Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

Nmatch-oun - Profil | Út 17.1.2012 19:40:06

Stanďour >> Mi tam chybí smajlík, já zásadně prudím jen tam, kde je to třeba ;-) ...A ten můj váša neměl hranu po celém obvodu a tudíž se mi pod nousem (foneticky) časem ta hrana odlepila a trčela dopředu a nabíral jsem pod ní led a lepil to epoxidem každou chvíli. Hroznej punk. ;-)

    Nfoxxx - Profil | Út 17.1.2012 19:38:45

    Stanďour >> :-)

      NStanďour - Profil | Út 17.1.2012 19:34:52

      match-oun >> Nebuď tak vážnej, já to myslel jako vtip, že jako začínající jezdec a smrtka na prkně... A mám dojem, že adresát to jako vtip pochopil, teda doufám. Jsem prost posmívání se začátečníkům - taky jsem začínal a taky na Vášovi s pěnovym jádrem. :o)

        NTomáš Kříž - Profil | Út 17.1.2012 19:04:15

        Zdarec, máte někdo prosím zkušenosti se střediskem Hochficht? Jaký to tam je....? V AT jsem byl akorát na Stuhlecku a Hochkaru.

          Nmatch-oun - Profil | Út 17.1.2012 19:02:12

          Stanďour >> Hele nekaž mu to, já začínal na Vášovi s plastovým jádrem... Co bych tenkrát dal za nějaký Factory, Blaxy a podobný.

            NGeorgino - Profil | Út 17.1.2012 19:01:57

            Hugo Fisher >> Bulk, to jo :-)

              NHugo Fisher - Profil | Út 17.1.2012 19:01:10

              Georgino >> Bulk. Ale ten se sem jeste asi nepodival. :)

                NGeorgino - Profil | Út 17.1.2012 18:59:06

                Je tady i nějakej freeskier nebo všichni jen předpisově kárvujete na upravených alpských manžestrech? :-)

                  Nfoxxx - Profil | Út 17.1.2012 18:52:09

                  Ondra (tloušťák) >> Ahoj,je to od rakouské firmy Factory a pán na netu za něj chtěl 990Kč (nový,zabalený).Co vím,už má jen jeden ve 160cm (já si vzal 157cm),ale v jiném designu (viz.foto).

                    NOndra (tloušťák) - Profil | Út 17.1.2012 18:31:38

                    foxxx >> Hodně dobrý, v jakém výprodeji jsi to kupoval?

                      NRoman C. - Profil | Út 17.1.2012 14:19:58

                      pepa-č >> perfektni ubytovani, uzasna gastronomie a pomerne hodne vymakany SPA maji tady: http://www.aqua-dome.at , akorat je to drahy jako v Aspenu a daleko od sjezdovek :-) (musis dojizdet do Soeldenu) Manzelka by te ale urcite pochvalila...

                        Npepa-č - Profil | Út 17.1.2012 14:04:41

                        Martin Matuš >> dík

                          Npepa-č - Profil | Út 17.1.2012 14:04:35

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 17.1.2012 13:56:50 >> dík

                            NMartin Matuš - Profil | Út 17.1.2012 14:03:05

                            pepa-č >> Osobně můžu doporučit s dětma Apricu, je v Itálii. Děti mají koberec i malou pomičku, instruktoři jsou super a dětem se fakt věnují

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 17.1.2012 13:56:50

                              pepa-č >> vše co navrhuješ je o spoustě lidí a vysokejch cenách. Hledej klidnější rodinný střediska na Bergfexu. Kvůli počasí to chce něco na jih od hlavního hřebene. V Rakousku doporučuju něco v Lungau nebo v Osttirol, například St. Jakob in Deferegental.

                                Nfoxxx - Profil | Út 17.1.2012 13:43:07

                                Stanďour >> Vybral jsem smrťáka:-)) Měli ve výprodeji jen dva designy,moc na výběr nebylo a na začátek jsem nechtěl hlavně nic drahého,protože ani nevím,jestli mě to bude vůbec bavit:-)

                                  NStanďour - Profil | Út 17.1.2012 13:40:59

                                  foxxx >> Vzhledem k tomu designu to asi vopravdu bude mazec... :)

                                    Npepa-č - Profil | Út 17.1.2012 13:36:59

                                    Roman C. >> chtěl bych, aby tam byl kindrplatz, kde bude koberec, nějaký blbosti pro děcka, instruktor. kinderski se půjčí. já budu blbnout okolo, ale taky budu moci odjet si trochu zajezdit, zatímco je malá v kinderšůle. malá umí anglicky, takže to by taky bylo fajn.
                                    a se dalo sehnat ubytko, kde to nebude jen noclehárna s nálevnou, ale normál hotel se službama, kde bude moct žena jít do bazénu, fitka, špacír se sáňkama atd. aby to nebylo jako "vězení", kde čeká, než se vylyžovaní vrátíme :) abyse třeba dalo někam dojet atd.
                                    prostě aby tam taky bylo hezky nejen barák u parkoviště.
                                    uskromnit svoje nároky na sportovní vyžítí, aby se dětem líbilo víc, mi nedělá problém.
                                    ale nerad bych, aby žena s druhou malou (na na lyže ještě není :-) ) si tam neříkala, že by raději byla doma.
                                    a kdyby to stálo o krapet míň než nejdražší hotel v Aspenu by taky nebylo od věci :-)
                                    snad jsem to popsal "přibližně přesně" :-)

                                      Nfoxxx - Profil | Út 17.1.2012 13:35:54

                                      Tak jsem si udělal radost a přikoupil snowboard:-) Nikdy jsem na tom nestál...to bude mazec:-))

                                        NRoman C. - Profil | Út 17.1.2012 13:27:25

                                        pepa-č >> to je spravny dotaz, pomalu to resime taky, akorat ja mam dve holky 4,5 a 1,5. Jedna uz trosku lyzuje, druha tak max.sanky. Takze vicemene zalezi co od takove dovolene cekas a jestli si tam ty sam budes vubec brat lyze. Urcite by to chtelo hledat takovy stredisko, kde bude pro decka jezdici koberec a nejaky mini vlek a dalsi blbosti.Pak je otazka jestli chces, aby ten "kindr-plac" byl nekde dole prakticky ve vesnici, nebo naopak nekde v puli kopce. Protoze placat se nekde ve vesnicce byt malebne je pekny, ale casto byva inverze, nebo je tam malo snehu (tos mohl zustat v Krkonosich :-)), kdyz ses zase s detma nekde v puli strediska, tak tam zase chybi ta kolonada s obchudkama...kazdopadne kindr-plac uprostred strediska nekde nahore musi byt vzdy dostupny kabinou, aby ta mohl pohodlne dojet i nelyzar se sankama. (coz splnuje napr. Hermagor- Nassfeld). Ale prakticky kazdy stredisko ma neco pro deti.