Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NStarc55 - Profil | Ne 29.7.2012 10:06:41

V hospodě:

Hospodský povídá jedinému hostovi v hospodě:
"Ta hospoda, co vysílá TV NOVA, mě přetáhla všechny štamgasty!"

    NKnedlhans - Profil | Čt 19.7.2012 22:00:41

    Uz dlouho tu nic nebylo,tak bych rad jeden pridal pro oziveni diskuze,upozornuji ze 18+ :-)

    Na panskych toaletach 2 muzi konaji svou potrebu,a jeden si vsimne,ze druhy muz ma na penisu vytetovano WY.Neda mu to a zepta se co je to za zkratku.Muz odpovi:"Vite,moje divka se jmenuje Wendy,a kdyz se mi postavi,tak se ukaze cele tetovani,WENDY.Za par dni se situace opakuje,tentokrat ale s cernochem,ktery shodou okolnosti ma take na penisu vytetovano WY.Pan se zepta:"Prominte pane,vase divka se take jmenuje Wendy?Cernoch nechape.No pred par dny tu byl chlapek co mel na penisu take pismenka WY,pry ze kdyz se mu postavi,tak se objevi jmeno jeho pritelkyne.Cernochovi to dojde a s usmevem odpovi:"Nene,me kdyz se postavi tak se ukaze WELCOME TO JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY :-))))

      NJarda 7 - Profil | Po 2.7.2012 19:47:02

      Jede chlápek takhle metrem a najednou se z reproduktoru ozve: "Všichni si vystupte a ten paroháč vzadu taky." Tak se otočí a opravdu za ním nikdo jiný nesedí. Doma se s tím svěří manželce a ta ho jen utěšuje, že to byl nějaký žertík. Druhý den jede zase metrem a tentokrát se z reproduktoru ozve: "Tak si všichni vystupte a ten užalovanej paroháč vzadu taky."

        Npohodak - Profil | So 30.6.2012 13:16:00

        teras ma napadol jeden stary ale dobry
        stretne sa usny maz maly zubny kaz a vaginalna blcha a jeden druhemu sa stazuju aky maju tazky zivot a ze sa to velmi s hygienou prehana a pod
        usny maz hovori to je na nevydrzanie nielen ze mi pravidelne vytopia domcek ale este ma idu prizabyt vatovou tycinkou no lenlen ze prezijem
        na to hovori zubny kaz daj pokoj tie dnesne yubne kefky sa uz dostanu vsade nehovoriac o agresivnej ustnej vode ktorej sa len len ze ubranim mam to velmi tazke
        na to sa postazuje vaginalna blcha dajte pokoj mna kazdy den navstivy nejaky blbec co mi beha po celom domceku naroby neporiadok a nakoniec mi to tam vsetko povracia
        a nato sa ozve zubny kaz tak pockaj pockaj toho hajzla aj ja poznam

          NJarda 7 - Profil | Čt 28.6.2012 19:27:12

          Maškarní bál: Vejde slečna celá nahatá a celá natřená bílou barvou. Sedne si k baru a objedná si pití. Chlápci u stolu na ní můžou oči nechat a přemýšlí za co jako může jít. Jednomu to nedá, přistoupí ke slečně a řekne: " Promiňte slečno moji troufalost, ale strašně by mne zajímalo za co jdete, natřená bílou barvou a celá nahatá???" Slečna se na něj tvrdě podívá, otočí se k němu, roztáhne nohy a povídá: "Za zubní kaz, vole!!!"

            Nplacew - Profil | Čt 28.6.2012 10:20:41

            Duct-tape mění nepříjemné "Ne, ne, ne!" na přijatelné "Mmm, mmm, mm.."

              NRazgy - Profil | St 27.6.2012 18:05:50

              tomu říkám fanatickej milovník ryb

                Nocuc - Profil | St 27.6.2012 15:20:45

                SMS:
                "Zajdeme na COLU?"

                Odpověď:
                "Ty vole, nechápu, jak můžeš v tak jednoduchém slově jako je PIVO, udělat 4 chyby!"

