Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 21:44:39

oskus >> Je to tak nejsi sám.Taky máš pocit, že tam se ty lidi za ničím neženou, že se baví, že jsou spokojený, prostě pozitivní energie, která nakazí.To co tu nevidíš.

    NDev - Profil | St 11.1.2012 21:43:07

    oskus >> ja vím :o))

      Noskus - Profil | St 11.1.2012 21:41:45

      Dev >> jsi mladý, to bude gut...

        Noskus - Profil | St 11.1.2012 21:40:42

        retrívr >> to ani náhodou.Raději budu týden v alpách než bych tady jezdil na kopec a mačkal se o víkendech u šlepru.Občas si zajedu v týdnu když se potřebuji rozjezdit do alp.Za ten týden jsem vyježděný až ,až.No neřikám ,že bych toho nedal víc,ale stačí to.

          NDev - Profil | St 11.1.2012 21:39:27

          Taky trochu jezdím :)) Letos mam ovsem dojezdene,urvany křížový vaz,v únoru na plastiku :/ Lyzovani je pro me zabava a perfektni relax a uvolneni - hlavne ve volnem terenu mimo sjezdovky.... popripade a hlavne v parku ;)

            Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 21:23:47

            oskus >> Ano mají,to je tam ale normální. Jen v ČR je na jednom kopci několik majitelů a ty blbej lyžaři si poraď. Jsou střediska, kde nemáš šanci za týden projet všechny vleky, na které máš pernamentku.

              Noskus - Profil | St 11.1.2012 21:19:50

              retrívr >> jj to je bomba jak tam ty kopce mají propojené

                Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 21:18:31

                oskus >> Ne jen jako turista, jednou jsem tam byl na exkurzi /1983/ za totáče a pak jsem tam vzal skibobisty ve volném odpoledni, když jsme závodili v sousedním Kirchbergu, tam dojedeš vlekama za dvacet minut.

                  Noskus - Profil | St 11.1.2012 21:15:24

                  retrívr >> závodně? já musel s mladým sjet na prkně nějak si to nedal rozmluvit ..

                    NStanďour - Profil | St 11.1.2012 21:13:13

                    mildas - Quinn >> :o)

                      Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 21:08:44

                      oskus >> Neboj, taky jsem v tý boudě stál.

                        Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 21:05:13

                        Minnow >> Určitě máš stopro pravdu. Já to jen uvedu na pravou míru. Já tam byl jako státní trenér skibobistů v době, kdy byly peníze ze Sazky a stát sport nějak dotoval.Dělám to dodnes, jen ty peníze jsou jinde a malé sporty jdou úplně všechny do hajzlu.Tak jezdíme na ledovcovou přípravu na Kitzsteihnorn / Kaprun/, kde jsme za dobrý peníze zadrápnutý a jedeme néněkrát, což se projeví už brzy na mládeži.Nemysli, že když to za těch dvacet let vidím, že mě to nese.e.

                          Nmildas - Quinn - Profil | St 11.1.2012 21:04:47

                          Stanďour >> tak fotky nemám, ale našel jsem z toho kopce video.

                          http://www.youtube.com/watch?v=M6D5olKtFiY&feature=​relmfu

                            NMinnow - Profil | St 11.1.2012 20:54:24

                            retrívr >> Je docela smutné, že na takovéto tréninkové prostředky nepřispívá stát. Také by jsme mohli být nejlepší na světě v lyžování. Snad nejlepší příklad na tuto situaci je mládežnický hokej ČR. Co se stane až skončí Plekanec? Kaberle? Eliáš a mnoho dalších českých borců. Stát na mládežnické oddíly nedá ani kačku a za nějakých 10 let ke svétové špici patřit rozhodně nebudeme. Kanadané do toho dávají takové peníze a pak se jim to vrací. Je to smutné no..

                              Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 20:50:55

                              Ondra (tloušťák) >> Tignes je zajímavý. Byl jsem tam dvakrát na soustředění. Nejvíc mne fascinovalo, že jsem mohl v bačkorách z hotelu / byl to jeden barák/ do haly,tedy do tří hal, ke kadeřníkovi, nákup,no proč tovlastně vyjmenovávám. Byl tam i bordel.

                                Noskus - Profil | St 11.1.2012 20:49:58

                                retrívr >> Kitzbuhel

                                  Noskus - Profil | St 11.1.2012 20:47:53

                                  2011

                                    Nretrívr - Profil | St 11.1.2012 20:47:29

                                    Minnow >> Když budeš v Kitzbuhlu, tak si zajeď par km, jde to i přes kopec do Kirchbergu, tak trenujou americký holky a Kanaďani kluci, pěkný sjezdovky, pěkný město.

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | St 11.1.2012 20:38:15

                                      Minnow >> Já tam byl dvakrá po týdnu a pokaždké jsem měl celý týden azuro. Říká se, že je to nejlepší středisko ve Francii a něco na tom bude. Je to tam sice celkem drahé, ale za kvalitu se platí. Není problém tam jezdit ještě ve 3 odpo na manžestru. Podle mě jsem nikdy za celý ten týden neprojel všechny sjezdovky co na permici jsou.

                                        NMinnow - Profil | St 11.1.2012 20:29:47

                                        Ondra (tloušťák) >> Ano, co jsem slyšel tak je to vynikající středisko, za co také mluví že se tam jezdí SP mužů. Osobně jsem tam nikdy nebyl, ale rád se tam někdy podívám. Doporučuji Kitzbuhel, také vynikající středisko, až na to že je tam dost přelidněno a odpoledne už nemají ty sjezdovky takovou kvalitu jako ráno. Prostě by se tam dal hrát spíš hokej než lyžovat. Každopádně tam je nejnáročnější sjezdovka světa, což je velká výzva.