Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NGeorgino - Profil | St 1.2.2012 16:30:57

afjee >>A dobrá volba že ses rozhod pro lyže, snowboard je tak pro pražáky, jinak děsná nuda :-)

    Nafjee - Profil | St 1.2.2012 16:25:08

    Georgino >> Jasný no, to je tak ve všem s těmi penězi. Po něčem mrknu, aktuální to zatím není. Na ten začátek to bude asi opravdu jedno, co koupím.

      NGeorgino - Profil | St 1.2.2012 16:12:30

      afjee >> No jako v rybařině, záleží kolik do toho chceš dát :-) Ale jestli chceš lyže do parku tak pro začátek bych koupil něco levnějšího, třeba něco od Vestige, to jdou dobrý freeski do začátku, a stejně je za chvilku odrovnáš na railech :-)

        Nafjee - Profil | St 1.2.2012 16:07:19

        Georgino >> Já jsem se chtěl zeptat jen někoho, kdo tomu alespoň trošku rozumí a má zkušenosti, na co si mám při výběru lyží a bot dát třeba pozor. Jestli jsou nějaká důležitá kritéria, která bych měl při výběrů dodržet. Mám třeba na mysli i značky, které se v tomhle odvětví vyskytují nebo jsou třeba stejné jako u sjezdových lyží. Vůbec s tím nemám zkušenost.

          NGeorgino - Profil | St 1.2.2012 16:04:28

          afjee >> Já, proč?

            NRoman C. - Profil | St 1.2.2012 15:01:32

            ZN >>ja vedel, ze se ozves. Mozna trosku kalim vodu, no :-) Do uplnych no-name lyzi bych asi fakt nesel, ale jestli jsou od Headu, Fischeru, Atomicu, Volkelu atd.. tak to je me fakt jedno, stejne tak k dobrymu pocitu z lyzovani nepotrebuju na lyzich napisy jako racing, FIS atd.

              NZN - Profil | St 1.2.2012 14:26:39

              Roman C. >>
              do prdele, Romane, ty, zrovna ty napíšeš, že značky stranou:-))

                NRoman C. - Profil | St 1.2.2012 14:05:33

                A na Molltaleru jsem zazil peknou "etydku" na ktere se potrpi jeden muj kamarad - ve velke kabine nas bylo uz docela dost a jeden nemcour (nebo rakusak) se tam jeste dost neurvale narval se synem a mel nejaky blby kecy na lidi okolo a neustale tam ohrzoval lyzema a hulkama jednoho cloveka a strkal do nej a ostatnich lidi. Ten se lehce ohradil (byl to cech, ono tech cechu tam jelo vice) a schytal za to sprsku nejakych nadavek. Kamarad se celou dobu tvaril naprosto neutralne, nic nerikal, ale ve chvili kdy se zaviraly dvere do frajera lehce stouchnul, ten vyletel ven z lanovky, dvere se zavrely a lanovka se rozjela - frajer stal s otevrenou pusou na nastupisti a v lanovce lidi zatleskaly :-)

                  NRoman C. - Profil | St 1.2.2012 13:54:03

                  Matrix >> prislo me to jako prumerny ledovec, rozhodne tam ale bylo min lidi, nez treba na Hintertuxu, ktery je hodne proflaknuty.

                    NMatrix - Profil | St 1.2.2012 13:28:33

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 1.2.2012 10:07:52 >> Na Mölltaler jedu zkraje března. Ještě jsem tam nebyl, jaký to tam je?

                      NRoman C. - Profil | St 1.2.2012 13:24:21

                      ZN >> verim, ze racingovy Heady nejsou spatny, ale na nohach jsem je nemel a tim, ze jsem zkousel ty "neracingovy" a sedely me neuveritelne tak jsem nechtel riskovat prave zklamani. Lyzuju proto, abych si jizdu uzil, mohl se do lyzi oprit a veril jim. Tohle vsechno me soucasny lyze splnujou a celkem me je jedno co je to za znacku, jestli jsou "zavodni" atd. Proste pohodli a zabava na prvnim miste, znacky, nazvy, prestiz az potom :-)

                        NRoman C. - Profil | St 1.2.2012 13:12:40

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 1.2.2012 10:07:52 >> tak to je hodne slusnej macek! Na Molltaleru jsem byl, ale netusil jsem, ze v rekach kolem se neco takovyho vyskytuje.

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 1.2.2012 10:07:52

                          Roman C. >> až budeš cestou projíždět skrz Flattach ( resp. Ausserfragant ), tak se u odbočky na Mölltaler Gletscher ( bude doprava) mrkni doleva na Möll a vzpomeň si na tohle
                          http://www.rotauge.at/berichte/Weltrekordforelle_au​s_der_Moell.html
                          http://www.derfliegenfischer.at/allgemeines/forelle​_moell.html
                          Toho pstruha si můžeš prohlídnout v cukrárně.

                            Nafjee - Profil | St 1.2.2012 6:10:53

                            Lálos >> Nene, myslel jsem lyže.

                              NLálos - Profil | St 1.2.2012 2:25:34

                              afjee >> myslíš lyže nebo desku? jestli desku, tak o nějakej ten freestyle se pokouším, ale žádná sláva to není;) jestli budeš kupovat desku na freestyle, kup si nějakej rocker, ten rozdíl je fakt hodně citelnej oproti klasickýmu tvaru

                                NRoman C. - Profil | Út 31.1.2012 23:56:15

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:30:27 >> diky za upresneni tech fischerek, nejake me nedocvaklo, ze oznaceni RC4 se pouziva v Fischeru... Jinak za 14dni bude Heiligenblut, tak jsem zvedav - jen doufam, ze se pocasi umoudri, ted tam byva i -25C a v tom se me moc dobre nelyzuje...

                                  NMB - Profil | Út 31.1.2012 19:05:45

                                  to all..já na tu češtinu moc nejsem ale co je správně/spisovně/ ..Promarnils ..a nebo ..promarnil jsi..?

                                    Nfoxxx - Profil | Út 31.1.2012 16:53:40

                                    afjee >> Zatím na snowboardu jen doma v pokoji:-)) Taky zrovna nakupuji vše potřebné na příští zimu...

                                      Nafjee - Profil | Út 31.1.2012 15:58:20

                                      Čau. Jezdí tu někdo freestyle? Myslím nějaké skoky nebo překážky ve snowparcích ... Mám v plánu něco našetřit a na příští rok něco koupit ...

                                        Noskus - Profil | Út 31.1.2012 15:42:32

                                        Lálos >> hm,třeba tam zajet jen mě odrazuje na těch kopcích poma nebo kotva jak máš 900m stát na kotvě to také není nic s medem, na sedačce aspoň nohy spočnou.