Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    Nkoki128 - Profil | Po 28.7.2025 8:47:22

    Idy - Ahoj. Taky ji teď vyrábím. Dělám ji z nejsilnějších palubek. Myslím, že 19 mm. Byla to zakázka, která ale nedopadla, tak si ji nechám. Kdybych ji dělal pro sebe, tak ji udělám menší. Kostra je ze střešních latí 5×3. Materiál na udírnu vyšel cca na 2000-2500. Celkově to bude nějakých 6000. Dýmbox jsem si ale dělal sám. A podstavec taky,protože bude pojízdná.Pokusím se nafotit, jako inspiraci plus míry.

      NIdy - Profil | So 26.7.2025 17:28:47

      Nazdar mistři uzení. Jdu sem z dotazem,prozbou o radu nebo tak něco. Kamarád má v plánu udělat elektrickou udirnu. Po mně chce ze dřeva udělat kisňu. Máte někdo nějaké zkušenosti co použít za materiál,jak to funguje, nějaký odkaz na plánek nebo tak něco? S tímto typem udírny nemám žádné zkušenosti. Díky za rady,odkazy , atd. Díky Dalibor

        NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2025 6:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Cosi na chuť,klobásy, grilovací klobásy s medvědím nebo sýrem , ať je aj na čem vařit

          Njindřich - Profil | Pá 25.7.2025 19:33:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak mám zase na chvilku hotovo. Udírna už je vypnutá, bůček dojede,stehna pomalu sežraný. Špek je nádhernej.👍😋

            Njindřich - Profil | So 12.7.2025 14:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            U mě to taky hulí a večer to jde do sušárny 👍😋

              Ntuzemak - Profil | So 12.7.2025 9:13:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jen tak na chuť. 😋😋

                NCalex - Profil | St 2.7.2025 16:21:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .....

                  Njindřich - Profil | St 25.6.2025 15:57:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vyuzeno (psí jazyky),debrecinka a kýta v pepři, pršut, naporcováno a v neděli jedeme s vnukem na týden na dovču,na ryby 👍😁

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 22.6.2025 11:13:28

                    p.lorenc >> přesně tak

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 22.6.2025 11:12:49

                      sliver >> to neřeš,běžný jev

                        Njindřich - Profil | So 21.6.2025 22:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Konečně hotovo,4 stehna a dva bůčky jsou sežraný hned za tepla,než jsem to stačil vyfotit . Ale od toho to je 😁

                          NKáceč - Profil | So 21.6.2025 21:41:37

                          jindřich >> je to možný, každej jsme sloužili jinde.

                            Njindřich - Profil | So 21.6.2025 21:08:55

                            Káceč >> Normálně bigoši v Pardubicích. Ta svačina byla jenom pro lampoše na VZK. Vojsko bez svačin

                              NKáceč - Profil | So 21.6.2025 20:48:03

                              jindřich >> tak to si sloužil v nějaký luxusní brigádě, v běžných útvarech byl jen jeden chod a svačinky pro dozorčí jedině tajně :-)

                                Njindřich - Profil | So 21.6.2025 20:33:04

                                Káceč >> nějak to blbne

                                  Njindřich - Profil | So 21.6.2025 20:29:48

                                  Káceč >> Byl jsem hlavní kuchař brigády,měl jsem na starost VZ a kuchyni mužstva. Na VZ byly dvě baby,civilky,potraviny z jednoho skladu a fakt nic extra lampasaci neměli. Na mužstvu se vařily dva chody, VZ taky,byly tam ještě snídaně a několik svačin pro dozorčí

                                    Njindřich - Profil | So 21.6.2025 20:28:41

                                    Byl jsem hlavní kuchař brigády,měl jsem na starost VZ a kuchyni mužstva. Na VZ byly dvě baby,civilky,potraviny z jednoho skladu a fakt nic extra lampasaci neměli. Na mužstvu se vařily dva chody, VZ taky,byly tam ještě snídaně a několik svačin pro dozorčí

                                      NKáceč - Profil | So 21.6.2025 19:30:21

                                      jindřich >> tam, kde jedli záklaďáci spolu s lampasákama, tam si to provianťák pohlídal, ale kde se vařilo zvlášť, tam se kolikrát děly věci, tedy v kuchyni pro záklaďáky. Ale nepamatuju si, že by bylo někomu z jídla blbě.

                                        Ndraveček - Profil | So 21.6.2025 12:14:46

                                        sliver >> hodně dobře, jsi to s tou slivkou vymslel😉👌

                                          NHoumrP - Profil | So 21.6.2025 10:27:53

                                          sliver >> Tak hlavně, že žiješ, výzkumníku 😅