Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

bruzkin - Profil | Čt 2.2.2012 8:16:33

já druhý týden v lednu Val Gardena - Itálie, Super počasí i podmínky, žádní lidé, prostě ráj :)

    sramas - Profil | St 1.2.2012 19:46:58

    Zdar, potřebuju koupit kalhoty na sjezdovky. Jak jsou na tom teď materiály? Občas budu muset dělat vlek a tahat sáně s prckem, tak aby ze mě moc nelilo. Dneska jsem byl v AlpinPro a nic jsem nevybral. Kam se mám ještě kouknout? Dík

      match-oun - Profil | St 1.2.2012 18:01:38

      Georgino >> No jasně! To je vona... ;-)))

        Georgino - Profil | St 1.2.2012 18:00:44

        match-oun >> tak to bude asi Krušárna :-)

          match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:52:01

          Georgino >> Nojo, taková obyč knajpa dole ve svaťáku , ale už se to asi jmenuje jinak. Dolská vím kde je, ale nikdy sem tam nebyl. Ještě si vzpomínám na jeden "lepší" podnik, říkalo se tomu Díra myslím? V centru, hned za mostkem... ;-) To je fuk.

            Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:41:03

            match-oun >> Rolba je nějaká knajpa? Tu neznám, my chodíme na Mlejnici a do Fanatixu, a k ránu se dodělat na Dolskou :-)

              match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:36:37

              Georgino >> Jo, dovedu si to představit.

              Ve špindlu sem nebyl dobrejch pár let, a to sem tam svýho času byl pečenej vařenej skoro každej víkend... Ráno pořádně rozjezdit, v deset to prodat, pak do parku a šlapat. Joa večer do Rolby. Chrápalo se o kámošů, co tam pracovali v šišůle. Mám na špindl hezký vzpomínky.

                Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:29:15

                match-oun >> ve špindlu už všichni jezděj v mrkváčích a flanelce :-) EDIT: Já teda ještě jezdím v klasickejch snowboardovejch hadrech, lyžařský oblečení je pěkně hnusný :-)

                  match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:15:22

                  Georgino >> Ok. A k módě? Stejně se to zase vrátí ke šponovkám, jakože punk. ;-)

                    Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:12:20

                    match-oun >> Dyt já to neberu jako útok, na horách mám 90% kámošů snouborďáky, ale občas rejpnout si do nich musím :-)

                      match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:10:23

                      Georgino >> Nejspíš nějakej přílivovejma vlnama vymytej mozek dostal nápad surfovat na sněhu, nabo tak nějak.. ;-)

                      Mi se freeskiing líbí, neber to vůbec jako útok. Víc smajlíků sem tam dát nemoh.

                        Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:05:16

                        match-oun >> Hele, a jak vzniknul snowboarding? Pozorováním lachtanů v Kalifornii na pláži? :-)

                          match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:01:29

                          Občas nám tu někteří frýstajl lyžníci malinko pozapomínaj, jak ten frýstajl lyžing vlastně vznikl...;-) A taky od koho okoukali ty děsně kůl hadry...;-)))

                            afjee - Profil | St 1.2.2012 16:57:53

                            Georgino >> Oukej. Dík

                              Georgino - Profil | St 1.2.2012 16:53:22

                              afjee >> freestyle o něco kratší než měříš, čím kratší tím se líp ovládaj, ale pokud chceš univerzálky a občas si na nich střihnout i freeride mimo sjezdovku a v prachu tak bych bral cca stejně dlouhý jako seš ty

                                afjee - Profil | St 1.2.2012 16:44:57

                                Georgino >> A jak to je u těch freestylů s velikostí lyží? Platí to stejně jako u klasických sjezdových?

                                  Bulk - Profil | St 1.2.2012 16:42:17

                                  Georgino >> tak já si řeknu Hugovi

                                    Georgino - Profil | St 1.2.2012 16:41:14

                                    Bulk >> učím jenom za peníze

                                      Bulk - Profil | St 1.2.2012 16:39:12

                                      Georgino >> Jirko, to vypadá, že tomu rozumíš. Naučíš mě ze staré známosti lyžovat?

                                        afjee - Profil | St 1.2.2012 16:32:55

                                        Georgino >> Na lyžích jezdím už úplně od malička. Zatím jen 1x zlomená noha, snowboard jsem ještě nezkoušel, nějak mě to nenadchlo.