Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

Nfoxxx - Profil | Ne 4.11.2012 9:49:52

Matrix >> Taky to nemohu dohledat,jaká je udávaná prodyšnost.Našel jsem jen určení,píší pro "zimní sporty/aktivity". Dělá se v různých barvách (já mám zrovna tu svítivě zelenou,jak je na obrázku).
Ještě bych rád přikoupil v nejbližší době černou bundu Spyder Fresh Air Jacket....dokud je za tu cenu:-)
Odkaz: http://www.a3sport.cz/pansky-textil/fresh-air-ss-ja​cket-3550001

http://www.youtube.com/watch?v=vcudqjXFRZo

    NMB - Profil | Ne 4.11.2012 8:41:56

    Matrix >> nemohl jsi to vidět nemáme to tam. Je to na tobě zda se stavíš na kus řeči

      NMatrix - Profil | Ne 4.11.2012 0:50:55

      MB >> Vím, co mi chceš poradit ;-) díval jsem se tam a připadala by do úvahu ta softshelka. Máš s nima zkušenosti nebo spíš s těma bundama race a polar colection?

        NMatrix - Profil | Ne 4.11.2012 0:48:27

        foxxx >> Nevypadá zle, ale nikde jsem nenašel nějaké údaje o materiálu. Ne že by pro mě byla prodyšnost nějaké dogma, ale jelikož chci bundu pořizovat hlavně kvůli vzdušnosti, tak bych to rád věděl...

          NMB - Profil | So 3.11.2012 21:32:41

          Matrix >> stav se poradím ti ....vážně

            NGeorgino - Profil | So 3.11.2012 13:21:18

            Matrix >> Jo to je fakt že jsou kratší, taky mi to trošku vadí. Ale materiál dobrej.

              Nfoxxx - Profil | So 3.11.2012 13:21:01

              Matrix >> Kvalitní funkční bunda Spyder Patsch Hoody se dá v akcích sehnat za dobrou cenu.
              Mám jí a je výborná...
              Zde teď asi nejlevněji: http://www.a3sport.cz/pansky-textil/3549327-patsch-​hoody-ss-jacket

                NMatrix - Profil | So 3.11.2012 13:20:05

                Georgino >> Na tvoje doporučení loni někomu (zde v diskuzi) jsem se stavil v Brně v Millu cca před měsícem. Materiál parádní u té technical, ale vůbec mi nesedl střih jejich bund. Dlouhé rukávy a krátký "trup". Mám radši trochu delší bundy, ale přesto je to jedna z variant výběru...

                  NGeorgino - Profil | So 3.11.2012 13:15:48

                  Matrix >> http://shop.mill.cz/Bundy/Bundy-2012/Technical-2012​/Bunda-Technical-2012-Blue-RS

                  nebo něco podobnýho, je to prakticky jen membrána bez zateplení, mám ji a v kombinaci s funkčním spodním prádlem paráda

                    NMatrix - Profil | So 3.11.2012 13:11:59

                    Ahoj, jelikož MRK ví vše, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti při lyžování s technickýma bundama? Na lyžích v klasických zimních bundách (i určených přímo na lyžování), i když mají velkou prodyšnost se při blbnutí na slalomkách hrozně potím (když je tepleji - na podzim a na jaře), tak na letošek bych chtěl zkusit pouze termo jako třeba první dvě vrsty a jako svrchní nějakou technickou větrovku s vysokou prodyšností. Goretex? Máte někdo praktické zkušenosti? Cenově tak nějak rozumně :-)

                      NGigi1893 - Profil | Út 30.10.2012 18:26:13

                      Georgino >> Já počkám až napadne sníh ;-)

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Út 30.10.2012 17:34:13

                        Georgino >> Já si dám teď ještě 10 dní rybačku ve Francii a pak hurá někam na ledovec.

                          Nfoxxx - Profil | Út 30.10.2012 17:03:38

                          Georgino >> Já prozatím jen menším nákupem od Spyder:-)

                            NGeorgino - Profil | Út 30.10.2012 16:52:53

                            Zdravím, tak kdo už zahájil sezonu? :-)

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 23.4.2012 10:25:11

                              Musím říct , že minulý týden na Mölltalu bylo fakt husto. Denně sněhopad, pisty tím pádem neutažený, kárving byl o život. Aspoň že málo lidí. Na hlubočák jsem s sebou neměl lyže a byl jsem rád aspoň za trochu kompaktnější podklad na sjezdovce. Nicméně pro Kosteliče to byla snad výzva, s týmem vylezl jen když bylo nejhůř, a zásadně dával jedeapůlkilometrovej obřák v tom nejhorším počasí a na sněhu, kterej pohromadě fakt nedržel. Neuvěřitelnej pohled.

                                Npeco - Profil | Ne 1.4.2012 22:19:39

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 1.4.2012 20:38:26 >> na svatky valim na rohace

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 1.4.2012 20:38:26

                                  peco >> je to od tebe sice hezké a ohleduplné, ale neblázni.

                                    Npepa-č - Profil | Ne 1.4.2012 13:18:42

                                    peco >> nebo Holandské, že?

                                      Npeco - Profil | Ne 1.4.2012 13:10:44

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.3.2012 15:34:15 >> nemam duvod si delat z vas prdel, ale preco nepoznat aj ceske kopce

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 20.3.2012 15:34:15

                                        pepa-č >> :-))))))) Nebo z Laponska do Čech na ryby.

                                        Chvílemi si myslím, že si z nás dělá peco jen tak prdel....