Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

Roman C. - Profil | Čt 12.1.2012 10:15:21

Komboj >> pro me nejlepsi stredisko, na cestu nahoru si muzes vybrat vlek, sedackovou lanovku, mega kabinu, podzemni metro, nebo vlacek :-) Navic asi s nejdelsi sjezdovkou v Alpach (22km). Skipas na tyden stal ale v roce 2006 asi 8micku na vsechny casti. Je tam potreba jet ale vicekrat, za tyden tech jejich 400km nedas :-)

    Komboj - Profil | Čt 12.1.2012 10:12:06

    Roman C. >> To je pecka ještě jsem tam nebyl.Lyžovačka dobrá????

      Roman C. - Profil | Čt 12.1.2012 10:11:44

      Podle me je Zermatt nejhezci stredisko v Alpach, majestat Matterhornu, krasny mestecko bez aut se stylovyma domeckama a luxusni sjezdovky. Vedle toho Francie se svymi betonovymi panelaky ve vetsine stredisek trosku pokulhava. Svajcu se zase obcas vytyka, ze jejich nektery lanovky pamatuji druhou svetovou...

        oskus - Profil | Čt 12.1.2012 10:10:52

        Kitzbühel

          Roman C. - Profil | Čt 12.1.2012 10:07:22

          zase Zermatt

            G.Moolis - Profil | Čt 12.1.2012 10:06:52

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 12.1.2012 8:26:55 >> Zkoušel jsem to vyčíst, ale nic. Kdybys na něco přišel, napiš to sem, do tematickýho pokecu.

              Roman C. - Profil | Čt 12.1.2012 10:05:16

              Zermatt a pohled na Materhorn

                Komboj - Profil | Čt 12.1.2012 8:29:02

                Je pravda že je člověk zmlsanej v čechách jsem nebyl lyžovat asi 10let mám to do Alp z čb kousek.Na silvestra jsme jeli parta ke kámošovi na Klínovec 31 v 9 ráno všechny parkoviště narvaný tak jsme popojeli na Neklid a připadal jsem si jak někde v pravěku a co se děje v bufetech to je normální zlodějina to je hnus.Chtít za čaj 32kč to mi vyrazilo dech.o))) a ještě tam sedíš v papundeklový komunistický budově no hnus.Ale nakonec jsem tam 4 hoďky dal vyprdělse vyvětral tak to šlo.

                  Royale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 12.1.2012 8:26:55

                  G.Moolis >> hmmm... mě by spíš zajímalo jak Tina Maze maže....

                    retrívr - Profil | St 11.1.2012 22:16:17

                    oskus >> OK. To byl pokus.

                      oskus - Profil | St 11.1.2012 22:14:00

                      retrívr >> bohužel neznám já jsem 71

                        retrívr - Profil | St 11.1.2012 22:12:36

                        oskus >> V tý době už jsem trénoval děti.Já má kluky 73,75,76. Asi budeš znát Kebrdliky.Já to mám do Vrchlabí dvacet km. Ve Špindlu jsme trenovali hodně s nebožtíkem Oldou Kobrem.

                          oskus - Profil | St 11.1.2012 22:08:08

                          retrívr >> jj Krkonoše jsou pro zahraniční turisty.Jezdím k bráchovy do Trutnova a tam to je vidět ,sam Polák ,Holanďan a Němčour.Jinak pocházím z Vrchlabí vyrůstal jsem tam do 12let.

                            Stanďour - Profil | St 11.1.2012 22:01:08

                            Dev >> Když se jezdí seriózně, tak to holt bolí. :o)

                              retrívr - Profil | St 11.1.2012 21:58:59

                              oskus >> Tak já to vidím z pohledu Krkonoš. Tady z Čech jezdí hodně lidí ven. Další lidi, kteří jezdili každý týden už na to nemaj a čekaj na počasí a tak.

                                oskus - Profil | St 11.1.2012 21:56:49

                                retrívr >> tak tady v Beskydech neé.

                                  retrívr - Profil | St 11.1.2012 21:55:17

                                  oskus >> No jo no, tak to je. Tady hodně lidí jezdí méně, střediska, zvláště ta menší mají naopak problém s klietelou a fronty se stávají již minulostí.

                                    oskus - Profil | St 11.1.2012 21:51:53

                                    retrívr >> je to tak ,ale pokud jim to lidi budou trpět tak to tak bude pořád.Posledně co jsem byl na kopci tak jsem udělal za 4 hodiny 6 jízd na 500ti metrové sjezdovce no hnus.

                                      retrívr - Profil | St 11.1.2012 21:48:15

                                      oskus >> Ano, je to pohoda a tebe jako klienta si váží, je jedno odkud. Jsou tam pro Tebe.Tady obtěžuješ.

                                        oskus - Profil | St 11.1.2012 21:46:03

                                        retrívr >> tam není proč se honit,jak říkáš každý si to vychutnává pohoda,klídek tabáček :-)