- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NLacike7 - Profil | St 19.9.2012 19:15:26
10 percent odpovedalo - Áno vadia mi, je to s nimi problematické.
20 percent odpovedalo -Nemtudom!
70 percent odpovedalo - Ta co ja znam? Ja s ňima problem isto ňemam.
NLacike7 - Profil | St 19.9.2012 11:24:09
Žena: "No dovolte!Ani náhodou!"
Chlap: "Ale prosiiim.Ja tie peniaze potrebujem."
NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:04:27
Vytiahne prvý:
"Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..."
Vytiahne druhý:
"... a tu je zoznam tých ľudí."
NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:03:06
"Haló šéfe, a nebolo by lepšie vypnúť ten motor?"
NLacike7 - Profil | Pá 7.9.2012 7:01:49
Otevrel jsem ledničku. Svetlo svítilo. Pivo bylo studené...
O čem to doprdele mluvila?...
Nlikin - Profil | Pá 7.9.2012 6:54:18
"Máte finskou vodku?"
"Nemáme."
"A máte whisku?"
"Nemáme."
"A máte dnes večer čas?"
Ona se začervená a usměje:"Mám."
"Tak si večer sedněte a napište objednávku."
Nocuc - Profil | St 5.9.2012 13:15:19
"Ku.va fix, do pr.ele práce! "
Jde kolem chlapík,slyší to a povídá jí:
"Poslouchej, děvče, to se vůbec nehodí, abys nadávala jako
dlaždič!" Ona na to:
"Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám."
Chlap si přisedl a dívka mu něco mu pošeptala.
Chlap začal nadávat:
"To je v p.či! Zas..nej svět!"
Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka,
aby tak neklel,že je to nekulturní a nesluší se to. Chlapík na to.
"Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:
No do pr.ele,ku.va, já se na to vy.eru!"
Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
"No,že se nestydíte, paní,nadávat takhle tady před
malou holčičkou! "Babka na to,ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
Dědek si sedl a babka mu povídá:
"Ta lavička je čerstvě natřená":
"Ku.vaaaaaaa, do p.čiiiii!"
NAnýzový dědek - Profil | St 5.9.2012 9:07:31
Nlikin - Profil | Út 4.9.2012 19:13:17
Táta odpoví: "Dyť je v pořádku."
"Není, běž a podívej se na to!"
Tak táta teda jde a zase volá, "Mámo, tady nic rozbitýho neni."
A máma zase: "Musíš strčit hlavu do mísy!"
Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá: "Tady taky nic rozbitýho neni."
A máma: "No tak tu hlavu vytáhni."
Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí: "Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
A máma uspokojeně zavolá: "Bolí, co?"
Nlikin - Profil | Po 3.9.2012 18:11:44
"A co se stalo pak?"
"Pak jsme se setkali..."
Npohodak - Profil | Ne 26.8.2012 16:54:48
- My nemáme farebný televízor.
Prihlási sa Jožko:
- My nemáme video.
Len Števko sedí a nehlási sa.
- Števko prečo sa nehlásiš, veď ja som už bola u vás a viem, že ešte všeličo nemáte.
- Lenže včera večer prišiel domov otecko opitý, vygrcal sa do skrine a mama na to:
- Už len to nám chýbalo!
proste skromna rodinka vela im k stastiu nechyba
Číňania robia prieskum. Zisťujú, za koľko sa dokážu študenti naučiť čínštinu. Pýtajú sa študenta na Oxforde, za koľko to zvládne. Študent odpovie:
- Za dva roky.
Študenta z Harwardu sa tiež pýtajú.
- Za rok sa do dá.
Prídu na Žilinskú Univerzitu, spýtajú sa študenta. Študent vytiahne sluchátka z uši:
- A sú skriptá?
- Sú.
- Tak ma zapíšte na piatok na skúšku.
Npohodak - Profil | Ne 26.8.2012 16:46:49
2. ide Jožko a dopadne rovnako ako Janko. 3. ide Dežko, Janko a Jožko čakajú, čakajú a Dežka nikde. Po pol hodine vybehne aj on.
- Čo si tam tak dlho robil?
- Bola tam strašná tma a s kým si to mám vlastne podať ruku?
Rodičia majú dve deti. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na vianoce chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Zazvonia na zvonci a deti bežia do izby pozrieť darčeky. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník.
NJarda 7 - Profil | Ne 5.8.2012 17:58:07
-kto tam?
-tvoja smrt
-chod doriti!
