Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NGeorgino - Profil | Po 16.1.2012 16:33:32

Hugo Fisher >> Takže s přítelkyní do Alp jo, a se mnou do Špindlu ne, znamenám si tě.

    NHugo Fisher - Profil | Po 16.1.2012 16:28:36

    Jeste nikdy jsem v Alpach nelyzoval. Pritelkyne me letos vytahla sem (tedy vytahne): TONALE/ PONTE DI LEGNO. Pevne doufam, ze to tam bude alepson tak pekny, jako v Rickach v Orlickych horach. :)

      Nmároš - Profil | Po 16.1.2012 16:14:13

      Bormio je super, po cestě se stavíte v Livignu pro nějaký to pitivo,naftu a hodinky a navíc z Bormia to není daleko do dalších středisek:Val di Dentro a Santa Catarina Valfurva.Sjezdovky jsou super,hlavně ta kde se jezdí svěťák.Nevýhodou je,že v horních částech Bormia vítr vyfoukáva kamení do sjezdovek a někdy je to tam dost o lyže....

        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 15:26:42

        Roman C. >> pokud je to dotaz na Bormio, tak to si pochvalujou všichni. Taky se tam chystám, páč krom toho je třeba zajet hloub do Valteliny, kde se dělají speciální kamenné hrnce, které potřebuje do kuchyně každý gurmán. Sajt jsem dával do gastrokoutku.

          Nretrívr - Profil | Po 16.1.2012 13:49:32

          Roman C. >> Nemluvím-li přímo u toho bydlení, kde je to " vesnice", no ale s dětma se dá.Jinak jsi v dobrý společnosti. Tedy vrch pro děti, koberce, školy, a tak.Poměrně velký výběr.Byl jsem tam několikrát a dobrý.

            NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 13:43:24

            retrívr >> sjezdovky siroky?

              Nretrívr - Profil | Po 16.1.2012 13:28:12

              Roman C. >> Teď jsem tam odtud přijel.Seženeš dobrý ubytování a vršek arény je dobrej i pro mimina.

                NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 13:25:34

                pepa-č >> takze radsi zpatky na zem, nasedneme si do nasich jetych aut a pojedeme autem...

                  Npepa-č - Profil | Po 16.1.2012 13:14:16

                  Bormio je fajn. I (zejména) v létě.

                    Npepa-č - Profil | Po 16.1.2012 13:13:10

                    Roman C. >> to sice asi jo. ale dokud jeta nemáš, tak jsi k smíchu.

                      NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 13:11:11

                      pepa-č >> aha, ja myslel, ze kdyz kupujes vrtulnik, tak automaticky uz setris (teda vydelavas, setreni je pro decka) na jeta, jako dalsi level. Je prece potreba stale nekam rust a plnit si sny, no ni?

                        NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 13:04:43

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.1.2012 12:46:47 >> aha, tak mame stejny info, ski mapu jsem prave videl a bergfex.at samozrejme znam, hodne jeste pouzivam ceskou podobu, ktera taky neni spatna a je tam vetsina stredisek: http://www.zimni-alpy.cz/

                          Npepa-č - Profil | Po 16.1.2012 12:51:05

                          Roman C. >> raději ne. všichni ti, co mají byzjety, by se nám chudákům s vrtulema smáli.

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 12:47:44

                            Roman C. >> jinak tuhle databázi http://www.bergfex.at/ znáš ?

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 12:46:47

                              Roman C. >> já tam ještě nebyl, prostě jsem to nestihl. POdle mapy http://p52683.typo3server.info/fileadmin/images/Kar​ten_u._Plaene/Winter_Panorama.pdf jo. Ale když je genius loci, ani lyžování pod hranicí lesa mi nevadí :-)

                                NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 12:45:36

                                retrívr >> ten Neukirchen (wildkogel arena) nevypada take zle. Doufam, ze se letos bude lyzovat az do kvetna :-)

                                  Nmároš - Profil | Po 16.1.2012 12:35:42

                                  Mates PB >> Je to v Bormiu.

                                    NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 12:34:06

                                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.1.2012 12:20:22 >> nevypada to zle, na to dojde mozna v breznu. Co sirka sjezdovek a nevede vetsina sjezdovek lesem? Podle skimapy to tak totiz trosku vypada, na youtube jsem neco malo nasel, ale z toho to neni zase tak patrny...

                                      NMates PB - Profil | Po 16.1.2012 12:31:26

                                      mároš >> Kde je ta hospoda, co je z ní ta fotka s výrem?

                                        NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 12:24:23

                                        pepa-č >> to jsem rad, takze od unora muzeme zalozit vrtulnikove jadro...