Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    Nchřenovák - Profil | So 28.3.2026 10:40:59

    jeden3 >> Já jsem si pro to dojel osobně a docela mi to vysvětlil 😉
    Jenom to do té doby nesmím zapomenout 🤫

      Nchřenovák - Profil | So 28.3.2026 10:19:27

      1Mara >> Asi 6 cm

        N1Mara - Profil | So 28.3.2026 10:03:51

        jeden3 >> v pohodě dle fotky a co vidím, tak ten ventilátor 2,7kw. je dle mě vystouplí v udírně jen taky do max. 6cm. a to je pohoda :-))

          Njeden3 - Profil | So 28.3.2026 9:44:28

          1Mara >> no to není blbost- kokal jsi na uvedené rozměry?
          hloubka toho topení je 250mm
          zadní víko ventilátoru lícuje se zadní stenou udírny
          tak to dovnitř zasahuje 250 - tlouštka stěny
          podle mě je to spíše do fakt velké udirny

          EDIT !!! KECÁM ...ZASAHUJE 150MM já ti omylem napsal 250, protože hloubka mé udirny je jen 400 a tak jsem si to odečetl a těch 250 b mi tam zbylo volných
          ale i tak je to,co dal chřenovák lepší,protože to zasahuje jen 50mm

            N1Mara - Profil | So 28.3.2026 9:21:14

            jeden3 >> nějak nerozumím tomu o čem píšeš, jakože odkaz na ten můj tepelný topení je uvnitř udírny 250mm vystouplý do vnitřku udírny ? To je blbost né ?

              Njeden3 - Profil | So 28.3.2026 9:17:19

              chřenovák >> 👍👍👍

              díky za typ....právě jsem objednal :-)

                Njeden3 - Profil | So 28.3.2026 9:16:49

                1Mara >> no právě tohle jsem pro svojí malou udírnuá musel zavrhnout, protože to zasahuje 250mm dovnitř
                a to by mi tam moc místa nezbylo :-) takže to co sem dal kolega je super v tom,že to dovnitř zasahuje jen cca 50-60mm a to je velký rozdíl

                právě jsem to objednal

                  N1Mara - Profil | So 28.3.2026 8:45:17

                  jeden3 >> mě se líbí tohle :-) https://www.udimedoma.cz/sestava-pro-elektrickou-udirnu-horkovzduch/

                  Hlavně se mě líbí, že si tam naprogramuješ své uzení a ono si to pamatuje, pak není asi potřeba se v tom štourat což já umím tak dokonale, že to pak vše dojebu :-))))

                    N1Mara - Profil | So 28.3.2026 8:43:46

                    chřenovák >> Díky Romčo :-)

                      Njeden3 - Profil | So 28.3.2026 8:43:20

                      1Mara >> já tedy ano, ještě že jsem počkal do víkendu
                      tohle prostorově vychází lépe než to od gekonu pro moji malo udírnu,takže kolega chřenovák si zaslouží velkeé poděkování za inspiraci

                        N1Mara - Profil | So 28.3.2026 8:41:33

                        jeden3 >> jo vidíš, já si toho odkazu vůbec nevšiml :-))) Omluva :-)))

                          Njeden3 - Profil | So 28.3.2026 8:36:34

                          1Mara >> Maro-vždyt to sem dal ráno :-)

                            N1Mara - Profil | So 28.3.2026 8:10:47

                            chřenovák >> co to máš za topnou sestavu do udírny ? Dej mě odkaz prosím :-) Díky :-)

                              Nchřenovák - Profil | So 28.3.2026 6:40:40

                              1Mara >> Já mám udirnu plechovou 4 cm vaty a obloženou prkny cca 2 cm
                              60x60x100 rozměry udírny

                                Nchřenovák - Profil | So 28.3.2026 6:35:22

                                1Mara >> Já mám tento
                                https://www.tomiudirny.cz/set-ht-2-4-termostat-generator-koure/
                                O Velikonocích budu montovat na udirnu

                                  Njeden3 - Profil | Pá 27.3.2026 21:11:28

                                  kaly >> 40kg,ty praskneš :-)

                                    N1Mara - Profil | Pá 27.3.2026 19:47:18

                                    Zdravím uzenáře. Mám pár otázek na lidi, kteří mají udírnu na elektriku a na dym box.
                                    Chtěl bych si pořídit udírnu, mám dvě možnosti, buď si jí vyrobím sám a ostatní věci si k tomu dokoupím. Jen nevím, čím zaizolovat vnitřek či dvojté prkna a nebo mezi prkna poliester ? Což si myslím, že je blbost, ale optat se můžu že :-))
                                    Další možnost je že si jí prostě koupím se vším všudy. Plechovou elektrickou udírnu nechci, po špatné zkušenosti s Borniakem mě ta plechová nádhera nesmí do domu :-)))

                                    Co je pro mě důležité a potřeboval bych odpovědi od někoho, kdo s tím udí, má zkušenosti, má to vychytaný a není začátečník, jako jsem třeba já :-))

                                    Jaký dym box je lepší ?
                                    Ten který má odkapávač na dehet ( skleničku ) a kouřovod v horní poloze vedenou do udírny ?
                                    Nebo dym box co má kouřovod dole a nic neodkapává a vše jde do udírny ?

                                    Další a pro mě důležitější věc, s dym boxem se dá štelovat kouř, buď hodně a nebo málo, ale pro mě je důležitější barva a vůně toho kouře. Přijde mě, že i když se ubere na vzduchu, co se vhání do dým boxu, tak pořád ten kouř má šedivou barnu, jako by ty štěpky to dusili, nebo jak to napsat a to asi pro to uzení by nemělo být dobrý. Za mě kouř by měl být namodralí a vonět po dřevě. Jak to tedy je a děláte vy ?
                                    Poslední otázka je na topné těleso do udírny, jaké je lepší to, které visí na zadní stěně uvnitř udírny a nebo to, co je položené na dvě uvnitř udírny ? A ještě jedna, kde je lepší mít odvod kouře, na boku či ve stropě v komínku ? Moc díky za vyčerpávající odpovědi .-)

                                      NJiryyy - Profil | Pá 27.3.2026 19:01:06

                                      OG >> Ahoj, osvědčený mám Italské koření + do toho dávám sušený rajčata, tam se to dyžtak i dá přiostřit nějakým chilli, pak je dobrej PiriPiri, ten už je i sám o sobě ostřejší. Jinak pak všelijaký oříšky, top sou pistácie, ale i mandle sou super. Posledně sem dělal sušený švestky s anglickou a super.. tady se fantazii meze nekladou, cokoliv dobrýho tam člověk dá, vždycky to bude dobrý. Držím palce 👍

                                        NOG - Profil | Pá 27.3.2026 17:27:30

                                        Jiryyy >> Ahoj, prosím Tě, jaké koření na sýr máš osvědčené? Po Velikonocích se chystám bývalým kolegům vyudit na kynologické přebory pár klobás a mám připraven i 40% Eidam. A protože vím že mají v oblibě ostřejší jídla, tak přemýšlím nad směsí typu indická másala, fajitas nebo harísa.

                                          NKolben - Profil | Pá 27.3.2026 0:25:07

                                          V Lídlu je do 29.3. chlazená plec za 49,90 !!!