Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

Ondra (tloušťák) - Profil | St 6.2.2013 20:18:56

WhatWouldGeezesCatch >> Nejsem ten kdo by mohl srovnávat, ale to Tignes / Val D´Isere je i podle jiných to nej ...

    vit - Profil | St 6.2.2013 19:47:18

    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 13:52:39 >> Nemáš zač, jinak já mám letos fakt smůlu jak bejk. Koupil sem si nový závodní obřačky (192cm :)) a než sem je zkusil protáhnout, tak sem si včera zkurvil koleno, takže teď trnu co se z toho vyvine, vazy ok, ale bojim se o meniskus :(...

      Royale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 13:52:39

      vit >> tak jsem nakonec dal Demony 120, na Březince. Profi přístup jakej jsem jinde Čechách opravdu nikdy nezažil, kluk měl naprosto přesný komentáře k výběru velikosti bot směrem ke kupujícím,( já už šel vlastně najisto ohledně velikosti, jen po tvaru). Výběr skvělej. Ještě jednou dík.

        WhatWouldGeezesCatch - Profil | St 6.2.2013 11:30:48

        Roman C. >> Od minulej sezony.

          WhatWouldGeezesCatch - Profil | St 6.2.2013 11:26:41

          Ondra (tloušťák) >> uff to je daleko ale uz... bol si v Tirolsku? (Ischgl, Solden, Pitzal, atd) jak bys to zrovnal?

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | St 6.2.2013 11:22:18

            Tak mi trosku vylepil rit kanagon a napriamo som to nedal, nakoniec krajom. (Stubaier Gletcher 2013)

              foxxx - Profil | St 30.1.2013 15:21:18

              Tak ty dva pořady internetové televize Stream.cz přeci jen zabraly....a najednou to jde:-)
              Odkaz na článek: http://www.novinky.cz/domaci/291783-skiareal-v-peci​-pod-snezkou-zmenil-v-reakci-na-reportaz-stream-cz-​podminky-sjezdovky.html

                Royale with Cheese 31,95 - Profil | Út 22.1.2013 14:09:30

                vit >> tak jsem to projel a Březinka asi vítězí, cenově i výběrem, recenze taky ok. V sobotu tam zajdu. Dík.

                  foxxx - Profil | Út 22.1.2013 13:12:45

                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 22.1.2013 13:05:54 >> Co koukám teď do FB a na YouTube,tak budou se slevou možná i výlety do Jižní Korea:-)
                  Doporučuji k poslechu,stojí to za to:-))

                  http://www.youtube.com/watch?v=LEdC_OY7ui4

                    MB - Profil | Út 22.1.2013 13:10:44

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 22.1.2013 13:05:54 >> myslím že bude prd nebo dva a né sleva :c)

                      Royale with Cheese 31,95 - Profil | Út 22.1.2013 13:05:54

                      Myslíte, že pokud Schwarzenberg vyhraje, bude lyžování na Turracher Höhe pro voliče zadara, nebo aspoň s výraznou slevou ?

                        foxxx - Profil | Út 22.1.2013 12:52:40

                        Tady je ke shlédnutí 2.díl toho pořadu o českých Ski areálech...
                        Odkaz-video: http://www.stream.cz/adost/788187-a-dost-ski-arealy​-2-takhle-prichazime-o-penize

                          MB - Profil | Út 22.1.2013 10:33:02

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 22.1.2013 9:59:23 >> lol

                            Royale with Cheese 31,95 - Profil | Út 22.1.2013 9:59:23

                            Roman C. >> tvarově mi vyhovuje Tecnica, před 4 roky jsem odzkoušel skoro vše. Teď chci koupit nové a nechce se mi trávit celé dny zkoušením, zkusil bych jít víc najisto. Jinak, což jsme tu ještě neprobírali, do bot jsou zásadní orthopedické vložky ( pečené nebo jinak tvarované na nohu), přes to prostě nejede vlak. Bez nic se pořádně lyžovat nedá.

                              Roman C. - Profil | Po 21.1.2013 8:56:51

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.1.2013 20:23:26 >> Asi je dobré narazit při nákupu bot na specialisty, v Brně máme jednu takovou prodejnu (možna je jich víc), strávil jsem tam 3h, ale stálo to podlě mě za to. Změřili mě nohu (na délku na šířku), na termo podložce bylo vidět jak našlapuju a co zatěžuju a podle toho mě do bot zkoušeli dávat různé typy speciálních vložek co upravují špatný náklon nohy a rovnají ho.K tomu různé klínky pod patu, k nártu atd.Umí i doladit skelet, pokud je potřeba aby někdo uhnul. Protě profi přístup co potěší.

                                vit - Profil | Ne 20.1.2013 20:42:13

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.1.2013 20:23:26 >> Největší výběr tecnicy maji asi v Blizzardu Na Březince, potom sem na ní natrefil v Radotíně a na Harfě, jinak Kuba sport je super, výběr tam nemá sice obrovskej, ale všechno slušný sportovní boty. Na krámě mě navíc nabíd slušnou slevu (loňskej model Lange RS 130 za 7500)...

                                  Royale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 20.1.2013 20:23:26

                                  Matrix >> dík, to vypadá zajímavě.

                                    Matrix - Profil | Ne 20.1.2013 20:09:54

                                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.1.2013 19:03:41 >> Když jsem loni po Vánocích objezdil skoro celou Prahu kvůli botám, tak mě zaujala tato prodejna.

                                    http://kubasport.cz/E-SHOP-KUBASPORT/63.html

                                    Malá prodejna v bytové zástavbě - prodejna zřejmě v bývalé garáži - mají tam dost typů Tecnicy, měli vše skladem na prodejně ve všech velikostech. Rozumí tomu a ceny jsou (byly v době, kdy jsem kupoval) lepší než jinde.

                                    Já jsem teda nakonec boty koupil tady: http://zima.bilsport.cz/
                                    Na shopu moc bot nemají, ale v reálu měli skladem několik desítek typů od různých značek a chytil jsem zrovna nějaké povánoční výprodeje, takže jsem koupil boty skoro o 2 tisíce levněji než byla nejlevnější cena na netu.

                                      Royale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 20.1.2013 19:03:41

                                      Chlapi, dokázali byste poradit nějaký dobrý obchod na boty v Praze? Jde mi hlavně o Tecnicy v kategorii Sport High performance .

                                        Royale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 20.1.2013 17:26:43

                                        foxxx >> říkám to popravdě nerad, s českejma horama jsem dávno skončil. Občas je vezmu na milost když je azuro, prašan a nejsou lidi. Tohle cos popsal je prostě děsné. My jsme prostě nekoneční hledači " třetích" cest. Posraných cest.... Krom toho, naše hory málo vyrostly, a to už nikdy nikdo neopraví. Zaplaťpánbůh, že do Krkonoš to mám časově stejně daleko jako na Wilder Kaiser.