Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Hardy Fishing - Profil | Čt 18.8.2011 22:15:42

Já chytil jen jednu rybářskou pramici na vláčku, 2 kačeny na "masaje" z matchkou (poslední před 14 dny), muškařský naviják zn. Rousek na vláčku a nějaký ty krmítka a hodně klacků.
Ale pokud znáte "Uřvance" (Martin Mikoláš z MILO BRNO), tak ten zapřáhl na Brněnský přehradě parník za zábradlí když vláčel na sumce. Nad podběrák ho ale nedostal :-)

    šťovíček - Profil | Čt 18.8.2011 22:15:28

    sneakhead >> Sorry ale mě nepříjde směšné že někdo vytáhl mrtvého člověka...

      pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 22:02:19

      sneakhead >> masaři no .-) to tady bych už přešel na veganství

        sneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 22:02:19

        pouštěč >> jinak to bylo na červy. :D

          Lidl - Profil | Čt 18.8.2011 22:02:08

          Enigma >> Chytat kapry je nuda:D - komu se zadaří takovej úlovek? Buď za to rád :D ;) ...

            sneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 22:01:45

            pouštěč >> Víš kolik je z toho masa. A někdo skočí po všem co se dá sežrat. :)

              pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 22:00:15

              sneakhead >> jako že by se lidem zachtělo chytat mrtvoly na ty vaše nástrahy

                sneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 21:59:02

                pouštěč >> Nechci moc propalovat. :)) To by pak na to chytali všichni. :)
                A kde byl seklej to už nevim.

                  pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 21:58:28

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> jednou sem chytl dvě kkachny najednou ale kvůli negativním reakcím to nebudu zveřejnovat

                    pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 21:57:38

                    sneakhead >> stejně tomu moc nevěřím člověka žýe nbych utáh na bič

                      pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 21:57:06

                      sneakhead >> na co zabral :-) a kde byl seklej :-)

                        sneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 21:52:56

                        pouštěč >> nekecam jenom ho neodháčkoval kámoš, ale policajti. Zjistilo se že je to nějakej chlap co prohrál prachy a umřela mu žena. Dokonce se na břehu našli jeho hodinky v krabičce od cigár.

                          pouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 21:48:30

                          sneakhead >> pomalu sem ti to aj věřil

                            sneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 21:47:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Peněženku, ale bohužel prázdnou, nepočítaně hadrů a montáží. Brácha cejna 59 - vypadalo to že je za břicho, ale když ho vyndal tak měl v břiše ještě jinou montáž bez krmelce jenom háčky a za tu byl chycenej. Taky netopýra při ULku - táhl jsem z vody smáčka a špička se rozklepala. Čekal jsem okouna a myslel jsem že je na vlasci bordel a on to byl netopýr. A taky kámoš vytáh mrtvýho chlapa na bič - prej že je to nějakej bordel, tak to táhne a u nohou se mu objevila hlava sebevraha. Samozřejmě byl šetrně puštěň a vyháčkován ve vodě. A nakonec jeden bráchův perlín na salmo pop.

                              Razgy - Profil | Čt 18.8.2011 21:27:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Loni co odpustily Jesenici tak na vláčku pouze klasika - kaprařský olova i s návazci - 8 ks,pár gum i s návazci, planda a pár rotaček a netradičně klíče od škodovky i s defenlockem (chudák rybář) a origo růženec - ten jsem si nechal pro štěstí.

                                Chlebyk - Profil | Čt 18.8.2011 21:18:59

                                xmac >> Toho kapropstruha bych chtěl potkat až bude mít tak 70cm na dírkách:-))

                                  Chlebyk - Profil | Čt 18.8.2011 20:56:42

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> No kdybych do toho košíku nakoupil pár kilo uzenýho tak věřím že bych si zachytal dobře:-))

                                    Enigma - Profil | Čt 18.8.2011 20:56:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky musím přispět do této diskuse.Takhle jednou jsem měl jízdu jako prase a když jsem zjistil co jsem vytáhnul, tak sem byl opravdu zklamanej-dneska se tomu akorát zasměji:-)200m jela pod vodou jako ponorka ani jsem o ní nevěděl...

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 18.8.2011 20:51:22

                                      Chlebyk >> to maš nastražku na velrybu :DD

                                        Chlebyk - Profil | Čt 18.8.2011 20:48:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Minulej týden na první nához čeřínkem a hned taková obluda,dala fakt zabrat:-)))