Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NLacike7 - Profil | St 19.9.2012 19:15:26

V Bratislave robili prieskum že či domácim vadia východniari:

10 percent odpovedalo - Áno vadia mi, je to s nimi problematické.

20 percent odpovedalo -Nemtudom!

70 percent odpovedalo - Ta co ja znam? Ja s ňima problem isto ňemam.

    NLacike7 - Profil | St 19.9.2012 11:24:09

    Chlap: "Slečna,nevyspali by ste sa so mnou za 500€?"
    Žena: "No dovolte!Ani náhodou!"
    Chlap: "Ale prosiiim.Ja tie peniaze potrebujem."

      Nlikin - Profil | Čt 13.9.2012 7:10:25

      "Na Moravu dorazili noví věrozvěsti:
      Metyl a Pančoděj"

        NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:04:27

        Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi.
        Vytiahne prvý:
        "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..."
        Vytiahne druhý:
        "... a tu je zoznam tých ľudí."

          NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:03:06

          Zastaví trabant na benzínke a tankuje... tankuje... a tankuje... a asi po 45 minutách vyjde von pumpár a zakričí na tankujúceho šoféra:
          "Haló šéfe, a nebolo by lepšie vypnúť ten motor?"

            NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:01:49

            Moje holka nechala na ledničce vkaz: "Nefunguje to. Už to nevydržím. Jdu bydlet k matce".
            Otevrel jsem ledničku. Svetlo svítilo. Pivo bylo studené...
            O čem to doprdele mluvila?...

              Nlikin - Profil | Pá 7.9.2012 6:54:18

              Přijde mladý muž do obchodu a ptá se slečny:
              "Máte finskou vodku?"
              "Nemáme."
              "A máte whisku?"
              "Nemáme."
              "A máte dnes večer čas?"
              Ona se začervená a usměje:"Mám."
              "Tak si večer sedněte a napište objednávku."

                Nocuc - Profil | St 5.9.2012 13:15:19

                " Sedí holčička v parku na lavičce a strašně nadává:
                "Ku.va fix, do pr.ele práce! "
                Jde kolem chlapík,slyší to a povídá jí:
                "Poslouchej, děvče, to se vůbec nehodí, abys nadávala jako
                dlaždič!" Ona na to:
                "Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám."
                Chlap si přisedl a dívka mu něco mu pošeptala.
                Chlap začal nadávat:
                "To je v p.či! Zas..nej svět!"
                Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka,
                aby tak neklel,že je to nekulturní a nesluší se to. Chlapík na to.
                "Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
                Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:
                No do pr.ele,ku.va, já se na to vy.eru!"
                Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
                "No,že se nestydíte, paní,nadávat takhle tady před
                malou holčičkou! "Babka na to,ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
                Dědek si sedl a babka mu povídá:
                "Ta lavička je čerstvě natřená":
                "Ku.vaaaaaaa, do p.čiiiii!"

                  NAnýzový dědek - Profil | St 5.9.2012 9:07:31

                  Nová metoda měření tlaku za 30,-Kč......o))

                    Nlikin - Profil | Út 4.9.2012 19:13:17

                    Na vesnici poklízí žena v kuchyni a volá: "Táto! Musíš jít opravit záchod!
                    Táta odpoví: "Dyť je v pořádku."
                    "Není, běž a podívej se na to!"
                    Tak táta teda jde a zase volá, "Mámo, tady nic rozbitýho neni."
                    A máma zase: "Musíš strčit hlavu do mísy!"
                    Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá: "Tady taky nic rozbitýho neni."
                    A máma: "No tak tu hlavu vytáhni."
                    Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí: "Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
                    A máma uspokojeně zavolá: "Bolí, co?"

                      Nlikin - Profil | Po 3.9.2012 18:11:44

                      "Dlouhých, nádherných, nezapomenutelných dvacet let," pravil muž u barového pultu, "jsme byli - má žena a já - nesmírně šťastni."
                      "A co se stalo pak?"
                      "Pak jsme se setkali..."

