Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NRoman C. - Profil | St 8.2.2012 20:28:45

Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 8.2.2012 19:39:40 >> tak hlavni je pokud jsi spokojeny a lyze splnily tvoje ocekavani. Ty FISovy Heady muzes prikoupit koneckoncu pozdeji taky :-)

    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 8.2.2012 19:39:40

    Roman C. >> tak Volkl Speedwall SL dobrý koneckonců jako každý nový lyže, ale mohl jsem vzít klidně ty fisový Heady

      NRoman C. - Profil | Po 6.2.2012 22:04:34

      Tak dneska jsem byl s malou (4,5 roku) lyzovat v Olesnici na Vysocine a vcelku spokojenost (odpoledni rychlo-akce). Malo lidi, pekne upraveny svah, vyuzili jsme pujcovnu i instruktorku lyzovani a vse dopadlo nad ocekavani dobre, hlavne vsude meli pekny pristup k detem.

        Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 19:44:31

        Georgino >> Tak v té jediné pražské prodejně jsem neuspěl. Neměli tam ani jeden kus od Mill.

          Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 19:43:36

          MB >> Kdyby to dávali i někam do obchodu, stálo by za to to omrknout. Ceny jsou celkem příznivý.

            NGeorgino - Profil | Čt 2.2.2012 12:21:44

            MB >> Nemuzu si preci dovolit predvadet se na kopci furt ve stejny bunde :-)

              Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 12:20:27

              MB >> do lázní nejedu :-) já chci jet lyžovat

                Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 12:19:48

                Georgino >> Myslím, že manželka má bundu Mill, ale ta je asi s Gore. Koupeno tuším v Hudy. Našel jsem prodejnu Mill kousek od kanclu. Zajdu tam. Dík.
                Edit: tak ta bunda je Millet.

                  NMB - Profil | Čt 2.2.2012 12:17:50

                  sramas >> v lázních bohdaneč ti ušijou i na míru ..donquiet ..kvalita zaručena

                    NMB - Profil | Čt 2.2.2012 12:15:57

                    Georgino >> to tak rychle rosteš? :c) nebo si potrpíš na módu? :c)

                      NGeorgino - Profil | Čt 2.2.2012 12:10:58

                      sramas >> Ceska znacka Mill, vsechno maj s membranou Gelanots s vodnim sloupcem 20000 a fakt fungujou, mel jsem od nich uz nekolik bund i kalhot, gate koupis kolem 3 tisic.

                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 2.2.2012 11:25:54

                        sramas >> zrovna na ně bych nespoléhal.Nějak to tam nemám rád :-) radši speciálky.

                          Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 10:53:55

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.2.2012 10:37:12 >> OK, nejdřív zkusim prodejny typu Hervis, Sportisimo (čekám větší slevy) a pak případně nějaké lyžařské speciálky.

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 2.2.2012 10:37:12

                            sramas >> chtěl jsem Tě lehce potýrat :-) Do 5 litrů jsi v pohodě. Jdi samozřejmě do něčeho s membránou, zátěr je pasé, s tím nedosáhneš na snesitelný prodyšnosti. V akcích seženeš za 5 litrů i věci zlevněný z deseti.

                              Nsramas - Profil | Čt 2.2.2012 9:24:48

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.2.2012 8:48:17 >> 10 litrů vejš? To né. Tak do pěti.
                              Měly by být zateplené nebo se to řeší prádlem a kalhoty jsou jen na vodu a vítr?

                                NMB - Profil | Čt 2.2.2012 8:53:06

                                sramas >> doporučuju min.10,000 vodní sloupec

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 2.2.2012 8:48:17

                                  sramas >> Spyder, Colmar, Löffler, Jack Wolfskin, Völkl, Goldwin, Toni Sailer, Bogner, Salomon, Kjus. Značek je spousta a kvalitní je všechno od 10 litrů vejš :-)

                                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 2.2.2012 8:39:00

                                    Matrix >> stojí to tam za prd, vůbec nedoporučuju.