Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 12:20:22

Roman C. - >> jinak muj tajnej tip na prodlouženej víkend je Rauris. Je tam levno, je to odlehlý, sjezdovkama to na víkend stačí , a je tam pochovaná moje oblíbenkyně Ulrike Maier.

    Npepa-č - Profil | Po 16.1.2012 10:30:35

    Roman C. >> já myslím, že klidně. my jsme přející (nebo už máme vrtulníky taky).

      Nretrívr - Profil | Po 16.1.2012 9:55:02

      Roman C. - >> Teď jsem v Rakousku pořád, tak můžu třeba i něco poradit. Nabízím Neukirchen, cca do 40 kim od Zell am See / směr Mittersil /. Ubytování s HP do 38, spíš míň, Vlek k zábavě u baráku, skočíš na lyže a jedeš, zase přesně k domu přijedeš. Bydlíš na sjezdovce.Ale spíš pro lehčí lyžování, jako oddech. Jinak do super arény 1 km.Najdeš na internet Neukirchen - Wildkogel. Nebo já. Lyžařům přeju dobrou zimu.

        Nmároš - Profil | Po 16.1.2012 9:54:32

        Lovící sova s krví u zobáku :-D

          Nmároš - Profil | Po 16.1.2012 9:46:54

          A co na Itálii miluju nejvíc-chlast a jídlo.Není nad Campari s čerstvě vymačkaným džusem (Santa Catarina Valfurva)
          Na další fotce jsem zachytil kýč italských hospod,v každý hospodě maj tetřeva

            Nmároš - Profil | Po 16.1.2012 9:41:21

            Projel jsem všechny střediska superdolomitiski a nejvíc mě upoutala Cortina d'Ampezzo.V Rakousku nejradši jezdím do střediska Alpbach,sice malé středisko,ale je tam málo našinců a Poláků,předtím jsem jezdil na Kitzsteinhorn-dnes v podstatě české středisko :-).Přikládám fotku z loňského března z Cortiny

              NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 9:34:13

              pepa-č >> to sem prece napsat nemuzu...

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 9:26:00

                JInak můj bývalý spolužák, co fakt nemá nouzi, tvrdí, že v Alpách je nejlepší lyžování na Monte Rosa.

                  Npepa-č - Profil | Po 16.1.2012 9:16:20

                  Roman C. >> a ty do února neušetříš na vrtulník?

                    NRoman C. - Profil | Po 16.1.2012 8:58:03

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.1.2012 8:41:50 >> jo tak genius loci v posledni dobe je pro me docela dulezity. Podle videii na youtube me to prave pripadlo, jako docela malebny stredisko. Dik.

                      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 16.1.2012 8:41:50

                      Roman C. >> i když jsem tam nebyl, HB je dobrej, jeď tam. byl tam Alan, já jezdím poblíž. Má to velmi dobrý genius loci.

                      EDIT: i když uznávám, že prodlouženej víkend v Saas Fee je originálnější nápad :-) . Pro toho, kdo má vrtulník :-)

                        NŠlapeto - Profil | Ne 15.1.2012 22:39:35

                        Roman C. >> Však jo, na tři dny to nemá smysl. Jen, že je tam opravdu parádně :)

                          NRoman C. - Profil | Ne 15.1.2012 22:36:37

                          Šlapeto >> Uznavam, ze Svycarsko je hezci, v Saas fee jsem byl, takze to znam a je to tam moc pekny, ale na 3 dny lyzovani tam fakt nepojedu, to je na celotydenni akci (vzdalenostne), jinak se to nevyplati (aspon pro nas co maji jen auto a nevlastni vrtulnik, nebo soukromy "jet") :-)

                            NŠlapeto - Profil | Ne 15.1.2012 22:27:17

                            Roman C. >> Vyprdni se na Rakousy a zajeď si do Švýcar! http://www.saas-fee.ch/de/Home

                              NRoman C. - Profil | Ne 15.1.2012 22:20:10

                              Behem unora uvazuju o nejake 3denni akci a hledal jsem nejake stredisko do +-600km od Brna a docela me zajalo toto Heiligenblut (http://www.gross-glockner.at/de/winter/sikgebiet/pi​stenplan) , ma nekdo od tam nejake reference?

                                NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 13.1.2012 16:50:46

                                Roman C. >> Přesně tak. Prostě naučnej a odpočinkovej výlet :) :D

                                  NRoman C. - Profil | Pá 13.1.2012 10:20:26

                                  Ondra (tloušťák) >> jojo jakoze pres den lyzovacka, pak chlastacka (teda "seminar na tema ryby")...

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 13.1.2012 0:03:39

                                    Roman C. >> Mohli by jsme se dohodnou a udělat nějakou MRKáckou vyjížďku na lyže :))

                                      NRoman C. - Profil | Čt 12.1.2012 23:52:25

                                      Ondra (tloušťák) >> mozna behem unora udelame nejakou vyjizdku bud sem, nebo nekam jinam na par dni.