                  Nplacew - Profil | St 27.6.2012 9:23:41

                  Policajt chytá ryby a vytáhne železnou rybku:
                  "Já jsem jenom železná. Když mne hodíš zpět do vody, můžu ti splnit jedno přání."
                  Polda ji hodí do vody a nic.
                  "Tak si něco přej!"
                  "Ale já nic nechci. Včera mi zvedli plat, auto mám, byt mám, prachy dostávám i bokem..."
                  "A co takhle být Hrdina Sovětského svazu?"
                  "No, to by šlo. To bych byl první hrdina v Česku, to jo, to beru!"
                  Rybka sebou dvakrát mrskne - a policajt stojí v příkopě, v každé ruce granát a proti němu tři německý tanky.

                    NJarda 7 - Profil | Út 26.6.2012 21:28:10

                    Děti ve školce mají říci paní učitelce větu ve které se vyskytne dvakrát slovo "pěkně". Přihlásí se Anička a říká :"Včera bylo pěkně,tak sme se pěkně prošli.",přihlásí se debil Jáchym a říká: "Včera . . . pěkně . . . pěkně",učitelka neví co si myslet,tak vyvolá Pepíčka a ten povídá:"Včera sem byl sám doma tak sem fotrovi sebral porno kazety,tak na ně koukám, pak si zapálim fotrovi cigára,paráda, eště mu šlohnu ňáký pivka z ledničky a v tom se ve dveřích objeví fotr a říká : Pěkně vole,pěkně..."

                      NGreysmen - Profil | Út 26.6.2012 18:39:51

                      velmi výstižný vtip ;-))

                        NKača. - Profil | Út 26.6.2012 16:01:56

                        :o)

                          NRazgy - Profil | Ne 24.6.2012 20:32:38

                          haluz

                            NJarda 7 - Profil | Pá 22.6.2012 21:36:52

                            Muž zavolá 158 a povídá "Myslím, že manželka je mrtvá." Operátor se ptá:"Jak to víte?" On odpoví: "No sex je sice stejnej, ale žehlení se hromadí."

                              NMiga09 - Profil | Pá 22.6.2012 20:40:39

                              likin >> má to byť neprispôsobivý rezeň a nie dezert, ale inak je to vtipné stále :D

                                Nlikin - Profil | Pá 22.6.2012 17:07:20

                                Evropská unie vydala nové nařízení.
                                V názvech potravin se nesmí objevovat hanlivé narážky na menšiny.

                                na Slovensku se údajně "Cigánska pečienka" bude prodávat jako "Neprispôsobiví dezert"

                                P.S. jak to bude v ČR, se zatím neví ...
                                ... a omlouvám se za možnou chybu ve Slovenském pravopisu ...

                                  NJarda 7 - Profil | Út 19.6.2012 20:51:58

                                  likin >> Byla by škoda tohle neposlat dál.

                                    Nlikin - Profil | Út 19.6.2012 20:37:41

                                    Jarda 7 >> Co povedl gadžo ? :-)
                                    Hele já jsem nejdříve odpadnul smíchy, a pak řešil jestli mne někdo zažaluje. :-)
                                    Ale tu pointu jsem musel poslat dál......:-)

                                      NJarda 7 - Profil | Út 19.6.2012 19:52:58

                                      Skupina partyzánů je obklíčena ve vesnici němčoury.Honem nalezou do studny na náměstí a hodlají němcům dělat ozvěnu.Přiběhnou němci a první říká:"Kde sou ti partyzáni?" Ze studny se ozve:"Kde sou ti partyzáni? Druhej říká:"Možná sou v lese" Ze studny se ozve:"Možná sou v lese" Třetí říká:"Možná sou ve studni" Ze stundy se ozve:"Možná sou ve studni" Čtvrtej říká:"Hodíme tam granát" Ze studny se ozve"Možná sou v lese"

                                        NJarda 7 - Profil | Út 19.6.2012 19:48:43

                                        likin >> Tak ten se povedl.:-)))))))))))