Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 12.1.2012 23:47:27

Roman C. >> to je nádhera ...

    NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 23:26:39

    A Obertauern za bezne viditelnosti (je to pohled na 1 sjezdovku, takze si z toho asi clovek moc dojem neudela, toto bude asi lepsi: http://www.snow-forecast.com/pistemaps/Obertauern_p​istemap.jpg

      NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 23:23:36

      Toto byl taky pekny sesup - freeride v Obertauernu, druhe foto je pohled smerem nahoru

        NStanďour - Profil | Čt 12.1.2012 17:11:30

        Roman C. >> Doma mám fotku svýho prkna po jednom dnu freeridu. Když na to nezapomenu, tak ji sem večer hodim. Půl hodiny nám trvalo, než jsme ty šutry ze skluznice a zpod hrany vyšťourali. Prkno už je odepsaný nadobro... :o) Ony ty odfouklý skalky schovaný těsně pod povrchem jsou mrchy. Čím blíž skále, tím méně sněhu. Než jsme to pochopili, měli jsme prkna na vyhození.

          NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 17:07:05

          Stanďour >> tak jsi mi to potvrdil, ten sponzoring je vlastne taky jasnej...takze nas by takova sranda stala krome zhurba 4-5tky za heliskiing (takhle nejak jsem to videl ve Svajcu), jeste tak 15-20 za novy lyze nebo prkna...ale na videu to vypada pekne, to jo.

            NStanďour - Profil | Čt 12.1.2012 17:06:11

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 12.1.2012 13:58:32 >> Čt 12.1.2012 16:16:46 je adresován Tobě. :o)

              NStanďour - Profil | Čt 12.1.2012 17:03:56

              Roman C. >> Podle mě to sjedou a lyže či prkno vyhodí do prvního kontejneru pod kopcem. Do obchodu tyhle lidi asi moc nechoděj, jsou obvykle sponzorovaný, většinou se jedná o reklamní videa a tohle jsou reklamní trailery na reklamní videa. :o) Takže chlápek před sezónou vyfasuje nějakej počet prken či lyží a když je odepíše, daj mu jiný...

                NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 16:40:40

                Stanďour >> uzasny dechberouci videa, to bych nedal, hlavne ty skoky do neznama a nekdy mam pocit, ze musi "skrtnout" o nejaky ty skaly...jsou ty lyze a snowboardy jeste po takove akci pouzitelny? :-) Nebo se jde rovnou kolem popelnic do obchodu....?

                  NStanďour - Profil | Čt 12.1.2012 16:16:46

                  Škoda, má to něco do sebe.

                  http://www.youtube.com/watch?v=50jAxHyHmAw&feature=​related

                  :o)

                  P.S.: Double backflip lyžníkův ve 4:50 je velký HC. Ono je to celý HC.

                    NBrácha - Profil | Čt 12.1.2012 15:40:46

                    já v prosinci Livigno a Bormio, Italie

                      NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 15:28:13

                      Ondra (tloušťák) >> ja fakt nevim, uz je to 5let, aktualni ceny skipasu budou urcite na netu a ubytovani jsme vzdy domlouvali naprimo. Potrebujes pak rakouskou a svycarskou dalnic.zn., jede se tam jeste asi 20km autem nalozenym na vlaku, aby si clovek zkratil cestu pres Alpy, to taky neco stoji..

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 12.1.2012 15:23:30

                        Roman C. >> Takže týden sakumprásk susa sumárum cena?

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 12.1.2012 13:58:32

                          Stanďour >> můj Smith je posazen proklatě vysoko. JInak pěkná fotka, já nedropuju, nemaje prašanovek, zato metráku a dvou vyhřezlých ploten. :-)

                            NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 12:46:03

                            Helmu mam od Salomonu, cca 3 roky, mozna 4 :-) kolem usi vykrojena a ma tam jen kozene klapky, zatim spokojenost. Nastesti jsem nezazil zatim situaci, kdy bych ji musel aktivne vyuzit - krome toho ze jsem do parkrat dostal kotvou od vleku (to se hodila :-)).

                              NStanďour - Profil | Čt 12.1.2012 12:41:28

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 12.1.2012 12:39:53 >> Mám rád Smith.

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 12.1.2012 12:39:53

                                JInak se musím pochválit, koupil jsem si tuhle helmu http://smithoptics.eu/products/#/Helmets/Adult+Helm​ets/Variant+Brim/view/ a musím říct že i v takovýhle blbině je za 5 let slušnej pokrok. A to jsem měl dosud Dainese, čili žádnou sračku.

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 12.1.2012 12:32:24

                                  G.Moolis >> no podle mě Tina Maze maže dobře. Je to mladá holka.

                                    NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 11:18:48

                                    Komboj >> Ubytovani je tam taky velmi rozdilne co se tyce ceny, ale my jsme byli primo u lanovky za par kacek (na mistni pomery).

                                      NKomboj - Profil | Čt 12.1.2012 11:02:28

                                      Roman C. >> Koukal jsem na to vypadá to suprově teda no.I když je to rána tak je třeba tohle zažít.400km nedám to máš pravdu huš jsem starší pán tak 360 o))))))))