Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NMinnow - Profil | St 11.1.2012 17:49:40

Stavba >> Ahoj, Hinter-stoder je krásné středisko, co se týče náročnosti sjezdovek tak jsou určitě o dost lepší. Doufám, že jsi jel tu černou sjezdovku dolu k parkovišti. Tam jsem se vyblbnul, když bylo odpoledne a ta trat pořádně zledovatělá, tak to byl slušnej mazec. Jezdí se tam SP, tuším že Super-G, to je tam jediná sjezdovka která stojí za to vyzkoušet a jak řikám, odpoledne, jindy to nemá cenu.

    NStanďour - Profil | St 11.1.2012 17:27:04

    A tady by ses podělal strachy... :o)

      NStanďour - Profil | St 11.1.2012 17:26:33

      wqkdgqlkfg

        NStanďour - Profil | St 11.1.2012 17:24:15

        ...

          NStanďour - Profil | St 11.1.2012 17:23:53

          mildas - Quinn >> Hele, Ty kašpárku, v tomhle bys s těma svejma klacíkama neujel ani metr. Ty lavinovej svahu... :o)

            NKomboj - Profil | St 11.1.2012 16:50:11

            Roman C. >> Koukal jsem na Webovku a sněhu je tam dost uvidíme jaké bude počásko.

              NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 16:33:03

              Komboj >> tim, ze jsem uz mel Atomicy ojety tak, ze v servisu me rekli, ze dalsi opravu skluznice uz asi neprezijou, tak novy lyze byly jasna volba. Ale mit dvoje dalsi tak bych to asi taky neresil...

                NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 16:31:15

                Stavba >> jo Hinterstoder neni zly, ale je to spis stredne polozene stredisko, mozna i nize :-)

                  NKomboj - Profil | St 11.1.2012 16:25:36

                  Stavba >> Když vše dobře půjde Hintr dám v neděli je to kousek a dobrýý.

                    NKomboj - Profil | St 11.1.2012 16:24:50

                    Roman C. >> Přesně tak já jsem se právě točil kolem těch univerzálek páč obřačky aj slalomky mám a neplánuju nic kupovat.A přesně jak říkáš deně tak max 5 párů lyží se dá já teda dával 3 jízdy ale byly aj vyjímky že jsem dal třebas 5 když to bylo echt.A blizny jsem měl poslední den asi 5 hodin prostě pecka kdyby nebyly za takovej ranec tak bych je asi lousknud do sklepa ale mít 3roje prkna je asi v mejch letech tak trochu Klukovina.o)))))

                      NStavba - Profil | St 11.1.2012 15:47:07

                      moc lyzovat neumim, ale kde se mi libilo bylo rakousko - Hinterstoder a Tauplitz. U nas jezdim jedine Sumavu - Spicak a nebo radeji kempovani na chate

                        NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 15:23:06

                        a ted si tady prectu, ze co jsem to teda za testera, kdyz ze 100 paru lyzi otestuju 15 a jeste si z takovyho zlomku lyzi dovolim delat zavery :-)

                          NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 15:21:21

                          Komboj >> sranda spis je, ze clovek ma k dispozici rekneme 100 ruznych lyzi, ale za ty 3dny lyzovani jestli jsme vyzkouseli maximalne 15 paru tak moc. Denne neslo otocit vic nez 5 paru, ale zase plno lyzi bylo z katagorii ktere nas nezajimaly, takze v tech slalomkach toho zase o moc vic nebylo + neco z allroundu.

                            NKomboj - Profil | St 11.1.2012 14:52:20

                            Roman C. >> Amen pod to se podepíšu.

                              NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 14:14:01

                              pepa-č >> staci dve jizdy stejnou trasou (v nasem pripade cca 3-4km - neco po slunci, nebo po stinu, neco sesup, neco rovinka). Zkusis proste kratsi obloucky, delsi, pomalejsi jizda, rychlejsi...aspon tak jsem to delal ja. Mam uz nejaky styl jizdy za tech 30 let jezdeni a to vidis velmi brzo, ze nektery lyze te poslouchaji, krasne rezou zatacky, podrzi te ve vyssich rychlostech a veris jim a jizdu si uzivas. Pak presednes na jiny a v druhe zatacce ses rad ze nehodis drzku, vibrujou ve vyssi rychlosti, rikas si ok, asi ledovice zkusim to tamhle a udelaji to samy a chovaji se proste jinak. No a s poctem vyzkousenych lyzi se ti to zacne v hlave radit podle toho jak te to zaujalo a k tem co te zaujali se vratis jestli to fakt byla takova pecka nebo ne...mozna jsem to cely delal blbe a ma se to delat jinak, ale pocitove jsem si podle me vybral lyze, ktery mymu stylu jizdy nejvic vyhovovali o tom to je, testovani me osobne splnilo ucel se kterym jsem na ne jel.

                                Npepa-č - Profil | St 11.1.2012 14:07:53

                                Roman C. >> z toho si nic nedělej. já mám ty samý "felkle" už asi deset let a s ohledem na to, že jsem jim naložil za posledních 7-8let asi jako za jednu zimu dřív, tak si myslím, že mi ještě vydrží :)

                                  NKomboj - Profil | St 11.1.2012 14:06:29

                                  pepa-č >> Jojo cestu brutální hore poznávám.o))))

                                    NCarpHouser - Profil | St 11.1.2012 14:06:23

                                    Ryby mají přednost, ale když už tedy, tak vlastním toto :o)
                                    http://www.youtube.com/watch?v=BV3rN5HYfzM
                                    a protože ty lyže jsou strašný držáky, tak si na nich ten radical, body, fun carving dovolím.
                                    Vlastně jedině carving, co je víc? :o))

                                      NRoman C. - Profil | St 11.1.2012 14:04:51

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 11.1.2012 13:38:27 >> lyze jsem taky mel asi 8 let, jsem v tomto dost konzerva, jak me to sedi a funguje, tak to nepotrebuju zase tak casto menit. Je me ale jasny, ze takovej Alan by ze me nemel radost, mel bych vzdy jit s dobou a chtit to nejlepsi co je na trhu :-)

                                        Npepa-č - Profil | St 11.1.2012 14:04:29

                                        Roman C. >> to chápu, ale spíš než ke vztahu ke nějakým prohlášením, jak dlouho ti trvá ve vztahu k sobě jako lýžařovi než si řekneš: "Tyhle jsou super, ty jsou lepší než ty před tím, protože...." ?