                        Npohodak - Profil | Ne 26.8.2012 16:54:48

                        Učiteľka sa pýta žiakov, že komu ešte čo chýba doma. Prihlási sa Janko:
                        - My nemáme farebný televízor.
                        Prihlási sa Jožko:
                        - My nemáme video.
                        Len Števko sedí a nehlási sa.
                        - Števko prečo sa nehlásiš, veď ja som už bola u vás a viem, že ešte všeličo nemáte.
                        - Lenže včera večer prišiel domov otecko opitý, vygrcal sa do skrine a mama na to:
                        - Už len to nám chýbalo!

                        proste skromna rodinka vela im k stastiu nechyba

                        Číňania robia prieskum. Zisťujú, za koľko sa dokážu študenti naučiť čínštinu. Pýtajú sa študenta na Oxforde, za koľko to zvládne. Študent odpovie:
                        - Za dva roky.
                        Študenta z Harwardu sa tiež pýtajú.
                        - Za rok sa do dá.
                        Prídu na Žilinskú Univerzitu, spýtajú sa študenta. Študent vytiahne sluchátka z uši:
                        - A sú skriptá?
                        - Sú.
                        - Tak ma zapíšte na piatok na skúšku.



                          Npohodak - Profil | Ne 26.8.2012 16:46:49

                          Janko, Jožko a Dežko sa pretekajú kto je odvážnejší. Dohodli sa, že skúška odvahy bude mať dve časti, najprv musia podať ruku medvedici a potom sa vyspať so svojou ženou. 1. ide Janko, vybehne do jaskyne za medveďom. Keď sa vráti, je taký otrasený, že už nie je ničoho schopný.
                          2. ide Jožko a dopadne rovnako ako Janko. 3. ide Dežko, Janko a Jožko čakajú, čakajú a Dežka nikde. Po pol hodine vybehne aj on.
                          - Čo si tam tak dlho robil?
                          - Bola tam strašná tma a s kým si to mám vlastne podať ruku?

                          Rodičia majú dve deti. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na vianoce chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Zazvonia na zvonci a deti bežia do izby pozrieť darčeky. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
                          - Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
                          Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
                          - Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník.


                            NJarda 7 - Profil | Ne 5.8.2012 17:58:07

                            -tuk tuk
                            -kto tam?
                            -tvoja smrt
                            -chod doriti!
                            -dobre, takze si pisem rakovina konecnika...

                              NJarda 7 - Profil | Ne 5.8.2012 17:50:25

                              Za to, že spím s tvojím otcom ma ešte nemusíš volať mama !
                              - A ako ti mám hovoriť?
                              Normálne, Igor.

                                NJarda 7 - Profil | Čt 2.8.2012 20:41:22

                                Když už je tady debata o ekologech......
                                Dáma na procházce v pěkném kožichu, přistoupí k ní ekologové: "Nestydíte se, víte kolik norků muselo kvůli němu zemřít?" - "Ale on je z polyesteru." - "A víte, kolik polyesterů muselo za něj zaplatit svým životem?"

                                  Nocuc - Profil | Čt 2.8.2012 15:30:05

                                  Přišla v Torontu blondýnka do banky a nechala se uvést k úředníkovi přes půjčky. řekla mu, že jede obchodně do Evropy a potřebuje si na dva týdny půjčit 5000 dolarů. Úředník jí řekl, že banka potřebuje nějakou záruku, takže blondýnka mu předala klíčky od nového Rolls Royce. Auto bylo zaparkované u druhého chodníku, měla na něj papíry, všechno bylo v pořádku. Banka tedy souhlasila, že si ho vezme jako záruku půjčky. Prezident banky a všichni úředníci se pak od srdce zasmáli blondýnce, která dala Rollse za 250 000 dolarů jako záruku za půjčku 5000 dolarů. Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval ho v garážích banky.
                                  Po dvou týdnech se blondýnka objevila, zaplatila 5000 dolarů a k tomu 15,41 dolarů jako úrok.
                                  Úředník se jí zeptal: "Slečno, jsme moc rádi, že jsme s vámi uzavřeli obchod a že všechno hladce proběhlo, ale stejně nám to vrtá v hlavě. Když jste byla pryč, trochu jsme si vás prověřili a zjistili jsme, že jste multimilionářka, takže nechápeme, proč jste si musela půjčit 5000 dolarů?"
                                  Blondýnka na to: "Kde jinde v Torontu bych mohla zaparkovat na čtrnáct dní auto za 15,41 a po návratu bych ho tam našla?"

