Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    Nkaly - Profil | Čt 26.3.2026 18:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Iberijský , dve udirny po 30 ks, tj 40 kg pro vlastni potřebu

      Nsliver - Profil | Čt 26.3.2026 11:40:34

      Jiryyy >> aha, chytré. Já to právě dycky dávám buď do punčochy kostičky nebo na talíř. Jinak mě napadlo jenom ruční struhadlo a na to sem líný :-) Robot mě nenapadl.

        NJiryyy - Profil | Čt 26.3.2026 9:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        sliver >> Strouhám ho na robotu, je to rychlovka, a pak se i dobře propojuje s kořením a dalšíma ingrediencema.

          Nsliver - Profil | Čt 26.3.2026 7:58:30

          Jiryyy >> a ten sýr strouháš nebo jak ho tam dáváš ?

            NJiryyy - Profil | St 25.3.2026 20:55:38

            Aleš D >> Barva, chuť a vůně parádní. Všem moc chutná.

              NAleš D - Profil | St 25.3.2026 20:32:00

              Jiryyy >>
              A barva, vůně ok? Nemám s tím vůbec zkušenost

                NJiryyy - Profil | St 25.3.2026 19:09:53

                Aleš D >> Já dávám sýry do uditelných střev a su maximálně spokojenej.

                  NAleš D - Profil | St 25.3.2026 18:26:37

                  Pánové, poprosím o radu. Máte tip, do čeho dávat sýr na uzení? Použil jsem klasickou dámskou punčochu, ale rád bych něco, co bude mít stály a stejný tvar. Přemýšlel jsem o keramických miskách, ale to bude mít barvu jen zeshora, což úplně nechci. Díky předem za rady

                    NAleš D - Profil | St 25.3.2026 15:15:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Něco z víkendu, pečeně a sýry s ořechy a kořením

                      Nxr125l - Profil | St 25.3.2026 11:43:47

                      Vojtěch >> Ale to není zahájení .To je profi práce .Krásná práce .Též zkusím na velikonoce .

                        NVojtěch - Profil | Ne 22.3.2026 17:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem taky zahájil....................

                          Njeden3 - Profil | So 21.3.2026 16:54:46

                          SUFO >> 👍 díky

                            NSUFO - Profil | So 21.3.2026 15:22:51

                            jeden3 >> zdarec, já mám borniaka a ty štěpky jsou paráda. Výhoda gekona je ,že nemusíš moc řešit velikost štěpky a lepší regulace než Kaiser. Kamarád má doma dělaný vyvíječ kouře styl gekon a nemůže si to vynachválit.

                              Njeden3 - Profil | So 21.3.2026 4:51:52

                              PYTLAKS >> no jo, ale ty jsi na uzení machr, já se k tomu vracím po vic jak dvaceti letech
                              navíc už nepotřebuji velkou udírnu, mám malou ale na těch pár kousků mi to bohatě stačí
                              a vyhovovalo by mi hlavně to,že u toho nebudu muset celou dobu sedět, ale jen zajít zkontrolovat
                              jj na tvoje produkty z udírny je radost koukat 👍

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 20.3.2026 14:14:48

                                jeden3 >> jedu dřevem, tož neporadím

                                  Njeden3 - Profil | Pá 20.3.2026 7:08:22

                                  příští týden budu vybírat generátor kouře
                                  co doporučíte - Kaiser nebo Gekon?

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 16.3.2026 11:05:51

                                    sliver >> tož na co,když už si je vyudil na pořádek,nechám pomalu vychladnůt a nikdy nic neztvrdlo

                                      Nsliver - Profil | Po 16.3.2026 6:59:56

                                      PYTLAKS >> aby se nescvrkly.Neměl jsem ?

                                        Ndžigit - Profil | Ne 15.3.2026 23:26:08

                                        čím víc špekulujete,.............

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 15.3.2026 21:18:36

                                          sliver >> proč je chladíš z uďáku?