-dobre, takze si pisem rakovina konecnika...
NJarda 7 - Profil | Ne 5.8.2012 17:50:25
- A ako ti mám hovoriť?
Normálne, Igor.
NJarda 7 - Profil | Čt 2.8.2012 20:41:22
Dáma na procházce v pěkném kožichu, přistoupí k ní ekologové: "Nestydíte se, víte kolik norků muselo kvůli němu zemřít?" - "Ale on je z polyesteru." - "A víte, kolik polyesterů muselo za něj zaplatit svým životem?"
Nocuc - Profil | Čt 2.8.2012 15:30:05
Po dvou týdnech se blondýnka objevila, zaplatila 5000 dolarů a k tomu 15,41 dolarů jako úrok.
Úředník se jí zeptal: "Slečno, jsme moc rádi, že jsme s vámi uzavřeli obchod a že všechno hladce proběhlo, ale stejně nám to vrtá v hlavě. Když jste byla pryč, trochu jsme si vás prověřili a zjistili jsme, že jste multimilionářka, takže nechápeme, proč jste si musela půjčit 5000 dolarů?"
Blondýnka na to: "Kde jinde v Torontu bych mohla zaparkovat na čtrnáct dní auto za 15,41 a po návratu bych ho tam našla?"
NKnedlhans - Profil | Čt 2.8.2012 0:34:41
Je to proste smutne,jak v hlavach mladych lidi,kteri nemaji paru co delaji se nekdy zrodi podobny plan,to je stejne jako s kormorany,s lesy u nas na Sumave a mnoha dalsimi "stoletymi" plany.
Muj nazor na to je,ze kdyz uz clovek nekam hrabl,narusil urcitou prirodni rovnovahu tak at se o to taky dale stara nebo se do toho nehrabe radsi vubec.
Na miste je taky chovani nekterych zelenych mozku,vzpominam si jak mi chtel minuly rok rozbit hubu nejaky dredaty ochrance jen proto,ze jsem si chtel zblizka a v detailu vyfotit rozkvetly leknin,bylo tam melko,lekninu jsem se ani nedotkl,nemel jsem potrebu,a malem jsem za toto zaplatil fotakem a pripadnym zranenim kdybych se neubranil.
Preji vsem jen lepsi zkusenosti a zitrky...
Npohodak - Profil | St 1.8.2012 23:27:00
velmi dobre napisane ale neboj bobra mame uz aj tu na vychode a nielen v damskych nohavickach nachdza sa uz aj v Michalovciach a co som ostal veeeeeeelmi prevelmi prekvapkany aj na nedalekom potocku trnavka za Zemplinskym Hradistim neveril som kim mi kamos neukazal foto ktore nafotil na rybacke
a co sa zelenych tyka nekedy mi ich spravanie pripada ako
komu sa neleni tomu sa zeleni a dedko obrastol machom
NLacike7 - Profil | Út 31.7.2012 15:05:18
Na západe Slovenska tečie rieka pekná
v jej početných ramenách belejú sa lekná,
rozľahlé pastviny, krásne lesy lužné
kto spozná Moravu, nikdy nezabudne.
Neviem si vysvetliť ochranárov snahu
veď fauna i flóra tu tvoria rovnováhu,
v mysliach im utkvela myšlienka bodrá
v povodí Moravy vysadiť bobra.
K akcii viedli ich závažné dôvody
a tak hneď pustili pár kusov do vody.
S odstupom času sa s prostredím zžili
na radosť zelených, hneď aj rozmnožili.
V neznámej krajine, neznáme tvory
nemajú konflikty, nemajú spory,
iba čo nahlodať musia sa do sýta
a tak ich potomstvo naďalej rozkvitá.
Odvtedy utieklo pár dlhých rokov
vidno je dôsledky tých zelených krokov
deravé brehy a zráňané stromy
dokonalá skaza, človeka ohromí.
Zase raz skutočnosť myšlienku zavrhla
a promptné riešenie vzápätí navrhla.
darmo je predstava zelených dobrá
chceš chrániť stromy, tak zabi bobra.
Na východe Slovenska rozsiahle sú pláne
možno že zas zelení, majú niečo v pláne,
keďže sa tam vyskytujú močaristé plochy,
vôbec by ma nedivilo, uvidieť tam hrochy
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22054
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413046
NJádro chilli žroutů11224
NZoologický koutek MRKu.33418
Kde to žije - všechna témata
16:14NDivoký potočák nebo granulák? 62
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...












