- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře
Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní
Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
27x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
sramas - Profil | St 1.2.2012 19:46:58
Zdar, potřebuju koupit kalhoty na sjezdovky. Jak jsou na tom teď materiály? Občas budu muset dělat vlek a tahat sáně s prckem, tak aby ze mě moc nelilo. Dneska jsem byl v AlpinPro a nic jsem nevybral. Kam se mám ještě kouknout? Dík
match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:52:01
Georgino >> Nojo, taková obyč knajpa dole ve svaťáku , ale už se to asi jmenuje jinak. Dolská vím kde je, ale nikdy sem tam nebyl. Ještě si vzpomínám na jeden "lepší" podnik, říkalo se tomu Díra myslím? V centru, hned za mostkem... ;-) To je fuk.
Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:41:03
match-oun >> Rolba je nějaká knajpa? Tu neznám, my chodíme na Mlejnici a do Fanatixu, a k ránu se dodělat na Dolskou :-)
match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:36:37
Georgino >> Jo, dovedu si to představit.
Ve špindlu sem nebyl dobrejch pár let, a to sem tam svýho času byl pečenej vařenej skoro každej víkend... Ráno pořádně rozjezdit, v deset to prodat, pak do parku a šlapat. Joa večer do Rolby. Chrápalo se o kámošů, co tam pracovali v šišůle. Mám na špindl hezký vzpomínky.
Ve špindlu sem nebyl dobrejch pár let, a to sem tam svýho času byl pečenej vařenej skoro každej víkend... Ráno pořádně rozjezdit, v deset to prodat, pak do parku a šlapat. Joa večer do Rolby. Chrápalo se o kámošů, co tam pracovali v šišůle. Mám na špindl hezký vzpomínky.
Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:29:15
match-oun >> ve špindlu už všichni jezděj v mrkváčích a flanelce :-) EDIT: Já teda ještě jezdím v klasickejch snowboardovejch hadrech, lyžařský oblečení je pěkně hnusný :-)
match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:15:22
Georgino >> Ok. A k módě? Stejně se to zase vrátí ke šponovkám, jakože punk. ;-)
Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:12:20
match-oun >> Dyt já to neberu jako útok, na horách mám 90% kámošů snouborďáky, ale občas rejpnout si do nich musím :-)
match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:10:23
Georgino >> Nejspíš nějakej přílivovejma vlnama vymytej mozek dostal nápad surfovat na sněhu, nabo tak nějak.. ;-)
Mi se freeskiing líbí, neber to vůbec jako útok. Víc smajlíků sem tam dát nemoh.
Mi se freeskiing líbí, neber to vůbec jako útok. Víc smajlíků sem tam dát nemoh.
Georgino - Profil | St 1.2.2012 17:05:16
match-oun >> Hele, a jak vzniknul snowboarding? Pozorováním lachtanů v Kalifornii na pláži? :-)
match-oun - Profil | St 1.2.2012 17:01:29
Občas nám tu někteří frýstajl lyžníci malinko pozapomínaj, jak ten frýstajl lyžing vlastně vznikl...;-) A taky od koho okoukali ty děsně kůl hadry...;-)))
Georgino - Profil | St 1.2.2012 16:53:22
afjee >> freestyle o něco kratší než měříš, čím kratší tím se líp ovládaj, ale pokud chceš univerzálky a občas si na nich střihnout i freeride mimo sjezdovku a v prachu tak bych bral cca stejně dlouhý jako seš ty
afjee - Profil | St 1.2.2012 16:44:57
Georgino >> A jak to je u těch freestylů s velikostí lyží? Platí to stejně jako u klasických sjezdových?
Bulk - Profil | St 1.2.2012 16:39:12
Georgino >> Jirko, to vypadá, že tomu rozumíš. Naučíš mě ze staré známosti lyžovat?
Čtenáři této diskuse také sledují
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22068
Rybářsko-houbařské jádro .-)45013
Udírny a uzení51150
Fóry59883
Čína - objednali ste uz nieco?15760
Cyklo- kolo- bike forum5578
Hokejovo - rybářská sekce76993
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Brněnské jádro364683
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