                                    NKnedlhans - Profil | Čt 2.8.2012 0:34:41

                                    Lacike7 >> Omlouvam se za umyslne kazeni diskuze ale musim reagovat taky.
                                    Je to proste smutne,jak v hlavach mladych lidi,kteri nemaji paru co delaji se nekdy zrodi podobny plan,to je stejne jako s kormorany,s lesy u nas na Sumave a mnoha dalsimi "stoletymi" plany.
                                    Muj nazor na to je,ze kdyz uz clovek nekam hrabl,narusil urcitou prirodni rovnovahu tak at se o to taky dale stara nebo se do toho nehrabe radsi vubec.
                                    Na miste je taky chovani nekterych zelenych mozku,vzpominam si jak mi chtel minuly rok rozbit hubu nejaky dredaty ochrance jen proto,ze jsem si chtel zblizka a v detailu vyfotit rozkvetly leknin,bylo tam melko,lekninu jsem se ani nedotkl,nemel jsem potrebu,a malem jsem za toto zaplatil fotakem a pripadnym zranenim kdybych se neubranil.
                                    Preji vsem jen lepsi zkusenosti a zitrky...

                                      Npohodak - Profil | St 1.8.2012 23:27:00

                                      Lacike7 >>
                                      velmi dobre napisane ale neboj bobra mame uz aj tu na vychode a nielen v damskych nohavickach nachdza sa uz aj v Michalovciach a co som ostal veeeeeeelmi prevelmi prekvapkany aj na nedalekom potocku trnavka za Zemplinskym Hradistim neveril som kim mi kamos neukazal foto ktore nafotil na rybacke
                                      a co sa zelenych tyka nekedy mi ich spravanie pripada ako
                                      komu sa neleni tomu sa zeleni a dedko obrastol machom

                                        NLacike7 - Profil | Út 31.7.2012 15:05:18

                                        Zelení

                                        Na západe Slovenska tečie rieka pekná
                                        v jej početných ramenách belejú sa lekná,
                                        rozľahlé pastviny, krásne lesy lužné
                                        kto spozná Moravu, nikdy nezabudne.

                                        Neviem si vysvetliť ochranárov snahu
                                        veď fauna i flóra tu tvoria rovnováhu,
                                        v mysliach im utkvela myšlienka bodrá
                                        v povodí Moravy vysadiť bobra.

                                        K akcii viedli ich závažné dôvody
                                        a tak hneď pustili pár kusov do vody.
                                        S odstupom času sa s prostredím zžili
                                        na radosť zelených, hneď aj rozmnožili.

                                        V neznámej krajine, neznáme tvory
                                        nemajú konflikty, nemajú spory,
                                        iba čo nahlodať musia sa do sýta
                                        a tak ich potomstvo naďalej rozkvitá.

                                        Odvtedy utieklo pár dlhých rokov
                                        vidno je dôsledky tých zelených krokov
                                        deravé brehy a zráňané stromy
                                        dokonalá skaza, človeka ohromí.

                                        Zase raz skutočnosť myšlienku zavrhla
                                        a promptné riešenie vzápätí navrhla.
                                        darmo je predstava zelených dobrá
                                        chceš chrániť stromy, tak zabi bobra.

                                        Na východe Slovenska rozsiahle sú pláne
                                        možno že zas zelení, majú niečo v pláne,
                                        keďže sa tam vyskytujú močaristé plochy,
                                        vôbec by ma nedivilo, uvidieť tam hrochy