uhořel?!
        - Ale ne, ne... chytil se rámu okna a skočil zas dolů...
        - Tak se polámal jak spadl dolů?!
        - Ne, nepolámal... stáli tam ti hasiči s plachtou... spad do ní,odrazilo ho to zas, ale na cestu...
        - Tak ho teda přejelo auto?!
        - Nee... nic ho nepřejelo - jel akorát kamion a on se od jeho plachty zas odrazil do toho svýho okna...
        - DO PI..ČI...! TAK JAK UMŘEL???!!!
        - Tak... zastřelili ho..., protože už všechny s.r.al !

          NMartas711 - Profil | St 10.10.2012 19:23:37

          Malý cikán pomáhá mámě v kuchyni.
          Strčí obličej do mouky a volá na mámu: "Podívej mami, jsem bílej".
          Máma mu vlepí facku a pošle ho za tátou.
          A zase: "Tati koukni, jsem bílej" Zase facka a táta ho pošle za dědou
          . " Dědo koukej, jsem bílej". Další facka a navíc kopanec do prdele.
          Mladej se vrátí do kuchyně a máma říká : "Tak jaké z toho máš poučení".
          Mladej: "5 minut jsem bílej a už vás vy svině cikánský nesnáším!!!"

            NMiga09 - Profil | St 10.10.2012 16:00:41

            likin >> ake slovo? rogalo? to je taky ten sarkan na ktorom sa lieta :D urcite sa da vygoogliť...

              Nlikin - Profil | St 10.10.2012 6:54:32

              Azbest >> Tak to opravdu už nevím, vázalo se to k vtipu a nebylo to nic sprostého. Už je to dlouho a metyl je sviňa :-)

                NAzbest - Profil | Út 9.10.2012 21:36:12

                likin >> co to bylo za slovo-pointa?

                  Nlikin - Profil | Út 9.10.2012 21:07:30

                  Do Národnej­ banky Slovenska­ nabúra rogalo.
                  Pani, ktorá to celé pozorovala­ si hovorí: - Aký štát, taký terorista!

                    NAnýzový dědek - Profil | Po 8.10.2012 17:38:37

                    zase to pondělí...)))

                      Nlikin - Profil | Po 8.10.2012 9:39:10

                      Ptá se jeden kamarád druhého: "Už ti ta tvá kamarádka z chatu poslala svou fotku?"
                      "Jo."
                      "A co, jak vypadá?
                      "Je tak ošklivá, že se mi při načítání spustil antivir."

                        Nlikin - Profil | Ne 7.10.2012 17:44:08

                        smradzjzd >> :-). já na fóry nechodím od té doby, kdy se kolega ze slovenska zeptal na význam slova, bez kterého nebyl vtip vtipem. Tak jsem mu to jednou větou vysvětlil a dostal jsem červenou ( asi jen tak z nudy) . To bylo pro mne tak nějak trochu moc.

                          Nsmradzjzd - Profil | So 6.10.2012 19:43:57

                          Miraryb >> on to pro jistotu zkopíroval tam, kde kde neřádí Viktor Čistič

                            Nlikin - Profil | Pá 5.10.2012 7:22:40

                            Sorry, já na fóry nechodím, tohle jsem šlohl na fejsku.

                              NMiraryb - Profil | Čt 4.10.2012 22:07:08

                              likin >> Ty si myslíš, že návštěvníci tady na MRKu koukají jen na Jadro priaznivcov humoru, roč to kopíruješ?

                              Fóry
                              Líbí: 10 Nelíbí: 0 Skrýt"
                              moudrost" Bolka Polívky:
                              "... mám rád bouře, krupobití, mráz, průtrže mračen, blesky, sněhové
                              chumelenice, vítr, zkrátka mám rád všechny živly, které ženou člověka do
                              hospody..."

                                Nlikin - Profil | Čt 4.10.2012 20:33:38

                                "moudrost" Bolka Polívky:
                                "... mám rád bouře, krupobití, mráz, průtrže mračen, blesky, sněhové
                                chumelenice, vítr, zkrátka mám rád všechny živly, které ženou člověka do
                                hospody..."

                                  NKnedlhans - Profil | St 3.10.2012 11:03:47

                                  Miraryb >> A tohle Vam prijde vtipne?Toto udelaly spoluzaci memu kamaradovi a mel na hlave par stehu,nybrz padl na hranu stolu.
                                  Ale abych tady nerozjizdel nejake OT,pridam par vtipu.Preji peknou stredu...


                                  Přišel novopečený otec do porodnice s pugétem a povídá manželce: "Jé, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" - "Ále, toho stejně neznáš..."

                                  Víte jak se v DOSu zamyká klávesnice ? Napíšete "lock" a potvrdíte dvacetikilovým kladivem...

                                  Manžel se dozvěděl, že je mu manželka nevěrná. Najal si soukromého detektiva, aby ji sledoval a do týdne měl dostatek informací o onom druhém muži. Protože byl přesvědčen, že jeho manželství by se pořád dalo zachránit, rozhodl se manželčinu nevěru ukončit na druhé straně. Zvolil moderní řešení ve velmi sofistkovaném duchu - poslal onomu muži e-mail: "Vážený pane, dozvěděl jsem se, že po nějaký čas udržujete poměr s mojí manželkou. Abychom mohli celou věc uzavřít rozumným způsobem, dostavte se, prosím, do mé kanceláře příští pátek v 15:00!" Druhý muž byl tímto mailem velice pobaven a poslal následující odpověď: "Vážený pane, dnes ráno jsem obdržel kopii Vašeho hromadného mailu. Oznamuji tímto, že páteční konference ve vašem zasedacím sále se zúčastním!"

                                  Výstava nejmodernější americké výpočetní techniky v Praze; prodavač hrdě vysvětluje:
                                  "Toto je nejmodernější model amerického počítače. Dokáže porozumět hovorové lidské řeči. Splní jakékoli přání, které vyslovíte."
                                  "Smím to vyzkoušet?" ptá se Josef.
                                  "Samozřejmě pane. Pojďte blíž a mluvte."
                                  "Formát cé, dvojtečka enter.

                                  Soudní proces: "Jste obžalován, že jste poškozeného dvakrát uhodil pěstí do hlavy. Chcete něco dodat?" - "Ne, myslím, že mu to stačí..."

                                    NZdack - Profil | Pá 21.9.2012 13:44:27

                                    pohodak >> Jo jo stará dobrá klasika,nemá to chybu:když zmizíš,budeš zmizelej.................

                                      Npohodak - Profil | Čt 20.9.2012 22:52:16

                                      http://www.youtube.com/watch?v=Nxby2GZXhAc&feature=​related


                                      tva prdel pozna stredovek hehehe bonbovy film a tie hlasky